Legendarne Kronike KaraK

vojakx

New Member
Reaction score
0
Z Karak koliko dolgo se mučimo?
Samo toliko da dobite kakšen nukec ke pa sem:)
Vidim da ste neučakani a ni se treba bati tudi vas bomo prevzeli;)

O in nobeden nemor reči da Slovani ne sodelujemo in da bolje sodelujete kot mi...
(primerjava: če bi zamenjali acc-e in bi vi imeli naše račune in mi naše bi imeli vi več problemov kot mi...)
^Stavim da vi mojega računa ne bi znali uporabljati:D
Nevem če bi znali sprement imena vasi:D




Hvala bogu da mam zavarovanje ker ko sem prebral sem zaradi smeha padel iz stola in sem dobil buško:)
^Niti svita se ti ne kaj je Tribal Hugs...




Ker vidim da igraš za statistiko bom jaz objavil naslednje:

Člani plemen:
V-O-M in --= 81 članov plemen


Karak, EW in G-S= 146 članov plemen

Zdaj pa to poglej:)
Več vas je nas je manj
Mn vasi imate manj zlatnikov morate narediti za enega plemiča
Vi imate 1 fronto, mi jih imamo 4
In jaz sem na vseh šterih frontah in mi niste zavzeli vasice že dolgo predolgo časa ne:)
Aja saj mi je še niste sem pozabil....:D




Ko bi bil pa v VOMu, pri slovanih, pri NOBu na s2 ali ~NR~ju, ali FVAju ali BZJV, pa SHOPu ali SPQRu ali pa v TMPju ali KOHu zmeraj bi rekel da je tisti vodja najbolši in bi preziral nasprotnike samo zato ker ste v vojni, pisal da so tvoje vodje najbolše itd.... dvoličnež...
^ In pri Slovanih sploh nemoremo rečti da je vodja plemena nekdo(javno je) ampak nas je nekaj baronov(število ni pomembno) in se posvetujemo itd.
Ni tko vodja tko reče tko more bit...

Predlogi vsi štejejo...
Ne pa eni ko so vodje pa kr dajo NNP ker majo frende v unemu plemenu pa čeprou hočejo zavezniki tiste potolči...
^ SV. Bruno svetujem ti da dokler ne izveš kaj je Tribal Hugs itd. se ne oglašaš na forumu...
Upam da mi ni treba povedati zakaj se ne oglaši na forumu


od gdaj je G-S zraven ane???:cry:
 

DeletedUser

Guest
Ostala tri plemena na Svetu 3, ki imajo več kot milijon točk so še EW (21.054.451 točk in 2.423 vasi), KaraK (2.968.046 točk in 403 vasi) in G-S (1.833.918 točk in 412 vasi).

Tuki od tvojega SV. Brunota!

Če že z njimi mislete kao da mate neki točke pol pa tut več igralcev veš:)
Vi ste da ko se primerjate vedno tako da izgleda za vas dobro. Ampak z istemu kriterijem more biti tudi ko vam ni všeč:)
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec :D:D:D ... ti si taki MyMoon da glava peče ... LOL ... Na :sulica: z takimi kot si ti in tebi podobnimi!!!

Pšenička - saj sam veš da vse od navedenega štima kot pribito ... zakaj se še sploh trudiš kontrirat ... to je dejstvo ... Vi in Vom se grete Tribal hugs in terorizirate vse po spisku - to je dejstvo. Zdaj sem celo mnenja, da vam nikoli ne bo uspelo osvojit serverja!
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec :D:D:D ... ti si taki MyMoon da glava peče ... LOL ... Na :sulica: z takimi kot si ti in tebi podobnimi!!!

Pšenička - saj sam veš da vse od navedenega štima kot pribito ... zakaj se še sploh trudiš kontrirat ... to je dejstvo ... Vi in Vom se grete Tribal hugs in terorizirate vse po spisku - to je dejstvo. Zdaj sem celo mnenja, da vam nikoli ne bo uspelo osvojit serverja!

