Nedelovanje serverja

DeletedUser

Guest
Pozdrav vsem. A se samo jaz ne morem logirati na vojno plemen, a ne deluje server?
 

DeletedUser

Guest
A ni bilo dovolj mineštre z prazničnimi premirji, sedaj še server krepava. Ohh jaaaaaa.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Danes je prišlo do kratkotrajnega nepričakovanega izpada velikega segmenta strežnikov med katerimi je bil tudi naš. Sistemski tehniki so težavo odpravili kar se da hitro.
Če se komu zdi, da je bil kakorkoli oškodovan, naj piše podpori, ki vam bo dobrodušno vse povrnila ;)

Za morebitne težave se vam opravičujemo.
 

DeletedUser

Guest
Doma mi včeraj popoldan in zvečer ni hotelo odpreti strani VP. Imam SIOL. Je imel še kdo podobne probleme?


lp
 

temida

New Member
Reaction score
0
Že dva dni ne morem odpreti strani :( imam tudi siol pa me zanima če je za neodpiranje strani kriv server ali povezava?
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Trenutno so krivi ponudniki internetnih storitev težava bo trajala dokler ne osvežijo dns-jev. Lahko pa si sami preklopite dns na npr googlovega: 8.8.8.8 ali 8.8.4.4
 

DeletedUser

Guest
Doma mi včeraj popoldan in zvečer ni hotelo odpreti strani VP. Imam SIOL. Je imel še kdo podobne probleme?


lp

Jas sem imel SIOL, ker je po nakaj letih tako počasi delal smo ga takoj zamenjal :)
 
Top