Nesmiselnost pacifizma

gorcilo

New Member
Reaction score
0
To je politika gr15 bivših igralcev FVA, ki že cel čas pojejo isto pesem a sami proizvedejo največ mahinacij ;) Bom na našem forumu v igri odprl temo v naslendjih dneh, da si boste lahko prebrali kaj se je dogajalo vse na acc, ki je trenutno blokiran ;) Ti ki se zdaj nazdanje oglašajo pa so glih najbolj vpleteni :) Hvala prijatelju, da je bil tako priden in me sproti obvešča, da sem si lahko ustvaril mnejnje o nekaterih "papežih" tukaj na forumu in v igri.

Vsem ostalim pa priporočam ki ne igrajo serverja, da se vseeno registrirajo, pa da jim par stvari posredujem ;)
 
Last edited:

johnyyy

Member
Reaction score
0
uf mene si spustil jaz še nisem bil blokiran ker sem igral steee-ja a si jezen gorčilo?:p
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Ti imaš ravno to srečo, da poznaš Shadowa...Danes je že itak povsod tako, da štejejo samo veze in poznanstva.

in počem sklepaš da poznam shadowa?:O drugače pa nevem če 5 minutni obisk računa pomeni razlog za ban nevem no....
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
in počem sklepaš da poznam shadowa?:O drugače pa nevem če 5 minutni obisk računa pomeni razlog za ban nevem no....

Jaz tega ne sklepam, jaz to vem. In mogoče bo bolje da ta pogovor tu zaključiva preden še kaj objavim tu, ker bi to škodilo tvojemu ugledu, mene pa bi flako banal. :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Fantje, držite se teme, te stvari rešujte privat...
In jaz tudi poznam shadowa - še več, moj sosed je,... Samo me vedno "zafrkne"(ne smem uporabljati kletvic), ko se kaj dogovoriva, tako da itak računam, da bom zdaj enkrat šel pretepst... Tako da računajte, da bo shadow v kratkem na bolniški...
 

steee

Member
Reaction score
0
Vete dost zalosten je, da se zdej delate neumne. To da je moj bivsi racun blokiran me pac bk ce po pravici povem mam bolse stvari za pocet. To, da se pa krade racune je pa dost zalosten.

Živjo steee!
Za igralca steee je bilo zahtevano novo geslo. Če svojega gesla nisi pozabil, lahko to pošto prezreš. Za nastavitev novega gesla klikni naslednjo povezavo.

K sreci sem en dan pred tem prekinil: Your e-mail address is about to be changed to gregor.zoran16@gmail.com.

ki pa je BZJV, tko da hvala lepa. Case closed. Go kradet somewhere drgam. Lohka tut tja ko svetloba ne posveti :) Brez veznezi upam da neboste igral masterleague ker boste se zadnjo moznost da si tribalwars popravi ogled v mojih oceh pokvarel
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
steee če si ti njega sam vprašal, če bi dual s tabo igral in mu dal tudi geslo. Kaj si že pozabil ? Rabiš mogoče dvogovor med vama da ti osvežim spomin ? ;) tako da ni nobenega govora o kraji itd.

Sicer pa sej nisi samo njemu gesla dal ;)
 
Last edited:

johnyyy

Member
Reaction score
0
gorcilo dokazal si da nepoznaš dogodkov...
1. steee je dal račun drugemu igralcu že pred tem in ni bil več aktiven na njem
2. ta igralec ki je potem spremenil mail je bil prej v FF2 nick igralca je thorium (samo za vednost to ni bil originalni lastnik tega računa)
3. to dokazuje da imate vohune pri nas ter da 100% nimate nobenega namena igrati fair play
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
Sorry sam manjka ti veliko detajlov pri teh treh točkah ;)
 
Last edited:

steee

Member
Reaction score
0
Zdravo,

morem ti napisat preden očitaš nekatere stvari. Thorium je naš prijatelj, ti si mu sam zaupal in mu dal geslo. Preden si končal igro si dal geslo kai mah nah-u, kateri je ponovno kontaktiral Thoriuma in mu rekel naj gre na acc (imamo te dvogovore, tako da ti lahko kot dokaz tudi to pošljemo). Zato ne gre za krajo računa, ampak ste sami krivi.

Lp, Uroš.

evo, reseno. Ce se koga kaj zanima, naj me ne klika, ker se mi neda resvat vasih problemov.
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
Zdravo,

morem ti napisat preden očitaš nekatere stvari. Thorium je naš prijatelj, ti si mu sam zaupal in mu dal geslo. Preden si končal igro si dal geslo kai mah nah-u, kateri je ponovno kontaktiral Thoriuma in mu rekel naj gre na acc (imamo te dvogovore, tako da ti lahko kot dokaz tudi to pošljemo). Zato ne gre za krajo računa, ampak ste sami krivi.

Lp, Uroš.

johnyyy moje zasebno sporočilo steeeju, ker je obtoževal, da je prišlo do kraje računa. Spodaj je pa njegov odgovor, ni posebej označil oz. quotal tako kot jaz ;)

Lp, Uroš.
 

gorcilo

New Member
Reaction score
0
Ni kaj. S tem upam da sem ti odgovoril na one 3 točke zgoraj, lahko pa preko ZS pridema do dna.
 

DeletedUser

Guest
ajmbek!

joj, joj, joj, kaj berem.... moje oči skoraj ne verjamejo, da FF sploh lahko goljufa, ...ne, saj to ne more biti res...

Pa se malo zamislim... Yoško goljufal - izbrisan, steee goljufal - bo izbrisan, Kajaman ah - kot kaže res ne bo mogel biti izbrisan, ker bo prej znoblan, kot razumem je fishes naslednji na vrsti za izbris ali se motim?

občudujem pa člane FFja, kako sploh lahko upajo, da bodo zmagali. Bravo, to je pravi pomen besede, da upanje umre zadnje.... no, hkrati z njim pa bo umrl žal tudi FF

Se mi zdi, kot da tekmujemo ali bodo FFjevci prej sami sebe premagali, ali bo to prej uspelo BZJV...

Razumem, da FF trdi, da statistika ne pomeni vse. Jasno je tudi, da bolj ko jim v statistiki slabo kaže, manj jim statistika pomeni. Lahko se celo zgodi, da bo FF res zmagal, samo zagotove ne po statistiki. Lahko bodo nemoralni zmagovalci, ali kaj podobnega....

Moram pa vzet v bran mrShadowa. Flako, mu grozi da ga bo pretepel, pa ga bom branu! Revež shadow je fajn zbrko napravu z istimi IP naslovi, da jo je bilo potrebno rešit celo z motorko! Ni čudno, da ne more delat, če pa mu grozi flako s fizičnim obračunom.... Shadow, če te bo mi sam povej, pa te bom branu!
 
Top