Odgovorjeno Nimaš pravice

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima, zakaj mi zapiše Nimaš pravice, ko se želim vpisati v vojno plemen preko mobitela :(:confused:? Kakšno pravico pa potrebuješ da se vpišeš preko mobitela?
 

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima, zakaj mi zapiše Nimaš pravice, ko se želim vpisati v vojno plemen preko mobitela :(:confused:? Kakšno pravico pa potrebuješ da se vpišeš preko mobitela?


Mogoče imaš služben telefon in imaš "omejene pravice", ali pa kakšne opcije nimaš odklenjene. Če ni služben, se obrni na svojega operaterja in se pri njih pozanimaj, če ti lahko kako pomagajo.
 

DeletedUser

Guest
Ne, nimam službenega, mam pa Nokia C1-01.. Na mobitelu sem bil 3 krat, potem mi je pa zapisalo nimaš pravice.Se bom pozanimal pri operaterju, pa bom vidu kak pol naprej.

Hvala za odgovore
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
To je solucija, da pokličeš ja. Vmes pa lahko še poskusiš:

1. Probaj se povezati Wireless (če se nisi dosedaj) in tako prijavit v igro.

2. Imaš Džabest / Orto v nulo? Preveri, če nisi presegel limita prenosa podatkov oz. če pa nimaš teh paketov, enako stori in preveri.

3. Probaj ugasnit mobitel in ga čez 30 sekund nazaj prižgat, pa se prijavit v igrico.

 

DeletedUser

Guest
Zakaj je v nastavitvah zavihek iPhone & Android v njem pa samo app za jabčke? Zakaj ni app za android če se že dela reklama?
Uporabniki androida se moramo pa zadovoljit z mobilno različico? A kdo ve se razvija kak "pameten" VP app za android?

Sicer se dobi na google.play app za android ampak je samo mobilna različica, ki ni optimizirana za pametne telefone in niti pol tako grafično in funkcionalno dodelana kot iApp.
 

jonke

Member
Reaction score
0
Zakaj je v nastavitvah zavihek iPhone & Android v njem pa samo app za jabčke? Zakaj ni app za android če se že dela reklama?
Uporabniki androida se moramo pa zadovoljit z mobilno različico? A kdo ve se razvija kak "pameten" VP app za android?

Sicer se dobi na google.play app za android ampak je samo mobilna različica, ki ni optimizirana za pametne telefone in niti pol tako grafično in funkcionalno dodelana kot iApp.

to sm tud jest iskov pa ni nič.. :( če bo kdo kej najdu bi blo lepo, da bi objavu tukej na zunanjem :)
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Android App Beta verzija tole je zaenkrat zunaj. Ne morete pa se log-inat z vasimi računi oz. vam se svetujem, da niti ne probajte. Deluje samo na beta.tribalwars.net

Vglavnem, še je v zgodnji fazi izdelovanja. Ko izide, pa boste morali še čakat, da slovenski community prevede celotno zadevo in jo potem objavi.

LP,
Sas..
 
Top