Odgovorjeno Kovačija!?!

DeletedUser

Guest
Ali lahko v kovačiji izboljšam orožje tudi paladinu?
 
Last edited by a moderator:

Chopper

Member
Reaction score
0
Kovačija je zgradba v kateri raziskuješ orožja.

Paladin pa ob napadih dobiva % na dan brez napadov pa 3%.

Ko jih zbereš 100% paladin najde orožje.

Lep pozdrav,RedEyečxD
 

DeletedUser

Guest
Hvala, pa še nekaj me zanima:
Če mi nekdo prevzame vas in začnem na novo, ali bo moj paladin imel enaka orožja in enako število % v orožarni ali ne???
 

DeletedUser

Guest
v Vojni plemen ne mores nadgrajevat orozja lahko samo odkrijes nova
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Hvala, pa še nekaj me zanima:
Če mi nekdo prevzame vas in začnem na novo, ali bo moj paladin imel enaka orožja in enako število % v orožarni ali ne???

Če začneš znova, ohraniš vsa orožja in procente.

Lp,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
v Vojni plemen ne mores nadgrajevat orozja lahko samo odkrijes nova

napačno. Lahko nadgrajuješ a na slo. strežniku še ni sveta z takšnimi nastavitvami. Seveda pa ne moreš nadgrajevat orožij od paladina.
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
kaj pa če si prisiljen začeti znova, ali obdržiš v plemiškem dvoru vse zlatnike?
 

DeletedUser

Guest
Ali odstranitev že dosežene stopnje pomeni, da stopnja raziskanosti ostane, le da se naredi prostor za nove raziskave, ali je z odstranitvijo tudi stopnja raziskave izgubljena??
 

DeletedUser

Guest
KOvačija

Ali odstranitev že dosežene stopnje pomeni, da stopnja raziskanosti ostane, le da se naredi prostor za nove raziskave, ali je z odstranitvijo tudi stopnja raziskave izgubljena??:eek:
 

DeletedUser

Guest
Ali odstranitev že dosežene stopnje pomeni, da stopnja raziskanosti ostane, le da se naredi prostor za nove raziskave, ali je z odstranitvijo tudi stopnja raziskave izgubljena??

raziskana stopnja je izgubljena.
 

TheTilen

Member
Reaction score
0
Kovačija je zgradba, kjer raziskuješ orožja.
Paladin pa dobi novo orožje s tem ko napadaš. Ko imaš v orožarni 100% paladin dobi novo orožje.In ja če te kdo prevzeme in začneš na novo se procenti in orožja ohranijo.Tako tude zastave!

Lp, TheTilen
 
Top