nenamerno odlogiranje?

DeletedUser

Guest
zakaj me konstantno odlogira samo od sebe iz Foruma.
malce je zoprno ko pišeš kak post pa se ti zbriše, ko ti pove da se morš logirat. ali ima še kdo tak problem ali je to težava z našo mrežo (ali kaj podobnega).

Hvala, GAS
 

DeletedUser

Guest
Ne, še nikoli se mi ni pojavilo kaj takega. Imam pa na mednarodnem TW forumu stalno probleme, ker si me forum ne želi zapomniti, tako da se moram stalno prijavljati.
 

DeletedUser

Guest
Na tvojem spletnem brskalniku samo pojdi pod orodja----->Varnost---->Izjeme pol si pa tam pač naštimaš, da si brskalnik zapomni voje geslo na tej strani...
nekak tako bi mogl to it...
 

DeletedUser

Guest
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRITOŽBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Se lahko pritožujem nad tem zakaj ste me blokirali.Kolesar Luka mam ime v igri pa me je igralec zanalašč so prijavit za nesramnost.On je bil kriv!!Prinzam da sem mu reko ``KURBA´´ samo on je mene isiljeval da naj neham napadat igralca v njihovem Plemenu.On mi je enih 6 takih sporočil poslal!!!!
Mani pa sta zaradi eno grde besedice blokirali račun!To ne gre skupaj!!Zahtevam da še mi danes račun odblokirate!!!!!!!!Če ne še ga bom bolj izival ko bom spet mel račun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vse pritožbe gredo preko podpore. In veš kako pravijo..."lepa beseda lepo mesto najde".

+ off-topic

lp,
Grobi
 
Last edited by a moderator:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
zakaj me konstantno odlogira samo od sebe iz Foruma.
malce je zoprno ko pišeš kak post pa se ti zbriše, ko ti pove da se morš logirat. ali ima še kdo tak problem ali je to težava z našo mrežo (ali kaj podobnega).

Hvala, GAS

Probaj pobrisati piškotke in se nato znova prijavi.
 
Top