Komentarji na temo tekmovanja ob 10 letnici

eevil king

Member
Reaction score
0
lahko ročno lahko na slikarja lahko pa prejo pfotoshopa sd 3 ali novejša verzija ... ravnokar sem naredil novo grafiko z 20 sloji se mi zdi ... bom kasneje objavil
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Če želiš naložiti sliko kot priponko, moraš upoštevati dovoljene formate datotek (jpg, jpeg, png, gif) in največjo dovoljeno velikost.
 

pobalin

Member
Reaction score
0
Imam gimb Pa ne gre

V čem pa bi šlo (powerpoint,...)
 
Last edited by a moderator:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
V orodju (ki si uporabljal za risanje) shrani sliko v drugem formatu. Torej "Datoteka" -> "Shrani kot" -> izberi .jpg
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Na naši različici pa nagrade prejmejo igralci:

GrMeeK
evil king
tyash.

Čestitamo vsem sodelujočim. Za nagrade se obrnite na podporo, in napišite na kateri račun jih želite prejeti.

Dodatno bo izbran še zmagovalec v vsaki jezikovni različici, ki bo prejel 2000 premium točk in posebno majico s temo 10. obletnice!

5 tekmovalcev bo izbranih še v vsaki jezikovni različici, prejeli pa bodo po 1000 premium točk.

Kdo od nas 3 je pa zmagovalec? , ki prejme 2000 pp in majco? Pa kak dostavite majco? Malo več bi verjetno lahko napisal glede tega hehe:D
 

DeletedUser

Guest
tyash jezus no pa ne rečt da sem slabš naredu kot on -a :eek: A VAM JE VROĆINA SKISALA MOŽGANE AL KVA ?
Naredu sem 3 slike u phs. STILU ... najbolj primerno ... :eek:

to je samo moje mnenje,kot veš nisem mod in se ne vtikam v to not, tak da kakšno je stališče podpore nevem.
Sicer pa tyashevo je v mojem mnenju boljše, ker imaš ti grafiko, kot da bi starega wolfestaina ali pa doom1 ko igral.
 

DeletedUser

Guest
Okj sam z sepio al negativ tut jz znam sam prestavit sliko hehe a loh repostam novo grafiko z sepio ? :p
Hehe no no, saj veš da kaj takega se pa nemore odobrit, potem bi vsi hoteli še po roku nove stvaritve oddat.
Sem se jebou 1 ceu dan da sem vse skp prpravu pol pa še da sem spacau 3 slike skp ... Tale majčka mi je mamljiva veš :p
Pač vsak ma svoj okus, meni je videz pomemben pri takih stvareh, spet drugim je bolj pomembna vsebina. Mislim sicer da je majca šla k Grmeku,če sklepam iz posta od Motorke, glede na to da je na vrhu. Sicer pa počakajte na uradno obvestilo od Motorke,kaj on reče, to je potem. ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Uradni zmagovalec iz .si je Grmek. Svoje podatke lahko sporoči preko zsja CMju ali pa preko listka z pripisom za Motorko.
 
Top