Mikimiška in Jovan veliki

friks0n

Member
Reaction score
0
Uf katere obtozbe pernatega, če bi gledali samo mikimiško in jovana bi samo njiju napadali, kar pa dvomim da boste ostali gledali.. A vam mikimiška in jovan ni povedala oz, natvezila zgodbic o tem zakaj smo koncali zaveznistvo in smo zdaj na nasprotni strani????

Mislim da ni potrebe govorit o tem zgornjem besedilu... vsi vemo da je mala ptička se skrila od velikega orla in zbezala iskat drugje podporo... seveda pernati to vedo vsi moji.. soigralci, mi se vsaj ne bojimo tko kot vi..

Da citiram yoshiyev post, kaj mislite ko koha več ne bo da nas bodo gledali mislim pleme ERROR.. No poštudiraj zdaj, kaj ko plemena AIE več ne bo, da bodo vas gledali??? Vzeli bodo 4 najboljse v pleme ostale pa ponoblali.. tko da sami sebi kopljete jamo.. čeprav bodo mnenja drugačna da se to ne bo zgodilo.. No sem sam vnaprej vam odgovoril.. zdaj se pa razpišite.. da bo forum malo začel lavfati.. sem pogresal vaše resnicne besede..
 

DeletedUser

Guest
Kaj je point te teme?

Trenutno imamo zaveznistvo z KOHom in ga nameravamo spostovati, tko kot smo ga spostovali z vami dokler ti nici zacel srat....

Ni bilo pa nobenega govora o kaki zdruzitvi na koncu....ker v take pravlice verjamejo samo otroci pa bebci, ane? Natvezu si neko pravlico o zakljucitvi z 5imi plemeni , mislim wtf....kot sem ze 1x reku, ti imas sreco na tem svetu da si obkrozen z bebci ki ti slepo verjamejo.....prasanje je pa sam kok casa ti bojo

Aj ne bi reku nic da iz vsakega plemena na koncu ostane po 20-30 igralcev in se potem zdruzijo da lahko koncajo svet, ne pa take bedarije ki jih ti klatis
 

DeletedUser

Guest
Uf katere obtozbe pernatega, če bi gledali samo mikimiško in jovana bi samo njiju napadali, kar pa dvomim da boste ostali gledali.. A vam mikimiška in jovan ni povedala oz, natvezila zgodbic o tem zakaj smo koncali zaveznistvo in smo zdaj na nasprotni strani????

Mislim da ni potrebe govorit o tem zgornjem besedilu... vsi vemo da je mala ptička se skrila od velikega orla in zbezala iskat drugje podporo... seveda pernati to vedo vsi moji.. soigralci, mi se vsaj ne bojimo tko kot vi..

Da citiram yoshiyev post, kaj mislite ko koha več ne bo da nas bodo gledali mislim pleme ERROR.. No poštudiraj zdaj, kaj ko plemena AIE več ne bo, da bodo vas gledali??? Vzeli bodo 4 najboljse v pleme ostale pa ponoblali.. tko da sami sebi kopljete jamo.. čeprav bodo mnenja drugačna da se to ne bo zgodilo.. No sem sam vnaprej vam odgovoril.. zdaj se pa razpišite.. da bo forum malo začel lavfati.. sem pogresal vaše resnicne besede..

no hvala da si nam povedal kater račun igraš še zraven svojega, monip je tako verjetno prenehala po vaši "kazni" zavzem glavne vasi. - bdw: kaj bolj butastega še nisem slišal.

Ker pa objavljaš vsebino zsja tu, te očitno to ne moti in bom jaz objavil celega.

monip danes ob 18:14
nič nam ni povedal, napisali so le da si ste vi prekinili zaveznistvo zaradi obtozevanja parih vasih igralcev da delate za KOH.. kar ste pa očitno dokazali..

to da sem sama izvedela informacijo da si ti kot vodja ze prej ko smo imeli zaveznistvo pisal KOHU, to je bilo grdo od tebe.. če te zanima komu rfaricu... saj tako so mi zvesti povedali iz KOHa.

papa
klankon danes ob 17:45
ti osebno nič, ampak če bi na to gledal bi moral samo Mikimiško in Jovana napadat kar pa dvomim da boste ostali gledali. Ali hočeš povedat da vam mikimiška ni povedala oz. natvezila zgodbic o tem zakaj smo končali zavezništvo in smo zdaj na nasprotni strani?
monip danes ob 16:34
Ka pa taj sem ti jaz naredila da me napadaš???

Pač kaj naj povem si predivljiv, in te berem kot odprto knjigo.

Še enkrat bom povedal javno da sem KOHu pisal samo 1X in še to samo lozanotu in to je bilo takrat ko ste vi izdali ukaz da se renobla vsaka bonus vas, ki jo mi znoblamo. Z rafaricom nisem nikoli niti besede spregovoril(razen na skupnem forumu,ki smo ga naredili po sklenitvi zavezništva) tako da te lepo prosim da nehaš delat še večjega bedaka(da ne napišem česa bolj resnega o tebi, ki pa bi bila resnica, a bi žal dobil ban zarad žaljenja). Da ne omenim kolikorat si jokal da boš nehal bla bla bla.
Z jovanom sta pokazala svoj pravi obraz in jaz sem na to odgovoril tako, kot bi vsak drug vodja. Od zaveznika pričakujem sodelovanje, ne pa metanje polen pod noge in grožnje.
No pa naj omenim še en skok čez plod našega dvojca vodij AIE, baje smo ves ta čas, ko smo bili v vojni z KOH vojsko pošiljali za videz v smrt, saj so nam baje KOHovci šenkavali vasi.

