Nočni bonus

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Lp

Mene pa zanima če na svetu 1 je nočni bonus.

Pa zanima me če mi lahko kdo napiše celotne nastavitve za svet 1 (ali pa link do topica kjer so napisane)
 

DeletedUser

Guest
pa daj ne, ne mi rečt da mamo res nočni bonus.....to je treba skinit
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
pa daj ne, ne mi rečt da mamo res nočni bonus.....to je treba skinit

Se strinjam. Če imate moznost to spremeniti bi morali, ker to je res najbolj nadležna nastavitev v tej igri in je popolnoma napotrebna.

Pa mislim da bi se velika večina ljudi strinjala s tem. Mogoče bi morala narediti anketo kjer bi se glasovalo.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Prosil bi za potrpljenje igralcev. Trenutno je se vse v zraku in se trudimo cim hitreje vse vase zelje ugodit.

Ce ne bo mozno v Svetu 1 kaj spremenit, bomo v Svetu 2 poskrbeli, da bo vas vecina zadovoljna.

Prosim za razumevanje.
 

DeletedUser

Guest
no, čist tak, jaz sem eno igro nehal igrat zarad nočnega bonusa, kr pač sam igram dosti ponoči
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Mah zadeva niti ni tako črno bela. Zdaj se lahko lepo zaspim brez da me skrbi, da bom imel zjutraj kako vas manj =)
 

DeletedUser

Guest
meni ne paše bonus. zakaj?

1.) zato kr potem bi mogo bit tud bonus za delo, kr ne moreš igrat ko si zjutraj na delu, bonus za šolo, kr v šoli tud nemorjo igrat......zakaj bi nekdo imel bonus čez noč, ko celi dan nima kaj za delat in lahko igra od 7:00-24:00 vsaki dan po noči pa spi. nekdo ki pa je zjutraj na delu, popoldan se je treba še kaki drugi stvari posvetit in ma čas za igranje samo zvečer in ponoči pa ne more kaj dosti naredit zaradi bonusa.

2.) ko se bom selil na kakšno odaljeno loacijo bom mogo vedno gledat in je j***t da bom poslal vse napade pravi čas da nebi slučajno prišli v nočenem bonusu, kaj pa zna pri preseljevanju na kak odalje kontinent bit problem, saj je razlika prihoda med noblom in rami na taki razdalji velika

3.) vsaki dan mi vkrade 7 ur igranja.....hehe :D:D
 

DeletedUser

Guest
meni ne paše bonus. zakaj?

1.) zato kr potem bi mogo bit tud bonus za delo, kr ne moreš igrat ko si zjutraj na delu, bonus za šolo, kr v šoli tud nemorjo igrat......zakaj bi nekdo imel bonus čez noč, ko celi dan nima kaj za delat in lahko igra od 7:00-24:00 vsaki dan po noči pa spi. nekdo ki pa je zjutraj na delu, popoldan se je treba še kaki drugi stvari posvetit in ma čas za igranje samo zvečer in ponoči pa ne more kaj dosti naredit zaradi bonusa.

2.) ko se bom selil na kakšno odaljeno loacijo bom mogo vedno gledat in je j***t da bom poslal vse napade pravi čas da nebi slučajno prišli v nočenem bonusu, kaj pa zna pri preseljevanju na kak odalje kontinent bit problem, saj je razlika prihoda med noblom in rami na taki razdalji velika

3.) vsaki dan mi vkrade 7 ur igranja.....hehe :D:D


Lepo povedano.
 

DeletedUser

Guest
no sej bonus med solo al pa delom bi bil cool ......
nočni pa je baje biv narjen sam zato da nebi kdo 24/7 na compu
k par jih je ze od tega crknal (v ameriki)

aja če ti je pa do igre 24 ur na dan pa pejt spilat travian si zber tetone pa si lahk cele dneve na comp:D:D:D:D:D:D:D
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
no sej bonus med solo al pa delom bi bil cool ......
nočni pa je baje biv narjen sam zato da nebi kdo 24/7 na compu
k par jih je ze od tega crknal (v ameriki)

aja če ti je pa do igre 24 ur na dan pa pejt spilat travian si zber tetone pa si lahk cele dneve na comp:D:D:D:D:D:D:D

Mah sej ko tukaj BP izgine je tud treba bit če hočeš ostat na vrhu. Al pa si dobit sitterje.
 

DeletedUser

Guest
no sej bonus med solo al pa delom bi bil cool ......
nočni pa je baje biv narjen sam zato da nebi kdo 24/7 na compu
k par jih je ze od tega crknal (v ameriki)

aja če ti je pa do igre 24 ur na dan pa pejt spilat travian si zber tetone pa si lahk cele dneve na comp:D:D:D:D:D:D:D

v afriki tud vsak dan nekdo umre od lahkote, pa nam zato ne zmajnšajo vsakodnevnega prehranjevanja, da bi njim kaj dol dalii.....hehe

ne ni mi igrat traviana, igram samo TW in na žalost kr na 4 svetovih tak da mam okoli 1000 vasi za opravljat, tak da sem kr dost on line. plus tega sem kings age nehal igrat zaradi nočnega bonusa, kr se mi to zdi nesmiselno.

dejstvo je tud da nas je večina na Slo serverju ki bomo vrjetno dalje igrali in tud aktivno z ostalih tujih serverjev kjer ni nočnega bonusa, tak da smo navajeni ne spanja čez noč. moj osebni rekord je 25 ur spanja v 10 dnevih.....so pač ble napete borbe in tud danes sem malo spal glede na to da so se na mene spravli igralci ki majo skupaj okol 20 mil jaz pa 7,8mil.


P.s.: trenutno vodim 3:2 v vaseh....noobiji....lol
 

DeletedUser

Guest
kaj pa je sploh poanta nočnega bonusa..jaz lahko tud ponoč napadam..a dobiš manj surovin al kaj
 

DeletedUser

Guest
odbranilac prejme 100 odstotkov za dodatno varstvo, če misliš na dan uniči večer 100sekira si uničil 200: D
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Hehe, ne govori slovensko, pa se je potrudil, da bi ti vseeno nekakor razlozil.



Torej fora v nocnem bonusu je, da ce dobis ponoci napad, se bodo tvoji obrambni vojaki bojevali s 100 procentno vecjo mocjo!


Torej, to je isto kot da:

Ti imas recmo v vasi 100 Mecevalcev. V nocnem bonusu se to steje, kot da bi jih imel vbistvu 200 Mecevalcev (100procentov vec!)
 

DeletedUser

Guest
nočni bonus sploh ni slab ker s tem preprečijo a bi bli vsi ponoč na kompu na .net pa je folk is celga sveta in ne bi blo fer
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Tako je urban, prav imas.


Ampak moramo pomislit na eno tocko tudi pri nas. Kajti ko pride faza, ko bomo morali zelo dalec posiljat Noblemen. Recimo na 10+ urne razdalje, in glih ko prispejo se lahko zgodi, da bo noc. In takrat ne maramo nocnega bonusa :)
 
Top