Saj ni prvi april in ni treba tako govoriti o Ubijalcu kr je 100000000x bolši v tej igri kot ti...:)
Sej res tebe so tvoji člani prevzel:D
 

DeletedUser

Guest
mikimaki ali mikimuki al kaj si zdej pa poglej obratno:) kaj če bi bili slovani tako veliki kot karak in karak tako velik kot slovani! veš kaj bi ti naredil v primeru vojne??? IZBRISAL BI RAČUN!!!! garantiram!!!!
 

DeletedUser

Guest
mikimaki ali mikimuki al kaj si zdej pa poglej obratno:) kaj če bi bili slovani tako veliki kot karak in karak tako velik kot slovani! veš kaj bi ti naredil v primeru vojne??? IZBRISAL BI RAČUN!!!! garantiram!!!!

Jasnovidec?
 

DeletedUser

Guest
mikimaki ali mikimuki al kaj si zdej pa poglej obratno:) kaj če bi bili slovani tako veliki kot karak in karak tako velik kot slovani! veš kaj bi ti naredil v primeru vojne??? IZBRISAL BI RAČUN!!!! garantiram!!!!

Ah ne me hecat če bi prebrou mal prej sm na to odgovoru
zaradi naše organizacije bi vi zelo malo vasi zgubil
^ v takem primeru bi se tudi snipati naučil in aktivnost bi bila višja in bi vi padali...

Vi sploh neznate igrati....
Mi imamo 4 fronte in se neposvečamo samo vam...
Če bi se bi vas zradirali v 5 dneh;)

Jasnovidec?

Slepovidec bi bilo bolj pametno rečti;)
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec :D:D:D ... ti si taki MyMoon da glava peče ... LOL ... Na :sulica: z takimi kot si ti in tebi podobnimi!!!

Pšenička - saj sam veš da vse od navedenega štima kot pribito ... zakaj se še sploh trudiš kontrirat ... to je dejstvo ... Vi in Vom se grete Tribal hugs in terorizirate vse po spisku - to je dejstvo. Zdaj sem celo mnenja, da vam nikoli ne bo uspelo osvojit serverja!

ah ja, nekomu sem očitno stopil na žulj in kot je navada morajo začet ozmerjat -.-. Dejstvo je da ti in tvoje pleme ali ex pleme nimate pojma kaj tribal hugs sploh je. btw: a bi lahko dobil ta spisek?, me zelo zanima.
 

DeletedUser

Guest
ah ja, nekomu sem očitno stopil na žulj in kot je navada morajo začet ozmerjat -.-. Dejstvo je da ti in tvoje pleme ali ex pleme nimate pojma kaj tribal hugs sploh je. btw: a bi lahko dobil ta spisek?, me zelo zanima.

Ja mene tut zanima kakšen je ta spisek?

So mi kot baronu kej zamolčal?:D
^To itak ne no sam me zanima spisek


Kontaktiraj me na skypu, aja sej sm te blokiru zaradi žalitev...:D
^Upam da če si banan loh bere to:)
 

DeletedUser

Guest
Heej vidim da imate tukaj še eno vojno toda tukaj kar z besedami ...

Prvo kot prvo bi rad poudaril da vom in slovani sodelujejo od samega začetka in da so uničili skupaj dosti sovražnikov ... Kar se tiče karaka in ew-ja pa njihovo število točk priznamo da smo mi krivi da je tako...

Nevem zakaj se bruno hvališ koliko ste veličastni pa hkrati poudarjaš dejstvo da imate toliko št.točk manj kot mi. Dejstvo da imate tako malo točk in vasi je pač to da smo vam toliko osvojili... Torej drugič premisli kaj pišeš ...
Pa hkrati te prosim da ne govoriš o tribal hugsu ti velikodušni vodja ustanovitelj plemenske unije katera je od začetka bila obsojena na propad. To je igra in kot tako jo moraš obravnavati ti pa tvoji komentarji o japas diplomaciji in tvoje kronike ki so iskreno povedano dolgočasne nam jasno pokazujejo kako si vnet za igro.

