Odgovorjeno Milica? no farms?

Status
Not open for further replies.

gx15

Member
Reaction score
1
ne o tebi in rokometasu....;)
saj sem te v profilu nekaj vprasal... kot tisino in izbris vprasanja sem razumel odgovor da se strinjas...

Pa bi bolj natančno vprašal... sploh nisem vedel kaj si me vprašal takrat :D tako da ker so bile takšne težke besede :p se kar zbrisal preden bi rokometaš to videl in bi se naučil takšnih besed
 

DeletedUser

Guest
Prosim, da se držite teme. Vsak naslednji komentar, ki se ne bo navezoval na temo, torej na milice in kako le te škodujejo farmanju bo bil strogo sankcioniran.


Lp
 

DeletedUser

Guest
ma vem js kaj pomen n00b!ti si moj k **** premeagu the one !
 

DeletedUser

Guest
nevem kot kaže ti ne znaš slovensko (se vidi),kot drugo ,če sem bil js kaznovan moraš bit tud ti ,ker se to ne tiče teme!no tudi sam bom zdj kaznovan ,ampak tole je bilo vredn komentarja .
 

DeletedUser

Guest
po dolgm cajti spt na forumi :]
js mislm d je ta milica nepotrebna saj se nobi potem ne morejo naucit igrat
ps: srecnga pa zdravga
 

DeletedUser

Guest
potrebna/nepotrebna... dejstvo je da olajsa "bivanje" vsem neizkusenim igralcem... in tudi tistim ki delajo samo na tockah...
tako da...
pac moje mnenje... iz ekonomskega vidika, zanimiva zadeva... zakaj? preprosto, s tem zadrzijo vec igralcev pri igranju, ker, jim dajo moznost da se branijo... in tako ostanejo dlje na "karti"... mogoce se prej kaksen premium kupijo predno igra pride do faze da veter loci seme od zemlje(kak se ze to rece???:confused::confused::confused: ) aja, seme od plevela... se opravicujem... ki sem ostal??? aja, da ostanejo dovolj dolgo pri igri, da pac kupijo premium, in potem se jih sele pripravi do tega, da so ponoblani ali pa izbrisejo racun...
mater sem to zdaj zakompliciral... daj grem se enkrat prebrat...
ja, saj nisem tak zabito napisal... al sem??? joj, nekaj sem se mislil povedat... caki...

eh pozabo sem....
 

DeletedUser

Guest
potrebna/nepotrebna... dejstvo je da olajsa "bivanje" vsem neizkusenim igralcem... in tudi tistim ki delajo samo na tockah...
tako da...
pac moje mnenje... iz ekonomskega vidika, zanimiva zadeva... zakaj? preprosto, s tem zadrzijo vec igralcev pri igranju, ker, jim dajo moznost da se branijo... in tako ostanejo dlje na "karti"...

Tako je. Če več časa igralec ostane na svetu ije več možnosti da kupi premium.. :)
 

DeletedUser

Guest
ti že ves... ko na skavte poklices milico... (d(N)00(B)men)

p.s. kaj je kje kak stevec kolikokrat je kdo poklical milico? to bi bilo zanimivo videti :)
 

DeletedUser

Guest
Ti si jo najbrž poklical pri vsakem napadu s skavti nate...

Dajte no fantje... Bom uporabil stavek, ki ga je izrekel Po (Kung Fu Panda - sinhronizacija) ko ga je ogovorila una podgana oz. mu je rekla da smrdi. U glavne panda Po je rekel: ''Ah, dejte no, žalt pa ni treba.''
Tisti ki ga niste gledali sinhronizirano ne moreste vedet ampak je še kar smešen film. Letos pride drugi del, ampak offtopic.

U glavnem. Dejte času čas.. in mislim, da nekateri še veliko ne vejo pa se delajo da obvladajo vse in še več. Vsak se uči!..;)
 

DeletedUser

Guest
ker opazam da ta tema prehaja v vsesplosni spam...
__________________________________
povzetek teme:
- milica je problem pri farmanju noobov, kajti jim da moznost da se branijo
- noobi se ne bodo na tak nacin naucili dobro igrati VP
- milica je zanimiva ekonomska poteza, kajti ko noobi ostanejo na mapi, se mogoce kateri kupi premium
- milica traja 6 ur
- milica razpolovi "donosnost" tvojih rudnikov
- milica moti vse wanna be proje
_________________________________________

prosim prvega moda ki se oglasi v temi, da temo zaklene ali prestavi pod klepet... bo se najbolj pametno... drugace bo prevec bannov padlo zaradi 1 "glupe" teme...

mislim da se bi marsikdo strinjal z mano...

lp, Najlepsi Gorazd
 
Status
Not open for further replies.
Top