Nastavitve?

leonenis

New Member
Reaction score
0
gogogogo

haha kako dober svet ma že bolš te enote ma cenejše cool :plemic: :meč: :lc: :napad: zakon naj bolje je da sodelujemo če nas ni en teden dni na vp zgubite vasi hitrost sveta je 2 od sveta 1 pa 3 hitrost najbolje je da imamo za obrambo :sekira::sekira::paladin::meč::sulica::ram::lc::katapult::desno::spam::cowboy::blush::devil::ban::cry::eek:fftopic: shit 1 napad sem se ubranu
 

DeletedUser

Guest
haha kako dober svet ma že bolš te enote ma cenejše cool :plemic: :meč: :lc: :napad: zakon naj bolje je da sodelujemo če nas ni en teden dni na vp zgubite vasi hitrost sveta je 2 od sveta 1 pa 3 hitrost najbolje je da imamo za obrambo :sekira::sekira::paladin::meč::sulica::ram::lc::katapult::desno::spam::cowboy::blush::devil::ban::cry::eek:fftopic: shit 1 napad sem se ubranu

Wtf?

Nastavitve so mi usec, in so precej uravnotezene. Tko da vrjetn bo tukej kr pokalica (;
 

DeletedUser

Guest
jes pa razumem vse..pravi da so cool enote, rad bi sodeloval, da je velika hitrost, in povedal je kere enote so mu najbl všeč :p

aja pa še 1 napad je ubranu :D
 

DeletedUser

Guest
jes pa razumem vse..pravi da so cool enote, rad bi sodeloval, da je velika hitrost, in povedal je kere enote so mu najbl všeč :p

aja pa še 1 napad je ubranu :D

važno da je že 1 napad ubrano :D po novem barbari napadajo kot kaže? :p
 

DeletedUser

Guest
ampak barbari bodo itak zgubli če bodo napadal saj itak so neizkušene zato zavzemajo barbarske vasi saj drugi je nebi zavzel kateri imajo izkušnje
 

DeletedUser

Guest
od kje vam ideja, da bodo barbari napadali, saj nismo na travianu - pa še tam ne napadajo vsi barbari, kajne?
 
Top