Najboljši vodja slo plemenov :)

DeletedUser

Guest
nekje sem že zasledil da piše kdo do najboljše vodje plemenov na slo serverjih pa bi prosu enga da mi pove kdo je to... :) nenajdem več pa še kr iščem.. pa če kdo ve lahko kr napiše :)
 

DeletedUser

Guest
Mungo... Dober vodja, fantastičen igralec, super motivator, dober zabavant itd... Nimam pripomb.. :)

Ninja... Njegovo pleme je osvojilo s1? Premagal je igralce kova Atasmrk, nofear itd... Je še kaj za doreči?


Zame osebno sta najboljši vodji ;)
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Mungo... Dober vodja, fantastičen igralec, super motivator, dober zabavant itd... Nimam pripomb.. :)

Ninja... Njegovo pleme je osvojilo s1? Premagal je igralce kova Atasmrk, nofear itd... Je še kaj za doreči?


Zame osebno sta najboljši vodji ;)

se podpišem spodaj
 

DeletedUser

Guest
Govori se o najbolšem in zadnja dva komentarja sta čisto mim:)
 

DeletedUser

Guest
Če hočemo določiti "najboljšo vodjo slovenskih plemen" moramo upoštevati več smernic. Že v štartu se mi zdi zelo "neumno" govoriti o najboljšemu, že zato, ker ima vsak svet drugačne nastavitve, kvaliteto igralcev, itd.
Ampak naj bo. Vprašanje je postavljeno, išče se odgovor. Velika večina vas je prišla z dvema; ninjo in atom. Zna se zgoditi, da bodo bivši KOHovci vpili ninja, TMPjevci pa Ata, kar je popolnoma normalno.
Tudi, če vprašamo tiste, ki niso prisostvovali na svetu 1 vam bodo podali ta dva na pladnju. Zakaj? Zaradi sveta 1. Bil je naš - z gotovostjo lahko trdim - najbolj atraktiven svet (ker pa je bil tudi naš prvi) so se na njemu uveljavili vsi naši "najboljši igralci".
Treba je tudi pogledati dlje od sveta 1 in najti kakšne druge "najboljše"... Je pa vse preveč relativno za izbiro "najboljšega", vse je bolj kot ne subjektivno naravnano.
 

DeletedUser

Guest
Če hočemo določiti "najboljšo vodjo slovenskih plemen" moramo upoštevati več smernic. Že v štartu se mi zdi zelo "neumno" govoriti o najboljšemu, že zato, ker ima vsak svet drugačne nastavitve, kvaliteto igralcev, itd.
Ampak naj bo. Vprašanje je postavljeno, išče se odgovor. Velika večina vas je prišla z dvema; ninjo in atom. Zna se zgoditi, da bodo bivši KOHovci vpili ninja, TMPjevci pa Ata, kar je popolnoma normalno.
Tudi, če vprašamo tiste, ki niso prisostvovali na svetu 1 vam bodo podali ta dva na pladnju. Zakaj? Zaradi sveta 1. Bil je naš - z gotovostjo lahko trdim - najbolj atraktiven svet (ker pa je bil tudi naš prvi) so se na njemu uveljavili vsi naši "najboljši igralci".
Treba je tudi pogledati dlje od sveta 1 in najti kakšne druge "najboljše"... Je pa vse preveč relativno za izbiro "najboljšega", vse je bolj kot ne subjektivno naravnano.

Ja to je res samo vseeno mislim kot najboljšega vodjo plemena.. organizirat napade.itd. je itak treba :)

+ zakaj vsi samo omenjate svet1? sj se ni samo svet1 končal.. tut drugi svetovi so se končali tko da nevem ka je blo na svetu1 takšnega da samo tega omenjate.. :)
 

DeletedUser

Guest
Ja to je res samo vseeno mislim kot najboljšega vodjo plemena.. organizirat napade.itd. je itak treba :)

+ zakaj vsi samo omenjate svet1? sj se ni samo svet1 končal.. tut drugi svetovi so se končali tko da nevem ka je blo na svetu1 takšnega da samo tega omenjate.. :)

Vedno je prvi svet vedno nekaj posebnega. Imel je največ registriranih uporabnikov (če moji podatki niso napačni, drugače me popravite). Takrat so skoraj vsi Slovenci prišli "malo poklikati" iz drugih bolje priznanih serverjev aka. (.net, .de itd.) Nekateri so ostali, drugi ne. Jih je pa še vedno večina zaključila s svetom 1, veliko pa po svetu 1 ni resno igrala nobenega drugega tako zavzeto kot enko. Zmanjka volje, časa, iskanje izzivov na tujem idr.
K kvaliteti enice je še posebej prispevala dobra kvaliteta plemen, ki so bila posledično vodena od izjemnih posameznikov. Verjetno veste za vojno med KOHom in TMPjem, ki je postala nekakšna "vedno aktualna tema" Slovenske Vojne Plemen. Po moji oceni ni noben drugi svet presegel "legendarnosti" prvega, ampak več o tem drugič.
Nazaj k temi: Igralci velikokrat predpostavijo - bolj "legendaren" svet, boljša plemena, boljše vodje. Preprosto in enostavno, ni pa vedno tako.
 

DeletedUser

Guest
ja treba je mal več reklame naredit pa jih bo .. ja no ninja pa ata smrk sta tule najbolj akrivna.. :)
 

DeletedUser

Guest
ja treba je mal več reklame naredit pa jih bo .. ja no ninja pa ata smrk sta tule najbolj akrivna.. :)

niti en niti drug ne igra več, tako da nista aktivna. Edini z poznejših serverjev, ki je za mene dober vodja je Brutesque. Sicer pa če se osredotočim na si7, pa je Mitja tudi dober igralec oz. vodja.
 
Last edited by a moderator:

jakec10

New Member
Reaction score
0
Zame je najbolši vodja bil pagat in kasneje po združitvi s kohom ninja. Seveda bo večina igralcev za najbolšo vodjo označili svoje vodje ali pa celo sebe. Ampak pagat je res bil pošten, aktiven in vedno dobre volje vodja, v vseh padcih plemena nam je dal s svojimi "govori" dovolj zagona, da smo se borili do konca sveta1. Ninja se je pa tudi dokazal, čeprav ga proti koncu nisem več velikokrat zasledil na kohovem forumu. In kar poglejte kam je pripeljal koh!

Ampak če želi vodja uspeti potrebuje tudi igralce ki so aktivni, pripravljeni pomagat,... --tako da vodja nemore uspeti kar v nekem tretjem plemenu ampak potrebuje dobre soplemenjake


-vem da se neboste vsi strinjali z mano, ampak to je pač moje mnenje


lp. jaka
 
Top