Bori se in nehaj se važiti ker si odbranil 1000 fejkov in prikazuješ statistiko premaganih fejkov ;) slovenski chuch norris ... Nepremagljiv si resno... Nevem kako so lahko vedno najglasnejši tisti, ki niso glavna problematika slovanov in mislijo da se je celo naše pleme samo zoper njega usmerilo itd...

Gospod marburg oz. na svetu 3 znan kot konjušar ti si pa quital. Torej splošno rečeno nevem kaj se javljaš in komentiraš stanje nad katerim si sam največ obupal. Dejstvo je da si imel priložnost nekaj narediti toda rezultat tvojega vodstva je razviden sedaj ko je ew na 3 mestu. Pa še da opomnim odkar si zapustil svet 3 in je ew pod vodstvom june in popaya moram reči da se je kvaliteta tega plemena znatno povečala in so postali še kar dobri nasprotniki.

Sedaj pa nehajte cviliti in stiskati ritke in storite kaj kot pa da jokate o krivicah pa o adminih pa o temu kakšna je politika te igre.. Bruno raje poglej kaj se dogaja v RL in malo preštudiraj malo delo in novo pokojninsko reformo... Tam bodi glasen tukaj pa igraj .... Saj si naš Chuck Norris torej sklepam da to zate ne bo pretežko.

Lp
 

DeletedUser

Guest
e moj japek ... spet ga sereš ... brez mene več EWja blo nebi!
1. - pleme EW je bilo sestavljeno iz 3eh kril. Ko ste vidli, da je polovica TEAMa nehala igrat ste hoteli osamit EW stran od svojih podplemen in uničiti obe podplemeni, ter si tako zagotoviti večino na serveru. Med drugim naj napomnim, da je Japas takrat že manipuliral z Juno in ,da EW2 zato ni imel nobene podpore v vojni z WREs, katere zavezniki so bili slovani(NEBULOZA?!?,dvojna zavezništva itd...)
Pleme sem vodil le v času vojne z WREs, ko sem ga sprejel po sili! Torej moji rezultati se kažejo v obdobju od oktobra-novebra((EW2) oz. EWLM, ki je bil ustanovljen prav zato, da se ohranimo pri življenju saj od matičnega plemena ni bilo pomoči) do decembra, in to je to! Še vedno je veliko število igralcev v plemenu, ki so služili v EWLM in sedaj igrajo pomembno vlogo v plemenu. Tvoje interpretiranje mojega vodstva je žaljenje in zavajanje in to tudi sam veš! - pač jočeš in kašljaš ter žališ in zavajaš, ker nisem hotel bil tvoj hlapec!!!

---> prvotna ideja DRAGI VOMOVCI je tako bila vas izkljućit iz igre! Vendar ste hlapci slovanom in boste še malo obstajali...

VOM ni imel nobenega pomena v boju zoper TEAM itd... Mislim, da nakladata pšenička in japek v tri krasne lahko kolko hočeta, ampak to da ste patetični je dejstvo. Upam, da v življenju več ne bom rabil igrat s in proti takim kot si ti in tvoj hlapec plenička.

Pa še da opomnim odkar si zapustil svet 3 in je ew pod vodstvom june in popaya moram reči da se je kvaliteta tega plemena znatno povečala in so postali še kar dobri nasprotniki.

zavajaš in manipuliraš lahko - to je tak vse kaj znaš. In misliš če boš take komentarje podajal, da ti bo EW rit lizal al kaj?!? ...daj no japek - ne ti oljaru bučk prodajat!
 

DeletedUser

Guest
VOM ni imel nobenega pomena v boju zoper TEAM itd... Mislim, da nakladata pšenička in japek v tri krasne lahko kolko hočeta, ampak to da ste patetični je dejstvo. Upam, da v življenju več ne bom rabil igrat s in proti takim kot si ti in tvoj hlapec plenička.

