Nastavitve za si11

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Pa to sej to ni res vse barbarke samo na obrobju.....kaj pa naj farmamo tisti ki smo bl v notranjosti?

Bi prosu da se ustima to....ce se sploh se da


To ti je prvi svet? Na vsakem svetu se prvo nafila notranjost pol pa nastane krog barbark pa se zacne naprej filat vasice :) ... Kdor je pametan je zacel znova (ce je imel predregistracijo) ali pa se registriral malce kasneje :) .... Drugače pa sem malo pozabil kako je bilo prej, samo je glupo da se lahko u eni uri 1243x zacnes znova (sarkazm) :) Lahko bi postavili vsaj limit 3h za pocakat :p
 

Thorin

Member
Reaction score
0
A tebi se zdi logicno da ima na obrobju 1 igralec 20 barbark okol sebe v notranjosti si jih pa 20 deli 1no?

Nekaj podobnega se je zgodilo samo na 7ki kjer je bilo nekaj narobe z nastavitvami.....
 

DeletedUser

Guest
A tebi se zdi logicno da ima na obrobju 1 igralec 20 barbark okol sebe v notranjosti si jih pa 20 deli 1no?

Nekaj podobnega se je zgodilo samo na 7ki kjer je bilo nekaj narobe z nastavitvami.....

Imaš prav, nobene logike, tisti, ki smo štartali s predprijavo, smo na slabšem in to ni fer ...
 

cotl

Member
Reaction score
0
Malo sem pokukal na ta naš svet in vidim,da bo spet zanimivo.Res pa me jezi te zaščita 1:10.OMG
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Ja kaj bomo vsi klikal zacni znova? zato ker nekateri ne znajo nastimat nastavitev tko kot je treba?

Sploh mi pa ni jasno kaj se delas pametnega, moje vprasanje se je odnasalo na podporo oziroma na motorko....

V prihodne ti predlagam da se zadrzis z debilnimi komentarji....

LP
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Ja kaj bomo vsi klikal zacni znova? zato ker nekateri ne znajo nastimat nastavitev tko kot je treba?

Sploh mi pa ni jasno kaj se delas pametnega, moje vprasanje se je odnasalo na podporo oziroma na motorko....

V prihodne ti predlagam da se zadrzis z debilnimi komentarji....

LP

Potem se obrni na njih preko ticketov v igri, boš dobil odgovor veliko prej kot tukaj.
Lp.
 

ninja

Member
Reaction score
0
Podporo na peskovnikih .si nima smisla spraševati, ker so pač žal NESPOSOBNI in namenoma 'zajebavajo' igralce. Od w6 (leto 2007) do sedaj nisem imel ENEGA incidenta na .net serverjih, ne z igralci, še manj pa s podporo, pa sem igral na .net vsaj 4x toliko kot na peskovnikih. Poglejte si kako se zažene svet, naprimer w66 (ki je štartal dan kasneje kot vaš peskovnik, pa bo še najmlajšim jasno, da to delate namerno). Kaj je vaš cilj ne vem, samo če ne znate, povejte, vam bo kdo rad pomagal. Pa vse te vaše novosti, ki jih .net nima, pomeni, da se vam gre samo za 'keš', da vas vodi samo pohlep (je legalno in legitimno, samo to jasno povejte). Tudi zaščita 10:1 za 60 dni ne bo podaljšala sveta, ker bodo ostali sami otroci na serverju (če bodo). Ste kot naši politiki, ki jim je uspelo uničit državo v 20 letih, vam pa odlično igro samo v treh.

Sem pa resnično upal, da vam bo enajstič (!) pa le uspelo. Sem si želel, še celo z nastavitvami ste se kar potrudili, a kaj ko ne morete iz kože in ste 'z*jebal' (dobesedno) z nastavitvijo 10:1. Upam, da sem bil dovolj jasen, tako za podporo kot ostale. Na nobenem .net strežniku niso barbari v 'slovenskem krogu', zato ne pričakujem in si niti ne želim pojasnjevanja, ker ste si na s7 naredili dovolj sramote.

lep dan,
ninja (fsoba na .net)
 

DeletedUser

Guest
Ta 10:1 je res debilno do amena...najboljše da še ukinejo farmanje, pol pa so ga zmagali.
 

s.m.i.l.e.

New Member
Reaction score
0
to da je razmerje 10:1 je katastrofa!! poleg tega pa nevem zakaj je na tem svetu taka nastavitev da je dovoljeno pošiljat po enega skavta ampak ti crkne in moreš poslat vsaj štiri, da si brez izgub. to sem videl na drugih serverjih in se mi je zdelo neumno in to se zdaj pojavi še na slovenskem.
 

