Pritožba Lastniki plemen in igralci na svetu Si-13!

DeletedUser

Guest
Zdravo!

Pazite se igralca Papilonca, prišel v pleme in mu je dala Kraljica Melek vse pravice ker je rekel da bo vse polepšal in nato zbrisal forum in je rekel da ga moramo klicati kralj ali gospodar (Če ne bomo to naredili bodo šli plemiči proti nam). Danes je šu že vn in ga ni urejal je stvari ki jih je naredil tako slabo da sem se za glavo držal ko sem jih samo videl. On je nevaren na vseh svetovih tak in tudi na Si-14 je že nekaterim tako naredil, igralec nima pojma zdele kako se klikne kakšno stvar zato pa zbriše cel forum. Vem da je to vodstvo plemena krivo ampak da opozorim da mu ni za zaupat. Papilonec če pa to bereš ti pa nekaj povem plemiče čakam da me sesuješ kaj praviš?. Lp!

 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
To so že pisal ... pač je en igralec ki se je odloču da bo čim več trajbou zasrou :mad:
 

DeletedUser

Guest
Vem da so, ampak jaz sem vseen ustvaril še eno temo da še vse mal opozorim :D. Lp!
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
lol
POnavadi ne daješ nekomu ki ga ne poznaž vse pravice, se moraš prvo prepričati o njem, očitna napaka vodje....(tudi če ima lepa besede o tem ne daš kr enmu vse pravice-pa tudi če ma nvm kolk točk)
 

DeletedUser

Guest
lol
POnavadi ne daješ nekomu ki ga ne poznaž vse pravice, se moraš prvo prepričati o njem, očitna napaka vodje....(tudi če ima lepa besede o tem ne daš kr enmu vse pravice-pa tudi če ma nvm kolk točk)

To bi moralo biti jasno vsem.... tudi v življenju ne daš PIN kode tvoje bančne kartice, ključev stanovanja in avtomobila vsakemu, ki zna lepo govoriti in veliko obljublja! No ja, ... nekateri storijo tudi to... na svojo žalost :(
 
Top