^ Moderatorji neki ukrente sej samo žal:)

Kaj ni imel pomena?
Pošiljali so okrepitve na fronto itd.
tudi prevzemali so...
Sam eni se sabo preveč ukvarjate da nevidte kaj delajo



In jst japas-ov hlapec?

Na tvojo žalost ne:/
Ko sem te zafrkaval sem te zato na skupnem forumu da bi bila čimprej vojna!
Jst sm se dolgočasu...
Odkar ni blo TEAMa nism nč več meu za delat...
Meu sm 60 nukov polnih prpravljenih in vsi so stal zato sm čim prej hotu vojno...

Zakaj pa misleš da je CoD2 šou za šalo?
še vedno sm mu ubil vse skp ene 500.000-700.000 enot ker je mel bunkerje neki od EWja neki od sebe pa še od takratnega --ja...


Tako da bi bil jst vesel če bi bil ti MUNGO 2(banan do življensko):D
 

DeletedUser

Guest
Zakaj pa misleš da je CoD2 šou za šalo?
še vedno sm mu ubil vse skp ene 500.000-700.000 enot ker je mel bunkerje neki od EWja neki od sebe pa še od takratnega --ja...


...tak je, če račun prevzame Noob. Orginalen Cod je prenehal z igranjem, še za čas vojne z Wres ... takrat smo igubili tudi pravega lordX-a in popaya003. Malo za tem se je pa že odprl novi svet 5, kateri je povzročil totalno izumrtje..
 

DeletedUser

Guest
...tak je, če račun prevzame Noob. Orginalen Cod je prenehal z igranjem, še za čas vojne z Wres ... takrat smo igubili tudi pravega lordX-a in popaya003. Malo za tem se je pa že odprl novi svet 5, kateri je povzročil totalno izumrtje..

Res je bil noob tisti igralec ampak kaj bi pa vi še vseeno lahko naredili;)


Ravno zaradi njega sem jst tako prodrl proti EWju;)
 

DeletedUser

Guest
Marburg ne nakladaj kdo zavaja itd. Pravtako ne nakladaj kdo je mel kašno vlogo proti TEAMu, za tebe še takrat slišal nisem, tak da to kar precej pove kakšno vlogo si ti imel.
 

vojakx

New Member
Reaction score
0
lej VOM so postal sužnji slovanom.polek tega japas vodi sedaj 3 plemena(oziroma manipulira z njimi)to so BASH,VOM,S
EWin KaraK se ne bosta spustila na tako nizek nivo kot so se VOM-ovci in BASH-erji.To je moj komentar!!!!:)
 

DeletedUser

Guest
lej VOM so postal sužnji slovanom.polek tega japas vodi sedaj 3 plemena(oziroma manipulira z njimi)to so BASH,VOM,S
EWin KaraK se ne bosta spustila na tako nizek nivo kot so se VOM-ovci in BASH-erji.To je moj komentar!!!!:)

Zmotu si se!
To ni tvoj komentar ampak to so ti vbil v glavo vodje z svojimi okrožnicami pa kronikami itd.
 

DeletedUser

Guest
lej VOM so postal sužnji slovanom.polek tega japas vodi sedaj 3 plemena(oziroma manipulira z njimi)to so BASH,VOM,S
EWin KaraK se ne bosta spustila na tako nizek nivo kot so se VOM-ovci in BASH-erji.To je moj komentar!!!!:)

torej glede na to da ste vsi KaraK in EWjevci tako glasni da slovani manipulirajo itd. imate zagotovo dokaze ali spet nekaj na pamet govorite?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
torej glede na to da ste vsi KaraK in EOWjevci tako glasni da slovani manipulirajo itd. imate zagotovo dokaze ali spet nekaj na pamet govorite?

oni niso EOW ampak prou EW...

Pa dokazov nemorjo met ker to itak ni res:D
 
Top