lp

hilary

Member
Reaction score
0
sej ga še ni ker se mi nekako še ni odprl zdaj kmalu ga pa bom ustanovil ( upam da kmalu :D )

ime mu bo pomoje kakšno Ultra Force Legends ali pa kaj :D sej še nevem
 

DeletedUser

Guest
do konfliktov/sporov/burnih razprav bo v vsakem primeru prislo... neglede ce je mod zenska ali moski... to vrjemi... pac je to taksna igra... in pac imamo take igralce... tega nihce ne more spremenit... bolj kot "zaustavljat" kreganje bi bilo po mojem mnenju potrebno poskrbeti da so tudi normalne teme aktivni pogovori...

moje mnenje pac...

ne, vsaj malo manj neumnosti bo, če je moderator ženskega spola, ker večina teh ki imajo burne razprave trpi zaradi zelo povišanih ravni testosterona, tega se pa najbolje znebiš pri kaki fejst babi tako da se bojo lepo obnašali da bi priložnost dobili :rolleyes:

aja pa jaz igram si1!! (se bova zmenila kdaj me prideš našeškat zaradi offtopica, moderatorka ;))
 

DeletedUser

Guest
do konfliktov/sporov/burnih razprav bo v vsakem primeru prislo... neglede ce je mod zenska ali moski... to vrjemi... pac je to taksna igra... in pac imamo take igralce... tega nihce ne more spremenit... bolj kot "zaustavljat" kreganje bi bilo po mojem mnenju potrebno poskrbeti da so tudi normalne teme aktivni pogovori...

moje mnenje pac...

Ja, vidim, v sosednji temi je tako burna razprava, da se je morala zakljuciti z zaklepom teme in celim bataljonom bannanih igralcev, pa se svet sploh se odprl ni. Kaj se bo... ;);););)

LP
 

DeletedUser

Guest
Ja, vidim, v sosednji temi je tako burna razprava, da se je morala zakljuciti z zaklepom teme in celim bataljonom bannanih igralcev, pa se svet sploh se odprl ni. Kaj se bo... ;);););)

LP

Banana njam

babananjam.jpg
 

DeletedUser

Guest
koliko ljudi odgovarja na moje napisano besedilo.. sedaj se pa res pocutim pomembnega... vendar... sedaj sem tudi pomislil na naso novo moderatorko... tako je bila zagreta.... neka bojevanja al kaj je napisala da bi rada mela, ce bo interes... sedaj pa to... da ni ki volje izgubila... to se hitro zgodi... upam da bo ta forum dobro moderiran...

p.s. glede bannanih igralcev... nasa moderatorka, ce se meni prav zdi... je bila njena prva kazen proti meni... tako da... bil sem njen prvi! prvega ne pozabis nikoli!

malo za salo, malo za res... n

lp
 

DeletedUser

Guest
evo jst grem na s5 s tem razlogom da vidm kok časa bom zdržu :) se nikol nism bil poražen od drugega igralca zmer me je prosti čas. Tko da mene lohk prosto po prešernu napadate, pa bomo vidl kok časa bom zdrzu:) to bom uzel kot iziv...
 
Top