Mogoče surovine

DeletedUser

Guest
V poročilu so poleg odkritih surovin napisane tudi mogoče surovine.:eek::eek::eek:

Mi lahko kdo ( s tem mislim na podporo ali tiste, ki res vedo kaj mogoče surovine so) prosim razloži kaj to pomeni in kako se izračunavajo.


:confused::confused::confused::confused:
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
To pomeni da če skavtaš neko vas- koliko surovin kje še ostalo in na koliko ima nadgrajene surovine, ti samo izračuna kolikšna količina se naj bi nahajala v tej vasi, če je od takrat nihče ni pofarmal :)

Vem, slaba razlaga :p
 

DeletedUser

Guest
To pomeni da če skavtaš neko vas- koliko surovin kje še ostalo in na koliko ima nadgrajene surovine, ti samo izračuna kolikšna količina se naj bi nahajala v tej vasi, če je od takrat nihče ni pofarmal :)

Vem, slaba razlaga :p

Ne bo držalo :ban: . Zakaj? Ker ti pokaže ta trenutek ko si skavtal, torej mine 0 casa. Če pa računa da ti prideš čez nekaj časa po surovine, kako to računa in čas katerih enot vzame :confused::confused::confused::confused::confused:.
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
Ne vem.. jaz sploh tega niti ne uporabljam. Po moje je to izguba časa. Pač pogledaš kolk surovin je ostalo neoplenjenih in po potrebi še enkrat napadeš :p
 

DeletedUser

Guest
Meni se zdi da je urna proizvodnja...;)

Ne gre..poglejmo primer:

[SPOIL]Vohunjenje
Odkrite surovine: 0 0 0
Mogoče surovine: 2.273 2.644 3.075

Zgradbe: Mestna hiša (Stopnja 10)
Vojašnica (Stopnja 6)
Konjušnica (Stopnja 5)
Delavnica (Stopnja 2)
Kovačija (Stopnja 11)
Zbirališče (Stopnja 1)
Kip (Stopnja 1)
Tržnica (Stopnja 2)
Drvarska koča (Stopnja 10)
Glinokop (Stopnja 11)
Rudnik železa (Stopnja 12)
Kmetija (Stopnja 7)
Skladišče (Stopnja 8)
Skrivališče (Stopnja 2[/SPOIL]

Rudniki so 10, 11, 12.

Urna proizvodnja tega je 117,136,158.

Mogoče surovine pa so 2.273, 2.644, 3.075
 

DeletedUser

Guest
Misliš, da bi lahko imelo kaj veze s skrivališčem?
 

DeletedUser

Guest
Sem ze tudi preračunavala in spet ne gre v zgornjem primer je skrivališče na dva torej 200 surovinc, mogoče surovine pa so astronomske :).
 
Top