najbolj cudno/smesna porocila s5

DeletedUser

Guest
evo jaz morem povedati, da sem prisel do ene ugotovitve...
vojna plemen ce ima probleme z malo premium uporabniki lahko zacne trziti novo storitev...
ta je bolj terapevtske narave, gre za kontroliranje jeze...
zakaj?
poglejte ta report.......

[SPOIL]
hahaha1.png

[/SPOIL]

vsi ostali lahko tudi tu lepite smesne ali cudne reporte...

p.s. gx15 da nebi ki lepil gor porocila ko sem ti jaz 3 mecevalce poslal!!! to ni smesno!!!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Za report zgoraj ne bi mogla reči, da je smešen ali čuden, bolj si srečnež, ker si šel farmat to vas zgolj za las za predhodnjim farmarjem....

Obenem pa se izogibaj poslovenščenim kletvicam. Niso ne potrebne in ne zaželjene.


Lep pozdrav,

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka s5
 

DeletedUser

Guest
glede kletvic... se opravicujem :)
glede smesnega cudnega... hm, kaj pa vem... ce ni cudno to, da naropas barbara pa odneses 0 surovin... te pa ne vem kaj je cudno... pa meni se zdi smesno... kaj hoces....
gx15, kiri noob te je te napadel tisto?
 

DeletedUser

Guest
Ne to ni čudno očitno je to napaka sveta.
Jaz sem danes prišel iz 3 ropov nad barbarske praznih rok domov.
L.p. Fear...
 

DeletedUser

Guest
ni napaka... saj motorka je rekel da je slo zelo mali trg, in da je problem z premium uporabniki ker jih ni dovolj... sedaj VP trzi novo storitev, to je kontroliranje jeze... in tukaj je rezultat...
 

DeletedUser

Guest
Ne to ni čudno očitno je to napaka sveta.

A res!? Da ti je pa kdo mogoče prej izpraznil vas, pa tvoje mišljenje ne nese tako daleč? A je to že prevelika obremenitev za tvoje možgane?


Sploh pa nevem zakaj je ta poročilo čudno/smešno? Pa tudi kaj si s tem mislil povedati, ko si obkrožil plen in narisal puščico do mečevalcev!?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest


Sploh pa nevem zakaj je ta poročilo čudno/smešno? Pa tudi kaj si s tem mislil povedati, ko si obkrožil plen in narisal puščico do mečevalcev!?


za zacetek... puscica gre do napisano, ne do mecevalcev... mogoce zgleda tako vendar, ce povezes, vidis bistvo...

ce ni cudno, pa mi povej kolikokrat do sedaj si ti in ostali nafarmal tocno 0 0 0 surovin,... kolikokrat? in ja vem, da je nekdo farmal pred mano, saj nisem budalo... samo pac ko sem sam videl porocilo sem se zacel zelo smejati kaksno "budalo" sem, in pac potem sem to uploadal na forum... evo tu mas moj odgovor...
 

d00men

Member
Reaction score
0
ni napaka... saj motorka je rekel da je slo zelo mali trg, in da je problem z premium uporabniki ker jih ni dovolj... sedaj VP trzi novo storitev, to je kontroliranje jeze... in tukaj je rezultat...

Lej vsi vemo,da je recesija,ni denarja.Mali trg torej a?Seveda,da je mali trg,če je premium predrag,noben ga ne bo kupu.
 

DeletedUser

Guest
offfffff topic... jaaaaaaaaaaaaaa, torej domen, mislim sem da si vceraj razumel,... V MOJIH TEMAH NISI DOBRODOSEL!!!
drugace, recesija kot taksna je mimo... mali trg nima veze z ceno premiuma...
kako ga noben ne bo kupil?? aja, ti mas 1 vas pa se toto pri 32 tockah...ti ga ziher ne rabis... jaz sem ga za bozic kupil za 24 eur al kolko...
 

DeletedUser

Guest
nikam malo vojske maš ti to :( a nisi neki elitni igralec?

Kl3mzy, brez zamere, a en farming report ti ne pove koliko vojske ma igralec. To je samo en napad, lahko jih je poslal 10 takih...Čeprav dvomim.:D
 

vidmar7

Member
Reaction score
0
SoToFlow... pravimaš.

Kl3mzy? Menda ne pošiljaš ti vse svoje vojske na farmanje v eno vas?
 

DeletedUser

Guest
če greš farmat barbarske v katerih ni vojakov potem je res bolje, da pošlješ več napadov v različne vasi. Če pa se spraviš na nekega igralca, ki ima v vasi nekaj vojakov potem je boljše, da pošlješ vso svojo vojsko. za vsak slučaj:)
 
Top