[končano]Oživitev forum[PnP tekmovanje za Si2]

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Mislim da je vsem jasno, da je si2 forum velik manj aktiven kakor si3 ter si1.
Zakaj je tako, ne vem, ampak vsaj dajete mi tak občutek, kakor da se tukaj nič ne dogaja... :S

Predlgam pa vam nekaj zanimivega za vse in sicer:

Tekmovanje​
In sicer tisti, kateri lahko naredi najboljši PnP(Politics and Propaganda - Politika ter propaganda ). Pri izbiri teme imaste prosto izbiro, edinole zahtevam povezavo z si2. Kako pa naredite dober PnP pa imate razloženo TUKAJ

Nagrade
1. mesto: 1 teden zastonj premium račun

2. ter 3. mesto: 3 dni zastonj premium račun

Seveda, ker je to lokalno tekmovanje, ne morajo biti nagrade tako zelo visoke, ampak majhne pa prav tako niso ;)


Prijave
Edini pogoj, da se nekdo prijavi na to tekmovanje je, da ima aktiven račun na Svetu 2 ter na forumu
Ko bo nekdo ustvaril neko PnP temo mi more poslati zasebno sporočilo (ZS) z povezavo do svoje teme. Ko bomo imeli dovolj tem prijavlenih(vsaj 5) pa bom tudi naredil anketo, kjer boste odločili zmagovalca.


Pa veliko uživanju pri ustvarjanju PnP

Lep pozdrav Flaniger
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ti povem da iz tega ne bo nič, ker 90% igralcev sveta 2 ni na forumu, tisti ki so pa bili so deletali. Bi ga napisal pa mam še za acc. komaj čas. večinoma igra dual :)
 

DeletedUser

Guest
men se takih stvari sploh neb dal pisat, pa mislim da je večino tega mnenja :p
 

DeletedUser

Guest
Spam ali ne spam, še vedno nisem dobil odgovora.

p.s.: In to sploh ni spam, nekaj sem vprašal in nisem dobil odgovora, PnPjev ni nobenih, na začetni strani pa je še vedno obvestilo o tekmovanju, tko da, nisem jast kriv da mi ne napišete jasnega odgovora.
 
Last edited by a moderator:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Iz tega že več kot 6 mesecev ni nič ;). Poglej datum prvega prispevka.

Lep pozdrav,
Grobi
forum administrator
 
Status
Not open for further replies.
Top