Mednaroden server

Status
Not open for further replies.

nofear

Member
Reaction score
0
Mislim da sem s svojim delom pokazal da nekaj vem in znam. V primeru da kdo igra na kakšnem mednarodnem serverju in ima časovno stisko potem se lahko dogovoriva in skupaj igrava. Nisem scamer ali kaj podobnega se pa dosti aktiven. Če ima kdo kakšen acc na mednarodnem serverju se pravtako priporočam a bi vseeno raje igral s kom skupaj.

Lahko mi pišete v igri na NoFear!!
 

DeletedUser

Guest
jst sm igral na .net 7 server meu sem 984k točk in 2751 Vasi... sem pa prodal acc za 1150 € ;) in na svet 1 sem prodal acc. za 80 € :p
 

DeletedUser

Guest
jst sm igral na .net 7 server meu sem 984k točk in 2751 Vasi... sem pa prodal acc za 1150 € ;) in na svet 1 sem prodal acc. za 80 € :p

Seveda, account ti je pa kupil bill gates ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jst sm igral na .net 7 server meu sem 984k točk in 2751 Vasi... sem pa prodal acc za 1150 € ;) in na svet 1 sem prodal acc. za 80 € :p

Js sm pa na .net 8 server igrau pa mel 100 000 000 točk pa 100 vasi pa sm prodau račun za pou miljona dolrajeu phahaha :D
 

DeletedUser

Guest
nwm , ta FN SCAR račun se je mnda dost mejou.... meu ga je tut moj sosošolc, ga bom uprašu, sam njem ni za vrjet.... 1150 evrov.....
 

DeletedUser

Guest
jst sm igral na .net 7 server meu sem 984k točk in 2751 Vasi... sem pa prodal acc za 1150 € ;) in na svet 1 sem prodal acc. za 80 € :p

kaj je tisti, ki je kupil račun banko oropal? Al si mu možgane opral?, da ti je prvo sploh kupil račun.

Seveda, account ti je pa kupil bill gates ;)

psss. če pa je obama bil, al pa george bush :D
 

hawbix

Member
Reaction score
0
lol vasi so ble pa kaj? 300 pik vsaka...dej laži komu drugmu...sicer pa, prodaja je prepovedana, če pa bi bla že dovoljena, račun pod 1mil pik ni vredn ma 50 e, kamoli 1k
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
lol vasi so ble pa kaj? 300 pik vsaka...dej laži komu drugmu...sicer pa, prodaja je prepovedana, če pa bi bla že dovoljena, račun pod 1mil pik ni vredn ma 50 e, kamoli 1k


imel je natančno: 375,68811341330425299890948745911 točk. Izračunal sem z kalkulatorjam. veliko število, z majhno vrednostjo!
 

DeletedUser

Guest
1mio točk je približno 100 vasi, 3k vasi je pa dosti več kot pa 1mio.
 

DeletedUser

Guest
pa sei naklada, no! če je moj sošolc.... no zdei ma ta račun že moi drug sošolc, mu ni za verjet.... ni se vam treba več trudit....
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Zadeva je nekoliko odšla v off-topic. Tema bo do nadaljnjega zaklenjena, če pa bo avtor teme hotel po ponovnem odprtju mi pa lahko mirne volje piše na ZS.

Lock

Lp,
Grobi
 
Status
Not open for further replies.
Top