Nesmiselnost pacifizma

kai mah nah

New Member
Reaction score
0
Fallen_angel.jpg



Vodstvo padlih angelov maščevanja se je odločilo, da napove na znameniti Prešernov dan, nekulturno in sebično vojno, da bo ostal ta dan zavekomaj vklesan v spomin vseh bojevnikov.


V Karantance 'z oblakov

rodú naj naš'ga treši gróm;
prost, ko je bil očakov,

naprej naj bo naš dom;
naj zdrobé
njih roké

si spone, ki jih še težé!




Nazadnje se prijatli sekirce dvignimo, ne karantanija- le sosed bo mejak


Pleme Fallen Vendetta's Angels napoveduje vojno plemenu -K-

index-center.jpg
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Karantancem želim čimveč upiranja in počasno smrt :p
 

brisingr

New Member
Reaction score
0
ampak pemsem ste pa napisali res invalidno,...oprostite izrazu ampak tako je,... v karantance našega rodu??? hahahaha
 

kai mah nah

New Member
Reaction score
0
Bom pa tako povedal... -.- Kdo jo je spremenil :cool:

Angeli maščevanja... Zakaj si pa ti quittal? :O



Brisingir al karkoli si je mal drugače napisano (preberi še enkrat - z oblakov našga rodu)... Pa se kar fanj sliši. Raje :sulica: začni urit ..


Aja kaj pomeni tisti x poleg vaših imen v plemenu -K-? Lahka tarča? :plemic:
 

natalija

Member
Reaction score
0
To samo ti misliš da sem quittal ;) drugače pa si lahko malo bolj natančen.... npr. ime igralca, da vidim kdo je taka pisateljska dušica :)


Zakaj te pa toliko zanima, kdo je pri nas poet? Lahko se vcanis v kaksen klub osamljenih dus, samo predlog.:D
 

kai mah nah

New Member
Reaction score
0
To samo ti misliš da sem quittal ;) drugače pa si lahko malo bolj natančen.... npr. ime igralca, da vidim kdo je taka pisateljska dušica :)

Vem, da nisi :(
Ti pravim padli angel maščevanja nam je to dostavil.
 

DeletedUser

Guest
en teden je že mimo od famozne pesniške napovedi krvoločnega spopada.:eek::eek:
prilegla bi se kakšna statistika da opazovalci in vsi ki nismo neposredno vpleteni vidimo konkretne rezultate:napad::napad::napad::lc::napad:
drugače bo ostal le vtis da ste dobri poeti:D:D:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Evo vam, statistike.

[SPOIL]
Side 1:
Tribes: FVA
Side 2:
Tribes: -K-

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 209
Side 2: 88
Difference: 121

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 10
Side 2: 0
Difference: 10

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 582,516
Side 2: 156,744
Difference: 425,772

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 38,722
Side 2: 0
Difference: 38,722

chart



[/SPOIL]
 

janci89

Member
Reaction score
0
sam to ni zanimivo!

[mod=Flako]Spam, tokrat le opozorilo.[/mod]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
zanimivo, kje so pristali tisti, ki so se takoooooleee napihovali. Danes so nekje med hitro muciko in besno miško... samo tisti seveda, ki niso bili premagani ali zaradi goljufanja izbrisani.

kako tiho so se njihove poceni grožnje razblinile kot nežni milni mehurček. Prav tista usoda, ki so jo napovedovali drugemu, jih je lepo ponižala in naredila ponižne.

Malo se mi smilijo, ampak prepričan sem, da so se naučili spoštovanja nasprotnikov in tega, da nasprotnik v igri ni sovražnik. Medtem so kratkohlačniki FVAja vsaj malo zrasli in postali zrelejši.

Pacifizem je nesmiseln samo za osebke, ki niso doživeli vojnega trpljenja. Pa so vseeno prepričani da je pacifizem nekaj slabega, čeprav se jim sanja ne, kaj to je. Mladost je norost.... pa bodo že dozoreli in morda razumeli, da če znaš besedo pacifizem približno izgovoriti še zdaleč ne pomeni, da jo tudi razumeš.

kajman ah je takole modroval : Ti pravim padli angel maščevanja nam je to dostavil.... zdaj je pa tudi kai na poti za tem izbrisanim "angelom"... kmalu bosta skupaj.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
zanimivo, kje so pristali tisti, ki so se takoooooleee napihovali. Danes so nekje med hitro muciko in besno miško... samo tisti seveda, ki niso bili premagani ali zaradi goljufanja izbrisani.

kako tiho so se njihove poceni grožnje razblinile kot nežni milni mehurček. Prav tista usoda, ki so jo napovedovali drugemu, jih je lepo ponižala in naredila ponižne.

Malo se mi smilijo, ampak prepričan sem, da so se naučili spoštovanja nasprotnikov in tega, da nasprotnik v igri ni sovražnik. Medtem so kratkohlačniki FVAja vsaj malo zrasli in postali zrelejši.

Pacifizem je nesmiseln samo za osebke, ki niso doživeli vojnega trpljenja. Pa so vseeno prepričani da je pacifizem nekaj slabega, čeprav se jim sanja ne, kaj to je. Mladost je norost.... pa bodo že dozoreli in morda razumeli, da če znaš besedo pacifizem približno izgovoriti še zdaleč ne pomeni, da jo tudi razumeš.

kajman ah je takole modroval : Ti pravim padli angel maščevanja nam je to dostavil.... zdaj je pa tudi kai na poti za tem izbrisanim "angelom"... kmalu bosta skupaj.


Spet nimaš kaj boljšega za delati kot spammati a? Naenkrat si pa gospod modrec, ki bo modroval o pacifizmu. Vse skupaj je bilo mišljeno kot šala kar tudi pnp-ji oz. vojne napovedi večinoma so, kljub temu pa ti nakladaš, da mi "otroci" ne vemo nič o pacifizmu. Pacifizem moraš izkusiti na svoji koži, da bi vedel njen pomen. In ni to lepa reč, ko živimo v svetu kjer se nič več ne, da verbalno rešiti.
Sploh pa tukaj sedaj obujaš neke zelo stare teme, ki nimajo nikakršne povezave z današnjim si5. Pač dolgčas ti je, saj te razumem.

PS. še zmeraj vas ne spoštujem, boste se mogli dosti bolj dokazati kot samo zmagati server.
 

DeletedUser

Guest
Vidim, da zdej pa veš, kdo je boljši in kdo bo "le" zmagal na si5.
Pa le nisem zastonj pisal ;)
Razumem, da te moti ko bereš svoje stare zablode. Zdaj, ko si razumel kdo je št1. na i 5, pa boš čez čas lahko ponosen sam na sebe.

Ne samo da te spoštujem, celo ponosen sem na naju, da nama je skupaj uspelo, da razumeš realnost. Je sicer malo dolgo trajalo amak rezultat in napredek sta izjemna!

Bravo!
 
Top