DeletedUser

Guest
Thorin

Ti pa nimaš čisto nič za jokat, ker si v najboljšem položaju od vseh igralcev...imaš 50 farm okoli sebe, tak da pšš.
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Ko sem restartu ja....drugac sem bil pa v notranjosti.......se pa sploh ne gre zame gre se za nastavitve sveta ce nisi dojel
 

angryman

Member
Reaction score
0
Dej najprej poglej kdaj je pisal za barbare, potem poglej če je kdaj začel znova preden govoriš traparije...
 

DeletedUser

Guest
Ko sem restartu ja....drugac sem bil pa v notranjosti.......se pa sploh ne gre zame gre se za nastavitve sveta ce nisi dojel

Saj vem ja, nastavitve so res glupe...morda pa je dobro s strani tega, da bo dalj trajalo in še odličje dobiš ko začneš znova, jaz sem začel 100x znova hehe...se pa mi je obrestovalo.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Tii pa tut vice kvasiš :D

Saj bodo :D 50% več pri nakupu 5k premium točk ... pri nakupu 2500 premium točk 30% ... pri nakupu 1500 točk 20% .. pa pri 600 - 10% .. :D , vsaj vsako leto je dodatek :D Mislim, da je letos božiček še bolj radodaren :) ... Kolker na tickete ne morejo odpisat po 15 dni :D lahka vsaj dodajo popuste :)
 

DeletedUser

Guest
Saj bodo :D 50% več pri nakupu 5k premium točk ... pri nakupu 2500 premium točk 30% ... pri nakupu 1500 točk 20% .. pa pri 600 - 10% .. :D , vsaj vsako leto je dodatek :D Mislim, da je letos božiček še bolj radodaren :) ... Kolker na tickete ne morejo odpisat po 15 dni :D lahka vsaj dodajo popuste :)

Baje, da letos zaradi recesije ne bo popustov. Namreč bo posebna akcija: plačaš 50€ in mi ti podarimo vas! Moreš pa vedeti, da to je predvsem prijaznost "nas" modov, da dobiste tako akcijo za božične praznike. Kaj vam bo premium, če nimate dovolj vasi? :) Torej več kot boste plačali več novih vasi boste imeli...

Akcija se sešteva takole:
1 vas 50€
2 vasi 90€
3 vasi 120€
5 vasi 150€
10 vasi 200€...

Pa reci če se ne splača... Vsekakor plačilo pa je, da nam date geslo od paysafecard-a :D

Miki upam, da ne boš bankrotiral :D
 

DeletedUser

Guest
Baje, da letos zaradi recesije ne bo popustov. Namreč bo posebna akcija: plačaš 50€ in mi ti podarimo vas! Moreš pa vedeti, da to je predvsem prijaznost "nas" modov, da dobiste tako akcijo za božične praznike. Kaj vam bo premium, če nimate dovolj vasi? :) Torej več kot boste plačali več novih vasi boste imeli...

Akcija se sešteva takole:
1 vas 50€
2 vasi 90€
3 vasi 120€
5 vasi 150€
10 vasi 200€...

Pa reci če se ne splača... Vsekakor plačilo pa je, da nam date geslo od paysafecard-a :D

Miki upam, da ne boš bankrotiral :D

Jaz sem pa ze mislo, da bodo drazje vasice ... To je lepa priložnost .. mislim, da bom kr 5 paketov po 10 vasic vzel .. :) ... Z soigralci in priajtelji bomo hitro nabrali 1000€ ... Tko, da bom pametno uporabil novih 50 vasic, 25 deff in 25 off... da opomnem vasice so dograjene na 9809 točk in imajo polne kmetije z 4 plemiči :) ...

Matjazinho upam, da ne boste pozabili dodati noble pa full populacijo :)
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem pa ze mislo, da bodo drazje vasice ... To je lepa priložnost .. mislim, da bom kr 5 paketov po 10 vasic vzel .. :) ... Z soigralci in priajtelji bomo hitro nabrali 1000€ ... Tko, da bom pametno uporabil novih 50 vasic, 25 deff in 25 off... da opomnem vasice so dograjene na 9809 točk in imajo polne kmetije z 4 plemiči :) ...

Matjazinho upam, da ne boste pozabili dodati noble pa full populacijo :)


Ob nakupu 5ih paketov po 10 vasic bomo vsakemu paketu dodali tudi vas z skavti! Edinstvena ponudba!! Za več informacij me kliknite na ZS, tam se bomo dogovorili o rokih plačila ter kako vojsko želite imeti v vasi! :)

Naj omenim Miki, da v kolikor vas 6 igralcev kupi 5 paketov po 10 vasi bo en igralec ostal brez vasi. Saj paket lahko koristi le en igralec! :)
 
Top