Pritožba Nagradna igra - Preklic nagrade?

Status
Not open for further replies.

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Pozdravljeni!

Pred nekaj časa je bila narejena nagradna igra SPAMMER 2013...Z nagradami: 100pp za 999. št. in 1 letni naziv na forumu za 1000. št...
No jaz sem bil tisti, ki je napisal št. 1000... "nagrado" sem dobil vendar je trajala cca 1 mesec in ne 1 leto kot ste si vi to zamislili... Glede na to, da sem dobil 1/12 nagrade - zakaj potem Tjaša oz. tyash. ni dobila odbitka 11/12 nagrade? Namesto 100pp - 8-9 pp...
Saj če je težko dat nekemu spammerju naziv na forumu mi lahko dodelite tudi 200pp ni problema :p

Kaj dobi zmagovalec?
Ob svojem imenu bo dobil Naziv "Spammer 2013"

Kako se igra iziv?

Preprosto bomo šteli!

Se pravi jaz Postavim številko "1" in naslednji bo postavil številko "2" itd.
Seveda lahko ob števili pustiš tudi kakšen komentar.
Zmaga tisti, ki bo dosegel magično številko 1000.


No pa začnimo:

1

Edit: motorka
Ekipa bo zmagovalcu podarila enoletni naziv na forumu spammer 2013, 999. pa še 100 premium točk.
Veselo spamanje!
 

DeletedUser

Guest
Če bi malo pogledal, bi videl da nihče nima več nazivov.
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Če bi malo pogledal, bi videl da nihče nima več nazivov.
Vem... vendar to mene ne zanima. Če sem bil dobitnik nagrade pričakujem, da jo bom dobil - v celoti.

Če ne pa bi naj dodelili drugačno nagrado...Še vedno sprejmem zamenjavo - Naziv SPAMMER 2013 za 200 pp :D
 

DeletedUser

Guest
Vem... vendar to mene ne zanima. Če sem bil dobitnik nagrade pričakujem, da jo bom dobil - v celoti.

Če ne pa bi naj dodelili drugačno nagrado...Še vedno sprejmem zamenjavo - Naziv SPAMMER 2013 za 200 pp :D

no to pa je med tabo in Grobijem in Motorko.
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
HAhahaha GrMeek dej pojej se ;D raj si šiht najdi :p men dej pa uno majco hahahhaha

Če ni dela, da bi si lahko sam kupil majco pa moram nagradne igre špilat haha :D Če lahko kdo zrihta kakšen šiht - malo dela, velka plača - naj javi na ZS. :D
 

eevil king

Member
Reaction score
0
aHHhhahHAHAHH good one ... drgač pa res ste ne fer da ne date bogemu Grmeeku naziva spammer leta ;( pa tok je spammou z mano vred :p HAHA
Mogoče majo modi namen narest spamer izziv vsak mesec tak da bi tvoj tale naziv pol mogu potečt počas hehhehe NIKOLI NEVEŠ KVA MAJO šefi V MISLIH :p
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
To je isto kot če sodeluješ v nagradni igri za novi avtomobil pa si izžreban in za nagrado dobiš bicikl...
Nemoreš tega delat... Če so zastavili takšne pa takšne nagrade morajo te nagrade tudi dodelit.
Sicer pa sem ponudil zamenjavo... Naziv zamenjam za premium točke (min. 200).
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Očitno se je naziv po pomoti izbrisal. Sedaj ga imaš ponovno nazaj.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Status
Not open for further replies.
Top