Konec svetov-zakaj?

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ja, drago soigralci,​

kot ste morda opazili se svetovi zaključujejo-kaj mi (igral sem s2, s1, s5) s tem pridobimo???
Ko ti dve leti buliš v računalnik in se mučiš, zabavaš-skratka tratiš čas, na koncu pa se svetzaključi in vse izpuhti v nič!!!
Upam, da me bo EKIPA VOJNE PLEMEN slišala-preprala to prošnjo-
JAZ IN MORDA ŠE NEKATERI NOČEMO ZAKJUČEVANJA SVETOV, KER GRE VSE DELO V NIČ!!!
RES SE MI ZDI, DA DA BEBASTA EKIPA VOJNE PLEMEN UNIČUJE NORMALNO IGRANJE TE IGRE-KI PA JE ZELO ZABAVNA.
RES SEM RAZOČARAN NAD EKIP VOJNE PLEMEN!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Svetovi se končujejo, ker ima neko pleme več kot 80% sveta oz. 8 in 9 sta se zaključila, ko je imelo eno pleme v lasti vse skrivnosti. Jaz nevem kaj je pri tem tako slabega. Če ime nek igralec/pleme več kot 80% sveta potem ostali igralci nimajo več šans zmagat proti najboljšim zaradi tega se svet zapre. Drugače pa se povsod svetovi zapirajo tako, da nevem zakaj bi se igra sedaj šla takole spreminjat ;)
 

DeletedUser

Guest
Vem, da se svetovi zaključijo z razlogom, ampak s2 pleme new republic je imelo 250 milijonov točk sever 48 titani pa 18-to ni 80%!!! Sploh pa tudi to, da bi lahko že enkrat nastal svet, ki bi bil hitrejši in malo manj primeren za začetnike! Ja, jaz imam pritožbo, ker v nekaterih svetovih ni lokostrelcev-in sulice so prepoceniin njihovi pogoji so premejhni in tudi, da težki konjeniki stanejo preveč in skrivnosti mi niso všeč, ker se svetovi potem zaključijo za brez vez-raje grem igrat kakšno drugo igro dokler se to ne bo spremenilo!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:mad:I HATE THIS STUPID GAME
 

DeletedUser

Guest
Boš rekel, da tudi LCji premalo naropajo in imajo sekire premalo napada? Ne s takimi brezveznimi ven hodit. Skrivnosti ni več tako, da ta stvar je bila ukinjena, ker se pač ni obnesla. Kar pa se tiče hitrosti sveta napiši predlog kakšne nastavitve bi bile po tvojem primerne za naslednji svet.

EDIT: @ubijalec: skrivnosti ne bo več na .si svetovih.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Boš rekel, da tudi LCji premalo naropajo in imajo sekire premalo napada? Ne s takimi brezveznimi ven hodit. Skrivnosti ni več tako, da ta stvar je bila ukinjena, ker se pač ni obnesla. Kar pa se tiče hitrosti sveta napiši predlog kakšne nastavitve bi bile po tvojem primerne za naslednji svet.

in od kod vam, da so skrivnosti ukinjene?, sem vprašal enega CMja pa neve nič o tem + nikjer nisem videl nobenega oznanila o tem.
 

DeletedUser

Guest
Nastavitve
Hitrost igre 1,5-1,7
Hitrost enot 4
Poruši zgradbo aktivno
Morala aktivno (temelji na točkah)
milisekunde aktivno
Limit lažnih napadov aktivno
Sistem raziskav Po stopnjah
Cerkev neaktivno
Odličja neaktivno
samorazvijajoče barbarske vasi aktivno (do 4500 točk)
Bonusne vasi preproste
Čas za preklic napadov 20 minut
Čas za preklic trgovanja 10 minut
Nočni bonus aktivno od 0:00 do 8:00
Zaščita pred napadi za začetnike Brez
največje razmerje napadalci : 1:100
Zastave Onemogočeno
Izstop iz plemena onemogočen
Odslovitev iz plemena omogočena
max. igralcev v plemenu 20
 

DeletedUser

Guest
No, ker ta tema ne vodi nikamor in ker je odgovor bil podan, jo zaklepam.
 
Status
Not open for further replies.
Top