Kraljevi

DeletedUser

Guest
1. Želio bih se ispričati, neznam slovenski najbolje, ali ga razumijem pa ako ne smeta pričat ću na hrvatskom :)

Ime plemena: Kraljevi Sa Ba Servera
Tag: Kings

Mi dolazimo s ba servera gdje smo na putu osvajanja jednog svijeta, naravno pod drugim nickovima :D

Broj članova: nisu svi došli

Strana: kontinent 55

Ako vas nešto zanima javite mi se na pp :)

Mi nismo uigrani, naprotiv :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
dvomim do bote našli kaj članov ampak vseeno...srečno!:)
 

DeletedUser

Guest
§2.3 Jezik
Na forumu je dovoljeno pisanje samo v slovenskem jeziku. Posamezne besede ali izrazi so seveda lahko v tujem jeziku. Moderatorji lahko v nasprotnem primeru spremenijo ali brišejo prispevek in/ali tudi kaznujejo avtorja prispevka. Na forumu je izrecno dovoljena samo angleščina, ki je namenjena tujcem.

Samo opozorim ;) Drugače pa srečno ;)
 

DeletedUser

Guest
§2.3 Jezik
Na forumu je dovoljeno pisanje samo v slovenskem jeziku. Posamezne besede ali izrazi so seveda lahko v tujem jeziku. Moderatorji lahko v nasprotnem primeru spremenijo ali brišejo prispevek in/ali tudi kaznujejo avtorja prispevka. Na forumu je izrecno dovoljena samo angleščina, ki je namenjena tujcem.

Samo opozorim ;) Drugače pa srečno ;)

Zahvaljujem se ;)

@The Family Frost nama prihajaju s ba servera igralci
 

DeletedUser

Guest
mislil sem drugače. Tu neboste našli članov. Igralci iz vaših serverjev so druga stvar:)
 

draconis

New Member
Reaction score
0
ako je resno pleme lahko bumo vidil:D ispricavam se na jeziku, neznam slo doli s pop tv-a:D
 

GenetiX

Member
Reaction score
0
O pozdravljeni južni bratje. Lepo, da ste še sem prišli. Če druzga ne, nam vsaj VP neboste z arbitražnim sporazumom vzel.
 

DeletedUser

Guest
Na hrvaškem serverju je nekaterim plemenom res uspelo sestaviti ekipe,ki sodelujejo in imajo tudi fenomenalne akcije.
Če pridejo tisti na ta server,če že niso tukaj potem bo sv6 še zelo zanimiv.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ubijalec tebe se bojim lih ko lanskega snega,sem ze v dobrem plemenu in mislim,da bo to pleme na koncu zmagalo stvima
 

DeletedUser

Guest
ubijalec tebe se bojim lih ko lanskega snega,sem ze v dobrem plemenu in mislim,da bo to pleme na koncu zmagalo stvima

jaz ne stavim, in sem ravno danes pravil da z soto noobom ravno skupaj pašeta. In če se me še ne bojiš, se boš kmalu lahko začel samo da pridem bližje tebi.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ne ti bos cez vikend imel z menoj vidis v naprej sem,ti povedal da te bomo tresnili a nisem fer ne na tem svetu saj ves na katerem zdaj pa hiter jokaj za okrepitve ker jih bos rabil
 

DeletedUser

Guest
ne ti bos cez vikend imel z menoj vidis v naprej sem,ti povedal da te bomo tresnili a nisem fer ne na tem svetu saj ves na katerem zdaj pa hiter jokaj za okrepitve ker jih bos rabil

jaz pa mislim da boš ti rabil več vojske:rolleyes:
 

calimero

Banned
Reaction score
0
calimero danes ob 00:01
Tako dragi moji plemenasi prisla je huda ura za gobezdača iz plemena SHOPpo imenu gregorlozer.AKCIJA se zacne ZDAJ.AKCIJA traja do preklica.Naj vas opozorim,da hocem,da ga posteno napadate pod napadi mora biti non stop.V Zacetku mu rusimo kmetijo in kovacijo.Tako da bo le nemo opazoval svoje pasje utice.Poročila napadov se pošilja celotnemu plemenu lp









calimero 15.4.2011
 
Top