Nastavitve Sveta 2

Status
Not open for further replies.

leon5

Member
Reaction score
0
mene zanime če morš račun na svetu1 izbrisat da se lahko prijaviš na svet2 al lohka na obeh igraš?hvala za odgovor.lp
 

leon5

Member
Reaction score
0
te se pravi da se js lahko grem kr zdraj registrirat in dam samo tam svet 2 pa je to to?
 

DeletedUser

Guest
vse lepo in prav...

sam res nebi blo treba archerjev, speed bi lako bla 2, cerkev je fajn de je ni, a ti fake so brezveze...

drugač pa glede ure odprtja...
angleški, odkar sm igral na enih 10, so se odpiral oko 15-19 prbližn...
 

leon5

Member
Reaction score
0
ja sam js mislim na slo. svetu 2 tu se še nemorš registrirat.al se lohk?
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Da se prijaviš v svet 2 ne potrebuješ novega računa. Ko bo svet 2 odprt boš kliknil "Pokaži vse svetove" in tam boš izbral svet 2. To ni travian, kjer se moreš za vsak server na novo registrirati. Tukaj lahko imaš eno up. ime in geslo, pa igraš na vseh svetovih.
slika.png



Lp,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Kako se prijavim na svet 2?
Ko kliknem LOG IN je samo svet1.
HELP

Ko pa sem se registriral pa sem kliknil svet2
 
Last edited by a moderator:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Dajte no malo prebrat prejšnje poste. Eno stran nazaj vam piše, da ura ne bo znana (da ne bi prišlo do preobremenitve strežnika). Pa tudi obvestilo lahko preberite, kjer vam lepo piše kdaj se bo odprl svet 2.
 

flawless

New Member
Reaction score
0
kok ste vi ldje "retardi" ene 10x se je pojavu isti uprašanje pa odgovor pa še kr sprašujete , brez zamere sam tko je....:eek:
 

DeletedUser

Guest
Hvala miklavžu za novi svet 2, pa tudi hvala mu ko ni več cerkve :)
 

DeletedUser

Guest
A JE ŽE ZNANO OB KATERI URI SE ODPRE S2?!

hec hec :D
me veseli da se bo odprl še en svet za vse, ki so zamudili taprvega. lepo je videt tudi tole decembersko vzdušje. upajmo, da se bodo stvari na tem serverju odvijale kar se da pošteno in da ste obvestili tudi svoje prijatelje, sorodnike in sošolce da se pridružijo izzivu! več nas je, bolje je!

pa en lep pozdrav :p od mene...
 

skamlic

New Member
Reaction score
0
Registriral sem se že na svet 2, samo prijavit se še ne morem. :D
Komaj čakam. A je kdo da naredimo tisti najbolj aktivni eno pleme (če bomo v enakem kontinentu.). Ampak tisti res aktivni odvisniki :p
Kaj mislite na to?
Nick v svet 2 mam Own3d.
 

ninja

Member
Reaction score
0
nastavitve za noobe, prave začetnike ta s2

nastavitve, zaradi katerih svet ne bo zanimiv so barbari na 3000 pik :) največja neumnost serverja! - saj nismo kmetovalci, potem pa folk zaseda le barbare in dela kovančke, in nato je ogromno vasi po 4k pik, mi pa moramo delat drage noble, da jih uničimo!

nastavitve, ki bi res užgale so:

1. barbari do max. 500 pik (se da farmat, noblat pa ne)...sam bi onemogočil, da se barbare sploh nobla...to bi bila nastavitev za bogove, potem pa da vidimo, kdo se bo širil kot npr. izklopovci na s1 :)
2. brez archerjev (le kdo rabi MA??), le dobri stari spear, sword, HC
3. brez cerkve
4. fake limit 1% je ZAKON, da ti nobi ne pošiljajo po 500 napadov :)
5. speed 1 za enote in zgradbe (omogoča več taktike)
6. paladin z orožjem (bolj zanimivo, predvsem na začetku, potem ni več tako pomembno)
7. plemena z max. 40-50 članov, lahko tudi le 30
8. nočni bonus je kar OK, da lahko malo tudi spimo bolj mirno :)
...
 
Status
Not open for further replies.
Top