Legendarni profili

DeletedUser

Guest
V primeru, da se še kdo tako zelo nasmeji ob pogledu na kak "poseben" profil naj ga prosim tukaj prilima =)

Videl sem jih sicer že kar nekaj, jih moram še poiskati.


Bom kar s temle začel:

Osebno besedilo
SEM PRIJAZNEN MOŠKI RAD IGRAM VOJNA PLAMEN IMAM VELIKO PRIJETELJOV A NAJBOLŠE PRIJATELJE ŠČITIM TAKO DA ČE IZVEM DA STE MI NAPADLI PRIJATELJA SE BOMO DRUGEČE MENLI. TO JE RES TAKO DA PROSIM NE SE HECAT HHEHHHEHHEHEEH.moj prijatelj je grof atems.

HVALA ZA RAZUMEVANJE.


:)
 

gistro

Member
Reaction score
0
j***5 je igralec ... grof atems pa ima 72 točk. ampak j***5 ima le 11 let tako da mu ni za zameriti, čeprav že 5 let obiskuje šolo. pogovarjal sem se in dopisoval z precej starejšimi od j***5 ... c-c-c ... thumbs down
 

DeletedUser

Guest
heheheeh, eni profili zanjo bit carski......
bom tut jst kej svojga poštemu...
 

DeletedUser

Guest
ker profil kr neki!!

spet si to naredil.... 2/3 dni staro temo še gre skoz, vse kar je več od tega pa se naj ne bi več ubujalo od mrtvih. Če boš tako nadaljeval boš na ban letel pomoje.
 

DeletedUser

Guest
pa ka se pol te teme ne lockajo al pa brišejo? kva pa jst vem kok je stara......? a ni bolš (govorm za kako drugo stvar) , da nekdo če ma isto vprašanje kot je že bila tema dopiše pod isto temo, kot pa da dela novo temo z istim namenom???
 

DeletedUser

Guest
pa ka se pol te teme ne lockajo al pa brišejo? kva pa jst vem kok je stara......? a ni bolš (govorm za kako drugo stvar) , da nekdo če ma isto vprašanje kot je že bila tema dopiše pod isto temo, kot pa da dela novo temo z istim namenom???

tisto v krepkem tistku je dovoljeno, zato se teme ponavadi ne lockajo(razen če kdo brez pametnega razloga jih obudi.)
 

radejmitja

Member
Reaction score
0
tisto v krepkem tistku je dovoljeno, zato se teme ponavadi ne lockajo(razen če kdo brez pametnega razloga jih obudi.)

Pa ka zdej še na forumu nisem svoboden!!!
pa še neki:
ka morš čist vse ka jst napišem komentirat pa čist za vsako stvar k jo napišem rečeš da je spam!!
 

DeletedUser

Guest
Pa ka zdej še na forumu nisem svoboden!!!
pa še neki:
ka morš čist vse ka jst napišem komentirat pa čist za vsako stvar k jo napišem rečeš da je spam!!

ne je odgovor na vse(tudi na forumu obstajajo določena pravila, ki jih je treba spoštovat). Jaz samo skrbim zato da si seznanjen z delom pravil, saj jih zleda nisi prebral. Modi nebodo.
 
Last edited by a moderator:

radejmitja

Member
Reaction score
0
ne je odgovor na vse(tudi na forumu obstajajo določena pravila, ki jih je treba spoštovat). Jaz samo skrbim zato da si seznanjen z delom pravil, saj jih zleda nisi prebral. Modi nebodo.

dej ti maš tt 300 posto!
pa nwm kak si jih dubo!!
 

DeletedUser

Guest
Med drugim tudi tako, da je drugim pravila razlagal... pa mislim, da smo zdaj res zašli z teme, tako da prosim .
 

DeletedUser

Guest
kva se kregate
a ni ta tema odprta zato da vidmo ene profile:D
 

DeletedUser

Guest
kva se kregate
a ni ta tema odprta zato da vidmo ene profile:D

Ok, to pa je: PREVEČ! Ti si pravi talent!

Obudil si skoraj 4 mesece staro temo! Pomojem ta tema niti nima smisla (saj ni nekih smešnih profilov), TI PA POLEG TEGA GOVORIŠ O NEKEM "sporu", KI JE NASTAL IN SE REŠIL ŽE 4 mesece nazaj!
 

DeletedUser

Guest
No sej tema ni tko mimo, se najdejo taki ''smešni profili'' alpa vsaj malo čudaški. Tudi ''kozler'' je nekako nov tko, da sej se bo navadu :D

Bom probu poiskat kšn profil :D
 
Top