Pritožba Necenzuriranje besed

Status
Not open for further replies.

KaktusSucker

New Member
Reaction score
0
Moj sin je včeraj videl, kako igram vojno plemen. Star je le 5 let in videl je grdo ime nekega igralca, ki ga ne bom imenoval. Od takrat se je naučil nekatere besede, ki so popolnoma neprimerne za navadnega 5 letnika. Seveda je šel na google in vse "pogooglal".
Upam, da se bo ta napaka v sistemu, ki lahko uniči življenje skrbnega 21-letnika, tako, da njegov petletni sin vidi grde besede, kmalu odpravila in ne bo več grdih, neprimernih, žaljivih besed v tej igri in bodo cenzurirane, kot v večini drugih spletnih iger in klepetalnicah.
Hvala, vojna plemen. Nikoli ne bom beli paladin mojega sina :paladin: , vendar bo raje cel dan preživel na internetu, na neprimernih straneh.

Hvala in lep dan še naprej, v mojem primeru slab dan...
Kaktus


cobra je iz vašega odstavka odstranil neprimerno vsebino!
 
Last edited by a moderator:

hanibal532

New Member
Reaction score
0
Menim, da je igralec "KaktusSucker" en navaden troll. niti nima otrok ker je pregrd da bi dobil punco, star je 13 let in ze po njegovemu imenu se vidi njegova zrelost. Prosim da ga banate iz vojne plemen ker mi grozi, da me bo ubil ce mu ne posljem surovin.
Lp hanibal532.
 

KaktusSucker

New Member
Reaction score
0
Ne poslušajte neresnic. Igralec, imenovan hanibal532 (zrelost po imenu...), govori, da nimam otrok. Moj sin je zelo resničen in za njega sem zaskrbljen. Kaj pa, če bo postal ... samo zaradi tega, ker je videl te grde besede na profilu nekega igralca?? Vojna plemen je uničila življenje mojega sina in moje življenje. Hanibal532, od tebe je zelo grdo, da govoriš takšne grde neresnice. Vsaj dokončaj osnovno šolo, da se naučiš pisati povedi z VELIKIMI začetnicami, uporabljati vejice in šumnike.

Hvala in lep dan še naprej, v mojem primeru še slabši dan...
Kaktus


cobra je iz vašega odstavka odstranil neprimerno vsebino!
 
Last edited by a moderator:

hanibal532

New Member
Reaction score
0
Če že nedovoliš sinu da gleda te grde besede, zakaj imaš potem v imenu "Sucker"


cobra je iz vašega odstavka odstranil neprimerno vsebino!
 
Last edited by a moderator:

KaktusSucker

New Member
Reaction score
0
Sucker ni grda beseda, KaktusSucker pomeni izsesovalec kaktusov. To dela veliko plemen v Afriki in drugih nerazvitih, še posebej tropskih državah.
Seveda pa si me užalil in si mi rekel... To je spet primer grdih besed v tej igri, ki niso cenzurirane. Vidim, da je igralna skupina (playerbase), ki igra to igro, res toksična in te užali pri vsaki možnosti. Upam, da bo čim več takšnih igralcev bannanih in bodo te besede kmalu cenzurirane.

(nedovoliš --> ne dovoliš)

Hvala in lep dan še naprej, v mojem primeru zelo slab dan...
Kaktus

cobra je iz vašega odstavka odstranil neprimerno vsebino!
 
Last edited by a moderator:

cobra

Administrator
Reaction score
0
Pozdravljeni!


Ekipa VP se trudi po najboljših močeh, da zagotovi ustrezno komunikacijo (brez kletvic/žaljivk/zlonamernega/napadalnega jezika,...) tako v igri, kot tudi na forumu. V ta namen so jasno opredeljena pravila igre s katerimi se mora vsak igralec strinjati preden se lahko registrira v igro in s tem tudi ni potrebna uporaba nobene cenzure -> §5) Komunikacije.
V igro so bile s posodobitvami dodane funkcije, s katerimi lahko neprimerno uporabo komunikacij prijavite, zato vam v tem konkretnem primeru svetujem, da morebitnega kršitelja prijavite z zahtevo podpori -> Pošlji zahtevo podpori


KaktusSucker:
V kolikor ste zaznali, da so bila pravila kakorkoli kršena, bi to lahko nemudoma prijavili podpori in otroku onemogočili vpogled v to vsebino, zato v tem primeru VP ne nosi nobene odgovornosti. Vi kot starš in skrbnik ste odgovorni za svojega otroka in ker ste se v svojem odstavku opisali kot skrbni oče, bi na vašem mestu pričakoval, da spremljate/nadzorujete svojega otroka in bi mu v tem primeru onemogočili pogled v to vsebino.

hanibal532 :
V primeru grožnje s smrtjo gre za resnejšo kršitev, zato vas prosim, da kršitelja nemudoma prijavite z zahtevo podpori -> Pošlji zahtevo podpori



Vsa nadaljnja vprašanja v smeri prijave potekajo izključno le preko sistema podpore, zato bo razprava na to temo zaključena.


Lep pozdrav,
Ekipa Vojna plemen
 
Status
Not open for further replies.
Top