Najboljši vodja slo plemenov :)

DeletedUser

Guest
ja veliko je na igralcih samo če ni vodje tut ni sodelovanja itd.. drgač pa je tut velik na igralcih :D
 

DeletedUser

Guest
ja veliko je na igralcih samo če ni vodje tut ni sodelovanja itd.. drgač pa je tut velik na igralcih :D

napaka, sodelovanje je odvisno od igralcev in ne vodje. Če igralci niso pripravljeni sodelovat, tudi najboljši vodja nemore nič.
 

janci89

Member
Reaction score
0
Tko je, zlahka je vodit če so igralci pripravljeni sodelovat in delat kot enota
pa ni potrebno da so vsi porfiči. Tud z noobi se da lepo igrat, če so pripravljeni se učit
 

DeletedUser

Guest
strinjam se z vsemi.. samo tut vodja nemore bit nek začetnik :D zato morjo bit tut vodje dobre :D
 

DeletedUser

Guest
napaka, sodelovanje je odvisno od igralcev in ne vodje. Če igralci niso pripravljeni sodelovat, tudi najboljši vodja nemore nič.

Pod ta komentar se podpišem. Še nekaj o vodjih, s katerimi sem igral:

[NICK]Ninja[/NICK] - brezkompromisen, sposoben, odličen igralec, eden od najboljših vodij
[NICK]PIRmož[/NICK] - teoretik in praktik, ko se zažene, ga je težko ustavit - če bi le imel večjo podporo pri soigralcih (to, kar je ubijalec napisal), eden od tistih, s katerim je užitek špilat to igro
[NICK]japas[/NICK] - največji motivator, kar sem jih spoznal. Njemu gre največja zasluga, da so Slovani osvojili Svet 3
[NICK]klankon[/NICK] - igralec, ki igro obvlada u nulo, sposoben vodja in če bi okoli sebe imel aktivne igralce, verjamem, da bi mu uspelo.

Bilo je še nekaj igralcev, pod katero komando sem igral, vendar so mi ti štirje najbolj ostali v spominu. Pišem o igralcih - vodjah, ki so pustili svoj pečat na S1, S3 in S7.
Še nekaj, na kar pozabljate. Vsak dober vodja ima za sabo dva, tri, tudi pet sposobnih igralcev, s katerimi ustvarja strategijo plemena. Preko skypa, SMSov (prid na skype :)) in ne nazadnje tudi ob kakšni pijači - in to potem naredi pleme močno. Tako kot mora pleme verjeti v svojega šefa, mora biti tudi obratno - šef mora verjeti v svoje soigralce, potem uspeh težko izostane.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Še nekaj, na kar pozabljate. Vsak dober vodja ima za sabo dva, tri, tudi pet sposobnih igralcev, s katerimi ustvarja strategijo plemena. Preko skypa, SMSov (prid na skype ) in ne nazadnje tudi ob kakšni pijači - in to potem naredi pleme močno. Tako kot mora pleme verjeti v svojega šefa, mora biti tudi obratno - šef mora verjeti v svoje soigralce, potem uspeh težko izostane.


se popolnoma strinjam
 

DeletedUser

Guest
Pod ta komentar se podpišem. Še nekaj o vodjih, s katerimi sem igral:

[NICK]Ninja[/NICK] - brezkompromisen, sposoben, odličen igralec, eden od najboljših vodij
[NICK]PIRmož[/NICK] - teoretik in praktik, ko se zažene, ga je težko ustavit - če bi le imel večjo podporo pri soigralcih (to, kar je ubijalec napisal), eden od tistih, s katerim je užitek špilat to igro
[NICK]japas[/NICK] - največji motivator, kar sem jih spoznal. Njemu gre največja zasluga, da so Slovani osvojili Svet 3
[NICK]klankon[/NICK] - igralec, ki igro obvlada u nulo, sposoben vodja in če bi okoli sebe imel aktivne igralce, verjamem, da bi mu uspelo.

Bilo je še nekaj igralcev, pod katero komando sem igral, vendar so mi ti štirje najbolj ostali v spominu. Pišem o igralcih - vodjah, ki so pustili svoj pečat na S1, S3 in S7.
Še nekaj, na kar pozabljate. Vsak dober vodja ima za sabo dva, tri, tudi pet sposobnih igralcev, s katerimi ustvarja strategijo plemena. Preko skypa, SMSov (prid na skype :)) in ne nazadnje tudi ob kakšni pijači - in to potem naredi pleme močno. Tako kot mora pleme verjeti v svojega šefa, mora biti tudi obratno - šef mora verjeti v svoje soigralce, potem uspeh težko izostane.

Se strinjam z napisanim. Pečat na si7 bomo pa verjetno mi pustili in vodja Jovan veliki :)
 

DeletedUser

Guest
Sv. Bruno in Niccollo Michiavelli - Praktično popovne vodje, le prepočasi sta odločevala. Ona dva praktično z usakim plemenom bi nardila nekaj posebnega!
 

DeletedUser

Guest
najbolši vodja zaame pa je igralec Sexbeer.....vodja plemena ~Nr~ na svetu 2 :)
 

DeletedUser

Guest
dajmo obuditi temo in podati igralce še iz drugih svetov...

mshala: seexbeer je bil eden izmed glavnih...najvišji v nr je bil asus, potem pa so bili očaki asus, seexbeerka in pa še enepar ljudi...
 

DeletedUser

Guest
hehe..sej vem jaz to=)zelo doro..ampak zahvala gre sexberki=)asus je meu drugačno delo;)
 

DeletedUser

Guest
Opa opa, me čudi da se mi ni takrat kolcalo, kolikokrat ste me omenili :D Sem pa tu prvič na forumu letos, se mi zdi.

Hvala vsem. Če nič drugega, upam vsaj da sem bil za zgled naslednjim generacijam .si igralcem ter da se je razvilo nekaj dobrih vodij na drugih svetovih. Sam v peskovniku že dolgo ne igram več in sem raje navaden soldat na .net :)

Uspešno še naprej in veliko osvojenih vasic vam želi...
AtaSmrk
 

DeletedUser

Guest
Opa opa, me čudi da se mi ni takrat kolcalo, kolikokrat ste me omenili :D Sem pa tu prvič na forumu letos, se mi zdi.

Hvala vsem. Če nič drugega, upam vsaj da sem bil za zgled naslednjim generacijam .si igralcem ter da se je razvilo nekaj dobrih vodij na drugih svetovih. Sam v peskovniku že dolgo ne igram več in sem raje navaden soldat na .net :)

Uspešno še naprej in veliko osvojenih vasic vam želi...
AtaSmrk

Lepo, da si se oglasil, se dolgo nismo čuli :) Enako uspešno igro še naprej ....
 

ninja

Member
Reaction score
0
Kdo je naredil TI na si6?

mislim da feet369, al pa huda muca

huda muca je bila pobudnik, najprej je bilo pleme "huda muca", nato pa TI - ideja o imenu ni moja, temveč sem prepustil kolegu, ki se je kasneje izkazal

ps: najboljši vodja plemena je mungo, če moram izbrati samo enega (zgodbe o KOH in TMP so zgodovina)

glede vodenja in kako motivirat, je bilo že pred tisočletji veliko napisano, npr.:

“A leader leads by example, not by force”
― Sun Tzu
 
Last edited:

lordraul

New Member
Reaction score
0
jah jaz sem že 2 pod MUNGOtovim vodstvom in sem vedno več kot zadovoljen ker je res kvaliteten igralec in zna igrat
 
Top