lp

d00men

Member
Reaction score
0
mene ne bo?To se krepko motiš sej ne veš kak nick bom mel!Pa srečo maš,ker se bom jst prijavu v torek šele!Pa sej vas bom farmu tak,da vedl neboste kje ste doma
 

trstenik

New Member
Reaction score
0
mene ne bo?To se krepko motiš sej ne veš kak nick bom mel!Pa srečo maš,ker se bom jst prijavu v torek šele!Pa sej vas bom farmu tak,da vedl neboste kje ste doma





ti splohno neveš z skom se meniš!!!
 

DeletedUser

Guest
Hehe prava elita kot kaže ;)
želim vam obilo užitkov in veliko surovin prišparanih za nas

lp
 

DeletedUser

Guest
-.- zakaj me ne preseneča da se je g. veliki noob zglasil v tej temi.

Btw: doomen glede si1, dvomim da KOH rabi še koga za živi zid, jih ma v Praet zadost ;), pa še tam so veliko bolj sposobni od tebe.
 

DeletedUser

Guest
Verjetno je zelo malo možnosti za nekoga, če izpove kdo svoj nick in se ga nato loti 10 ali več igralcev že v začetku sveta, zato tega nobenemu ne priporočam......ker pa vidim, da ste zelo razgreti že sedaj lahko v prihodnosti naredimo tudi kakšen napovednik dvoboj (v kolikor bo interes) pa naj se izkažejo mojstri igre.

Vsekakor pa vas opozarjam, da v debatah ne mešate tematike različnih svetov......svet 1 = svet 1 kakor tudi svet 5 ostaja svet 5!


Lep pozdrav, Lily aka. bosko28
Forum moderatorka s5
 

DeletedUser

Guest
zdaj vsaj vemo zakaj bi naj bil s5 najboljši svet ;) zaradi modelatorke naše :p

a se nam pridružiš na njem?
 

DeletedUser

Guest
zdaj vsaj vemo zakaj bi naj bil s5 najboljši svet ;) zaradi modelatorke naše :p

a se nam pridružiš na njem?

Upam, da bo naredila red na tem forumu, da ne bomo brali taksne klamfe, kot jih serjejo nekateri posamezniki na razdelku sveta 1. :p:p:p

LP
 

DeletedUser

Guest
do konfliktov/sporov/burnih razprav bo v vsakem primeru prislo... neglede ce je mod zenska ali moski... to vrjemi... pac je to taksna igra... in pac imamo take igralce... tega nihce ne more spremenit... bolj kot "zaustavljat" kreganje bi bilo po mojem mnenju potrebno poskrbeti da so tudi normalne teme aktivni pogovori...

moje mnenje pac...
 

DeletedUser

Guest
do konfliktov/sporov/burnih razprav bo v vsakem primeru prislo... neglede ce je mod zenska ali moski... to vrjemi... pac je to taksna igra... in pac imamo take igralce... tega nihce ne more spremenit... bolj kot "zaustavljat" kreganje bi bilo po mojem mnenju potrebno poskrbeti da so tudi normalne teme aktivni pogovori...

moje mnenje pac...

ti ga boš pa takoj spremenil, ko te bo naša šefica pa diplomatka vzela v roke ;)

lp
 

DeletedUser

Guest
hahahahahhahaha... kako to mislis diplomatka??? ne vem ce te razumem pravilno, vendar moja nadrejena bo zenska? ja saj ok... ma dobre zivce? ker... moji norosti ni konca... resnicno!

p.s. ne bom kot vsi pisal "kdaj se odpre svet!" vendar bom le dejal: " tri pisane jagode v koverti brez ovojnice z ponarejeno znamko!!!!!!!!!"

lp
 

DeletedUser

Guest
hahahahahhahaha... kako to mislis diplomatka??? ne vem ce te razumem pravilno, vendar moja nadrejena bo zenska? ja saj ok... ma dobre zivce? ker... moji norosti ni konca... resnicno!

p.s. ne bom kot vsi pisal "kdaj se odpre svet!" vendar bom le dejal: " tri pisane jagode v koverti brez ovojnice z ponarejeno znamko!!!!!!!!!"

lp

Jap tvoja nadrajena bosta moški in ženska ;) obladata te zadeve ko sta skupaj. diplomatka pa je mišleno diplomat ženska ;)
 

DeletedUser

Guest
to bo se zanimivo... zdaj pa sse mi reci da je to bosko28? pa je to to...
 
Top