No pa da odgovorim še na yoshijev post v drugi temi, glede tega da bi mi plačali samo da mikimiško odpeljem od policije.
Pravzaprav bi mi plačali da se ga za vedno znebim, pa to po 5ih minutah.
 
Last edited by a moderator:

friks0n

Member
Reaction score
0
no hvala da si nam povedal kater račun igraš še zraven svojega, monip je tako verjetno prenehala po vaši "kazni" zavzem glavne vasi. - bdw: kaj bolj butastega še nisem slišal.

jaz igram če mi prijateljica lepo posreduje post.. sem pa moral se razpisati... očitno iščeš neke ovinke spet..
Ker pa objavljaš vsebino zsja tu, te očitno to ne moti in bom jaz objavil celega.



Pač kaj naj povem si predivljiv, in te berem kot odprto knjigo.

Še enkrat bom povedal javno da sem KOHu pisal samo 1X in še to samo lozanotu in to je bilo takrat ko ste vi izdali ukaz da se renobla vsaka bonus vas, ki jo mi znoblamo. Z rafaricom nisem nikoli niti besede spregovoril(razen na skupnem forumu,ki smo ga naredili po sklenitvi zavezništva) tako da te lepo prosim da nehaš delat še večjega bedaka(da ne napišem česa bolj resnega o tebi, ki pa bi bila resnica, a bi žal dobil ban zarad žaljenja). Da ne omenim kolikorat si jokal da boš nehal bla bla bla.
Z jovanom sta pokazala svoj pravi obraz in jaz sem na to odgovoril tako, kot bi vsak drug vodja. Od zaveznika pričakujem sodelovanje, ne pa metanje polen pod noge in grožnje.
No pa naj omenim še en skok čez plod našega dvojca vodij AIE, baje smo ves ta čas, ko smo bili v vojni z KOH vojsko pošiljali za videz v smrt, saj so nam baje KOHovci šenkavali vasi.

No pa da odgovorim še na yoshijev post v drugi temi, glede tega da bi mi plačali samo da mikimiško odpeljem od policije.
Pravzaprav bi mi plačali da se ga za vedno znebim, pa to po 5ih minutah.

da te opomnem klankon ti osebno pojma nimas o igranju vojne plemen, znas voditi pleme, kapo dol.. bolj si umazan boljse vodiš... to da se nisi z njim menil ko si bil z nami zaveznik kapo dol za novo laz.. pa lahko še 10 dni pišete kaj je res in kaj ne. vi imate zmerom prav..

Samo tako bom rekel.. Če in ko zmagate vojno bom javno na forumu priznal poraz in vam čestital za zmago... saj to je vojna, zmage in porazi.. kaj moremo...

lep pozdrav..
 

DeletedUser

Guest
da te opomnem klankon ti osebno pojma nimas o igranju vojne plemen, znas voditi pleme, kapo dol.. bolj si umazan boljse vodiš... to da se nisi z njim menil ko si bil z nami zaveznik kapo dol za novo laz.. pa lahko še 10 dni pišete kaj je res in kaj ne. vi imate zmerom prav..

Samo tako bom rekel.. Če in ko zmagate vojno bom javno na forumu priznal poraz in vam čestital za zmago... saj to je vojna, zmage in porazi.. kaj moremo...

lep pozdrav..

zanimivo, mislim da moji statsi z si1 povedo več kot dovolj o tem kako "nimam pojma o igranju"
http://si.twstats.com/si1/index.php?page=player&id=557 glej ga zlomka 3,702,701 na si1, pa nimam pojma o igranju. 2meseca nekje sem se sam boril proti KOHu preden sem nehal, z še kar veliko vasmi polnimi defa potem pa nimam pojma o igranju. No veliko sreče pri prepričavanju ljudi o tem da nimam pojma o igranju, rabil jo boš.
Veš ni pametno sodit drugih po sebi, ti si preživel svetove samo zaradi tvoje umazane igre in vohunjenja dedas. Glede laži pa govori sam za sebe, ker druga sploh ne veš.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
miška,daj že nehaj srati in obtoževati sploh pa ne omenjaj mene in ubijalca do sedaj sva imela kontak le tu na zunanjem in zdaj po tvoji zaslugi tudi prek igre,ta drek si si skuhal sam in ga sedaj sam požri...
 

DeletedUser

Guest
Kaj ni škoda živcev tako enih kot drugih da se tukaj kregate po nepotrebnem?
Itak vsi vemo da če se še 1 mesec kregate se neboste zmenili..brez veze zdaj se obsojat med sabo,situacija je takšna kot je in ne pozabit da je navsezadnje to le igra ;)
pa da kdo tega nebo jemal kot kakšno žaljenje :)
 
Top