napad

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
zakaj lahko zaveznik napada svojega zaveznika pa čeprav mu ni nič naredil ali ga užalil
 

DeletedUser

Guest
zakaj saj bi moral vladar plamena nekaj ukrenit a ni tako
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Predlagam ti da vodji posreduješ report do napada.

Vsekakor pa menim da bi se tu lahko naredila kaka blokada da nebi morali napadat zaveznika.

Lep pozdrav, RedEye
 

DeletedUser

Guest
Predlagam ti da vodji posreduješ report do napada.

Vsekakor pa menim da bi se tu lahko naredila kaka blokada da nebi morali napadat zaveznika.

Lep pozdrav, RedEye

:)))
To pa res ne bi šlo...potem v kolikor bi me katerekoli pleme dodalo kot zaveznika ga ne bi mogel napasti...Date vse pod zaveznike in igrate simcity :)))
 

kurjistrup

Member
Reaction score
0
:)))
To pa res ne bi šlo...potem v kolikor bi me katerekoli pleme dodalo kot zaveznika ga ne bi mogel napasti...Date vse pod zaveznike in igrate simcity :)))

Morali bi tako narediti, da obe dve plemeni privolita v zavezništvo, ker drugače nima smisla.
 

DeletedUser

Guest
Predlagam ti da vodji posreduješ report do napada.

Vsekakor pa menim da bi se tu lahko naredila kaka blokada da nebi morali napadat zaveznika.

Lep pozdrav, RedEye
ja pa kaj še..zato je travian..tukaj je pa tako kar v redu..razen nočnega bonusa..hehe
 

DeletedUser

Guest
Morali bi tako narediti, da obe dve plemeni privolita v zavezništvo, ker drugače nima smisla.

Pa saj piše debelo tiskano:
Te nastavitve sicer v igri niso obvezujoče, ...

Kar naj ostane tako kot je.
 

DeletedUser

Guest
Kaj ima pa travian veze s temu? samo nočni bonus se splača imeti

no to je tvoje mišljeneje o nočnem bonusu..moje je pač drugačno.. pri travianu pa je napadanje članov, ki so v isti aliansi prepovedano..če še ne veš..hehe
 

DeletedUser

Guest
Kaj ima pa travian veze s temu? samo nočni bonus se splača imeti

kaj ti je bilo treba iti oživet 2tedna staro temo?, in še to z brezveznim komentarjem.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top