napake si7

DeletedUser

Guest
Najdel sem dve napaki in sicer ko ste predstavili svet 7.

1.Piše naj bi bila začetniška zaščita 3 dni v igri je 6 dni.

2.V pleme naj bi šlo 100 članov v igri jih gre lahko le 60.


TO sem najdel samo povem za pomanklivosti.

Ne komentirajte z brezveznimi komentarji.
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Pozdravljen
Hvala, da si nas opozoril na tehnične napake, če še kdo opazi kakšno, je dobrodošel , da le to napiše v tej temi.
 

DeletedUser

Guest
Najdel sem dve napaki in sicer ko ste predstavili svet 7.

1.Piše naj bi bila začetniška zaščita 3 dni v igri je 6 dni.

2.V pleme naj bi šlo 100 članov v igri jih gre lahko le 60.


TO sem najdel samo povem za pomanklivosti.

Ne komentirajte z brezveznimi komentarji.

ja se strinjam..pač tako so zašuštral še v prvem dnevu
nastavitve so pa take
Zaščita pred napadi za začetnike 5 Dnevi
Omejitev števila članov na pleme 60


sam to je najmanjši problem..kje so barbarske vasi..to je večje vprašanje ..za takšen kiks pa ni opravičila..sploh pa kot je že po stari navdi ..in vse tiho je bilo..majmuni pa naj plačujemo premium..joj
 

DeletedUser

Guest
pa še moti me malo nepravično razporejene bonus vasi ampak najbrž gre za napako
 

DeletedUser

Guest
pa še moti me malo nepravično razporejene bonus vasi ampak najbrž gre za napako

Bonusne vasi se random porazdelijo po svetu. Glede barbarskih pa so jih najverjetneje pozabli vklopit ali pa je namenoma tako, čeprav dvomim.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Za ta odstopanja se opravičujemo, naj jih razložim: v zadnjem trenutku je bilo število članov znižano, da je bolj normalno na pričakovano število igralcev, začetniška zaščita je prijazna novim igralcem, bonusne vasi pa so razporejene popolnoma naključno in s časoma bodo na svetu tudi barbarske vasi.
 

DeletedUser

Guest
No končno se je saj nekaj pojasnilo..čeprav je trajal ..no vseeno hvala
ne razumem pa kaj pomeni, da bojo ščasoma tudi barbraske vasi..seveda ker jih je že itak dost brisal..kdaj bojo normalne barbarske se začele pojavljat..prvič vidim, da zamujajo par dni..
vse ostalo me ne moti zarad mene če imajo začetniki zaščito tud 10 dni..amapk da smo že v štartu eni v slabši poziciji tega pa res ne razumem--in to je že svet 7..bi še razumel,da je prvi pa da se še lovite , učite..itak če kej pošljem dobim max. 20 surovin skupaj..pa že to moram imet srečo..lahko sam čakam in gledam ..očitno je ta svet štartal ko loto..če imaš srečo imaš par bonusnih okol sebe ..če pa nimaš sreče si pa zvisu..
 

DeletedUser

Guest
Tudi mene zanima kaj pomeni to sčasoma, ko bomo imeli po več vasi, se vas sploh ni več treba trudit in davat barbark, saj jih večine ne farma več takrat. Brbarke so pomembne na začetku in to da jih ni zdaj(razen tistih ki so nastale ko so restartali ali brisali račune) postavi te kaj igramo zdaj v zelo slabo pozicijo. Poleg tega bi prosil za razlago kako je tak svet prijazen začetnikom?
 

DeletedUser

Guest
Jah ... začetnike se prijazno obišče takoj ko jim zaščita poteče, ker ni kaj za ropat :p ... najbolje, da jim prijazno razložiš zakaj bodo morali restartat svet :)
 

DeletedUser

Guest
sej guni k zle na točkah delajo se vid da še nimajo dosti izkušen no mogoče pa če se motim
 

DeletedUser

Guest
sej guni k zle na točkah delajo se vid da še nimajo dosti izkušen no mogoče pa če se motim

Ne razumem, kakšne veze ima to s tvojim prvotnim postom oz. z potekom debate. Pa tudi redko kateri od teh ki so top 100 je amater oz. brez izkušenj!
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni
To je edini svet, ki ga poznam, v katerem se vojska s paladinom in tista brez njega premikata z enako hitrostjo. Je bilo to namerno? Ker farmanje je sedaj nesmiselno.. dve uri do najbližje bonuske (33 točk!), pa dve uri nazaj..
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni
To je edini svet, ki ga poznam, v katerem se vojska s paladinom in tista brez njega premikata z enako hitrostjo. Je bilo to namerno? Ker farmanje je sedaj nesmiselno.. dve uri do najbližje bonuske (33 točk!), pa dve uri nazaj..

očitno še precej tega ne veš:D:D
paladinovo hitrost imajo enote samo takrat ko jih pošlješ v obrambo:cool:
na ta način pa mislim da ne farmaš
enote pa vedno hodijo z hitrostjo najpočasnejšega :eek::eek:
tako je na vseh slo serverjih(ki jih poznam) poznam pa jih samo 7:D:D:D:D:D
lp
 

DeletedUser

Guest
Najdel sem dve napaki in sicer ko ste predstavili svet 7.

1.Piše naj bi bila začetniška zaščita 3 dni v igri je 6 dni.

2.V pleme naj bi šlo 100 članov v igri jih gre lahko le 60.


TO sem najdel samo povem za pomanklivosti.

Ne komentirajte z brezveznimi komentarji.

men se zdi da ti nisi prebral tisga ko ti zmeraj napiše ekipa vojne plemen ko se prijaviš na svet in napiše (če se prijaviš na ta svet):

Dobrodošli na svetu 7!

Upamo, da boste v naši igri uživali.


Pomoč za igro lahko najdete tu pomoč


Svet je primeren za vse vrste igralcev, tako novince, kot tudi za izkušene in veterane.

Nastavitve so primerne tako za izkušene kot tudi za nove igralce.


Nastavitve:
hitrost igre: 1
hitrost enot: 1
omejitev članov plemen: 60
Milisekunde: aktivno
Velikost mape: 400
Morala: aktivno (zapleten izračun)
Odličja: vključeno
Limit lažnih napadov: 1% točk vasi
Tehnološki sistem: Sistem preprostih raziskav
Cerkev: da
Avtomatsko rastoče barbarske vasi: aktivno (do 3000 točk)
Bonus vasi: Napredne bonus vasi
rok za preklic napadov: 10 minute
rok za preklic trgovanja: 5 minute
nočni bonus: da
začetniška zaščita: 5 dni
Rast cen za Plemiča: Zlatniki
51ms vsiljene razlike med napadi.
Paladin: z orožji
Razvoj: preprosti
Skavti le paladin lahko vidi zunanje enote
milica: da, do dveh vasi, 6 ur -50% proizvodnja
vasi so normalno razmaknjene

Vaša Ekipa Vojne plemen

najbrš nisi nč tega prebral pa barbarske vasi nastanejo ko igralci nehajo igrat
 

DeletedUser

Guest
omejitev članov so kasneje popravili, medtem ko barbarskih vasi še vedno ni. Te kaj nastanejo ko igralci nehajo igrat ali pa resetirajo niso zadost, barbarske vasi bi morale se samodejno naredit in naključno po svetu razporedit ob začetku serverja, barbarke od igralcev so le dodatek.

Torej zgleda da si ti tist, ki ni ničesar prebral.
 

DeletedUser

Guest
meni se zdi tudi ti nisi nič prebral zgleda nisi ker ne veš od kje sem mislil
 
Top