Odgovorjeno Nasveti za speed

Red rose

Member
Reaction score
0
Mi lahko gdo da prosim kakšen pameten nasvet glede speeda,namreč že tri dni poizkušam različne taktike začetka,a na koncu vedno pristanem na istem mestu-brez vasi:D:D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
za začetnike je najboljše pri eni vasi LC in spear...
3k LC
5k spear
300 rams
 

eevil king

Member
Reaction score
0
pozdravljena speed nekaj časa redno igram a ga danes in učeraj nisem tako da nevem kaka je situacija se pa vedno držib najprej surovinska polja na 20 in obzidje da je manj izgub pri napadih delam pa striktno na obrambi le nekaj izjem v katerih so plemiči in napadalna vojska potem hitro dvignem na 20 mestno hišo in vojašnco na 20 skrivališče ni pomembno in ne igra vloge kpotem delam plemiče jih naredim plemiče in pošljem vlakec čeprav moraš zelo hiteti zavzemaš barbaeske in v vseh najprej delaš sulice in meče sicer mi je najlubša kombinacija 9000 mečov 9000 sulic in vse zgradbe do konca kar ostane so izvidniki ji priporočam 400 najmanj na vas ker igralci radi pošljejo po 200 do 2000 skavtov vendar je vedno treba kombinirat v kakih situacijah tako da na speedu se vedno ne moreš isto taktiko skos držat jo odsvetujem kar je moje mnenje drgač pa tudi če tukaj ko sem pisal moj sistem igranja se z njim ne bodo vsi strinjali a vedno pridem med top15 pa tudi če pozno začnem

pa nujno napadaj barbarske pa drgač se je udpru spet na tw masters clasic svet tako da se mi lahko pridružiš sem glih zdele ulaufu

upam da boste še ostali tukaj delili mnenje
 
Last edited by a moderator:

jonke

Member
Reaction score
0
za .uk še nism slišu.. se bo mogl probat kdaj :) se nism nikol sploh tko zlo poglabljov kje so vse speedi. samo tam sm ga enkrat špilov pol sm pa najdu stran ko je use napovedano za naprej. je pa res da je dobro bit na začetku serverja prisoten da se pofočkaš notri v igro, ker je blo do zdej vedno omejeno na 200 igralcev, drugače pa se je rabu premium..
 

DeletedUser

Guest
francoski pa španski in romunski serveri so dobri za speed
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
za .uk še nism slišu.. se bo mogl probat kdaj :) se nism nikol sploh tko zlo poglabljov kje so vse speedi. samo tam sm ga enkrat špilov pol sm pa najdu stran ko je use napovedano za naprej. je pa res da je dobro bit na začetku serverja prisoten da se pofočkaš notri v igro, ker je blo do zdej vedno omejeno na 200 igralcev, drugače pa se je rabu premium..

Če je:
naprimer država nizozemska in ima speed ti piše kdaj se novi začne konča in pa nastavitve tako je pr vseh državah in speedih ja omejitev je ponavadi 100 pol pa naprej sam tisti s preimumam. So pa tudi speedi kjer lahko samo z preeimumom ali pa speedi kjer se jih lahko 600 registrira ampak trajajo malo dlje.

Ne morš kar reči keri speedi so najboljši ker so pnavadi dosti podobni in niso veliko različni (vsaj osnova). Pa gotovo speede še nisi v vseh državah sprobal....
 

DeletedUser

Guest
Mi lahko gdo da prosim kakšen pameten nasvet glede speeda,namreč že tri dni poizkušam različne taktike začetka,a na koncu vedno pristanem na istem mestu-brez vasi:D:D


Zacetkov je vec vrst.

Napad. (off)
Ce zaupas svojim izskusnjam, delas seveda samo na napadu, in si ocistis okolico.
Ce delas na napadu, moras vedet backtimat in snipat, ker z napadalko nemores drugemu branit nukov.
Torej taki zacetki so tvegani, ce dobro obladas igro pa mislim da nebo nobenega problema. :)


Naslednjo opcijo imas obrambo. (deff)
Je veliko manj tvegana resitev, vendar za agresivne igralce brez pomena...
Kajti z obrambo nemores tako intezivno cistit okolice.


Potem se imas 3tjo moznost.
Delas le na deffu in lahki konjenici.
Veliko igralcev gradi taksno vojsko, sulice so zelo mocne proti konjenici.
Tudi za farmanje, se taksna vojska kar obnese.


Drugace, pa je cisto odvisno od igralca kaksni so njegovi zacetki, jaz prisegam na off, drugi pac na deff. :) Sto ljudi, sto cudi... :)

Ce ti v igri manjka izskusenj, pa delaj deef, in lahko konjenico, tako se je najlepse znajt...
vendar, ce ma nasprotnik sulice, si pac nasrkal, mu je tezko prebit. :)




Lp, Grega
 

Red rose

Member
Reaction score
0
Fantje najlepša hvala za tele nasvete...
Očitno sem še premalo izkušena v tej igri,da bi bila kos tem divjakom na speedu
 

DeletedUser

Guest
Najboljša taktika je OFF.Z deffom se ne pride daleč.Dva se spravita na tebe in si fuč.Z off pa lahko sesuješ okolico in še marsikaj.
 

DeletedUser

Guest
jučeraj speed
z deffom sn začel prvo vas..ker nisam imel pleme sam sn bil in vzel sn enega barbara in potem full off..in pač sn končal na drugem mestu..bil sn prvi amapak zadnji 15 minut je ovi zmagovalec noblal svojega prijatelja in za*ebal me :(
 
Top