Nastavitve?

DeletedUser

Guest
Kl3mzy ti si pa spamer postou:D
Ja pa prosim da ta svet pride in da nebo spet tehničnih težav...
V šesto gre rado;)
:D

hja to pa se zgodi ko igraš trio adijo, tak da moje delo je da spamam po forumu :$:eek:
 

DeletedUser

Guest
in ne pozabi manjši. bdw: Marburg kako sklepaš po omejitvi članov v plemenu da se nebo nikoli svet končal?:confused:

Hmmm, ... menda pa ja tak TWpro kot ti ve kaj pomeni spravit 90% vseh vasi med 30 igralcev ... in, če se ne motim ta svet ne bo nič manjši od s5, bo le 1x hitrejši, al?!
 

DeletedUser

Guest
Da bi veljalo pravilo, da lahko igralec ki ima duala, igra še v drugih svetovih kot v samo enem, bi se takoj pridružil..
 

DeletedUser

Guest
Da bi veljalo pravilo, da lahko igralec ki ima duala, igra še v drugih svetovih kot v samo enem, bi se takoj pridružil..

saj lahko, le v istem svetu kot si ti nesme met svojega accja.

Hmmm, ... menda pa ja tak TWpro kot ti ve kaj pomeni spravit 90% vseh vasi med 30 igralcev ... in, če se ne motim ta svet ne bo nič manjši od s5, bo le 1x hitrejši, al?!

nevem kakšna je velikost si5 tako da nemorem rečt nič glede tega. Glede 30 igralcev in vasi, pa ti lahko povem da je lažje.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
no ... svet 5 je iste velikosti kot bo 6ka. Bi rad videl tistih 30 herojev, ki bodo obvladovali 90% teritorija :p
 

DeletedUser

Guest
ubijalec124 said:
in ne pozabi manjši. bdw: Marburg kako sklepaš po omejitvi članov v plemenu da se nebo nikoli svet končal?
...
ubijalec124 said:
nevem kakšna je velikost si5 tako da nemorem rečt nič glede tega.

Ja plenička(mikimuki) ok ...kdo ga tu bluzi? :D ...Daj idita vidva z ubijalcem lepo na medene tedne, pa si malo pavze vzamita ... pa še kakšno sliko pošljita, da neom samo te iz poroke imel:
[SPOIL]
3Jokes_Animal_in_love_38.jpg
[/SPOIL]

sotoflow. said:
Watch and learn!
... upam, da prideš pod tem imenom :p, da mi boš pokazal te, da se te jaz noob naučim TWjw klikat, ker zu ste očitno sami proji :D


In še moje vprašanje glede s6:
Razvoj: 4 stopenjski, max. 15 ... kaj pomeni to točno?
 
Last edited by a moderator:

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
dovolj spama, ta tema ni namenjena temu, od sedaj naprej bodo za to padale kazni.
 

DeletedUser

Guest
povejte

povejte uro kdaj ze začne samo meni ki sem najbolši igralec na vseh svetovih
 
Top