najbolj cudno/smesna porocila s5

d00men

Member
Reaction score
0
offfffff topic... jaaaaaaaaaaaaaa, torej domen, mislim sem da si vceraj razumel,... V MOJIH TEMAH NISI DOBRODOSEL!!!
drugace, recesija kot taksna je mimo... mali trg nima veze z ceno premiuma...
kako ga noben ne bo kupil?? aja, ti mas 1 vas pa se toto pri 32 tockah...ti ga ziher ne rabis... jaz sem ga za bozic kupil za 24 eur al kolko...

Imel sem 27 vasi.Na drugem svetu rabm premium kdo ga posod?Napadajo me the one in je tuk napadov,da nč več ne vem!
 

DeletedUser

Guest
Imel sem 27 vasi.Na drugem svetu rabm premium kdo ga posod?Napadajo me the one in je tuk napadov,da nč več ne vem!

to je si5 in kdo te napada na si2 nima nobene veze z tem svetom, tako kot tudi nima kaj ti rabiš tam!.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Imel sem 27 vasi.Na drugem svetu rabm premium kdo ga posod?Napadajo me the one in je tuk napadov,da nč več ne vem!

Jaz sem si prvič privoščil premium, ko sem imel 50 vasi. Zdaj že 2 vasi ne znam več štimat brez premiuma. :D
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem si prvič privoščil premium, ko sem imel 50 vasi. Zdaj že 2 vasi ne znam več štimat brez premiuma. :D

podobno, prvic kupil pri cca 25 vaseh...davno nazaj...
sedaj na sii5 pri 500 tockah problem,ce nebi bilo premiuma... razvadis se...

ampak bi zelel ob tej priloznosti tudi povedati, da sem se nekaj casa nazaj ze spraseval zakaj dobis na zacetku toliko premiuma(prvo en teden, potem se tri dni...) ko pa je ta premium za vecino noobov, neuporaben, tako kot je bil za mene, in zato tudi kasneje odlasajo z nakupom le tega... oz. vsaj to se je pri meni zgodilo... ni se mi zdelo vredno, kajti nisem poznal/razumel vseh prednosti, ker preprosto nisem dobil brezplacnega takrat ko bi imel moznost vse te prednosti izkoristit...

saj na si serverjih ni problem, spremenit, za bodoce svetove, da prvo pri 1000t, 3 dni, pri 50k 3 dni, in se enkrat potem pri 150k/200k ponovno 3/4 dni... tako bi vsem igralcem dosti lepse predstavili kaj premium sploh pomeni...
veste slo serverji so taki... vecina noobov, tudi jaz sem bil, in ucis se lahko samo na svojih napakah, nihce ti ni pripravljen nic razlozit, tako da... pac moje mnenje...

aja pa tega nebi predlagal pod predlogi, ker imam obcutek da bom popljuvan :(
 

DeletedUser

Guest
pfej jebemti :p

Ne, maš prav. Kaj ti nuca premium pri 500 pikah, ko sploh ne veš zakaj ga nucaš (predvsem mislim na (za)četnike :D). Razen tega, da imaš lahko večjo karto pa enih par bližnjic v orodni.

Premium postane uporaben oz. nujen, pri napadih in obrambah itd... pa takrat ko tovšakovo ali pa zidarja oponašaš :D:D. Tako da se strinjam s tem.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
nihce ti ni pripravljen nic razlozit, tako da... pac moje mnenje...

Če pokažeš interes za učenje, ti bo že kdo razložil. A ponavadi se ne splača učit, saj ti ponavadi tisti, ki si jih učil ravno zapičijo nož v hrbet.

Drugače pa lily nas bo ubila, ker smo odšli iz teme. :D
 

d00men

Member
Reaction score
0
podobno, prvic kupil pri cca 25 vaseh...davno nazaj...
sedaj na sii5 pri 500 tockah problem,ce nebi bilo premiuma... razvadis se...

ampak bi zelel ob tej priloznosti tudi povedati, da sem se nekaj casa nazaj ze spraseval zakaj dobis na zacetku toliko premiuma(prvo en teden, potem se tri dni...) ko pa je ta premium za vecino noobov, neuporaben, tako kot je bil za mene, in zato tudi kasneje odlasajo z nakupom le tega... oz. vsaj to se je pri meni zgodilo... ni se mi zdelo vredno, kajti nisem poznal/razumel vseh prednosti, ker preprosto nisem dobil brezplacnega takrat ko bi imel moznost vse te prednosti izkoristit...

saj na si serverjih ni problem, spremenit, za bodoce svetove, da prvo pri 1000t, 3 dni, pri 50k 3 dni, in se enkrat potem pri 150k/200k ponovno 3/4 dni... tako bi vsem igralcem dosti lepse predstavili kaj premium sploh pomeni...
veste slo serverji so taki... vecina noobov, tudi jaz sem bil, in ucis se lahko samo na svojih napakah, nihce ti ni pripravljen nic razlozit, tako da... pac moje mnenje...

aja pa tega nebi predlagal pod predlogi, ker imam obcutek da bom popljuvan :(


Ti maš zihr premium za 5 let naprej tako kot rfaric in ninja in vsi vodilni na svetovih
 

DeletedUser

Guest
domen, nebos vrjel... za vec kot eno leto pa res... mislim da za 1 leto in 2 meseca... ce me spomin ne vara... nekaj takega... drugace pa ce se vrnemo na pravo temo...kaj ze sploh je??? aja kr neka glupust kaj sem jo odprl, enkrat ponoci ko mi je bil dolgcas...

@makkam,
ti si ing team, malo lobiraj za moj predlog o premiumu... ves kak je to... if you cant do it, it cant be done!

EDIT : LILY IS ONLINE, RUN FOR YOUR LIFES!!!!!!!!!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ti maš zihr premium za 5 let naprej tako kot rfaric in ninja in vsi vodilni na svetovih

Mamici reči naj ti premium pike nabavi v vrednosti 100€. :D

Boš s prve dobil "house arest". :D:D:D


@makkam,
ti si ing team, malo lobiraj za moj predlog o premiumu... ves kak je to... if you cant do it, it cant be done!

Sej veš, kam moreš napisat predloge :p.

KLIK:D - da še potem podebatiramo in nehamo to temo :spam:. Bo lily huda :devil:.
:D
 

DeletedUser

Guest
SoToFlow... pravimaš.

Kl3mzy? Menda ne pošiljaš ti vse svoje vojske na farmanje v eno vas?

Itak da ne pošlem 4 meči vedno ostanejo doma na straži, ko paladin z svojima suličarjema hodi po bljižnjem gozdu in pripravla napad :D

glede tvoje vojske pa rečem max x2 torej še vedno več kot mam js :O
 
Top