Odgovorjeno noble train

Mrs. Brglez

New Member
Reaction score
0
zanima me kakšen naj bo noble train sem že iskal če to kje piše vendar odgovora nisem našel prosil bi za pomoč .
 

DeletedUser

Guest
Zdravo.
Noble train pomeni vlakec plemičev. Torej 4 al 5 napadov z plemičem iz vasi A na vas B v eni sekundi (priporočljivo).

Torej prvi napad:
5000 sekirc, 2800lc, 250ovnov, 1 plemič (lahko tudi 2)
Ostali napadi z plemičem, ki sledijo za prvim pa naj izgledajo tako:
100 sekirc in 1 plemič.



Enote sem okvirno izbral. Seveda jih lahko spremeniš. Poleg tega tudi ne vem kake nuke delaš.
Upam, da sem ti bil v pomoč.


Lp M.
 

DeletedUser

Guest
nuke/lc/sekire+train(4 oziroma pri meni 5 noblov/plemičev)

ps. matjazinho is fast ^^
 

DeletedUser

Guest
zanima me kakšen naj bo noble train sem že iskal če to kje piše vendar odgovora nisem našel prosil bi za pomoč .

nuke + noble, 100ax + noble, 100ax + noble, 100ax + noble in pošlješ v manj kot sekundi razmika. Recimo nekaj takšnega. V prvem napadu daš ponavadi največ vojske v druge pa manj. Ponavadi je pametno tudi dati v vsak naslednji napad po prvem toliko manj vojske da če prejšni napad zavzame vas, se naslednji napad ubije na tisti vojski.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jest dam raj 100lc kt pa 100ax

pa sej vas lahko zavzameš sam s 4imi napadi
 

DeletedUser

Guest
kaj smo vsi prijazni ej. da tako hitro odgovorimo.... :spam: not :eek:
 

DeletedUser

Guest
mene še tukaj zanima, če še obstaja "legalna" skripta za noble train?
 

Flako

Member
Reaction score
0
skritpa za train ne obstaja, vendar si lahko povsem legalno "predelas" opero, da vse napade posljes z enim klikom. Kako to storiš je opisano v eni temi z imenom 15000 ms train z opero ali nekaj podobnega . Sem online preko telefona, pa ti ne morem dati točnega linča, ampak boš že sam našel.
 

DeletedUser

Guest
25 sekirc pa 25 lahkih pride čez lvl 20 obzdije brez izgub, ne vem zakaj bi pošiljali več ;)
 

DeletedUser

Guest
25 sekirc pa 25 lahkih pride čez lvl 20 obzdije brez izgub, ne vem zakaj bi pošiljali več ;)

zato ker hočeš da noble preživi če slučajno kaj malo vojske se znajde not vmes?
 

DeletedUser

Guest
zato ker hočeš da noble preživi če slučajno kaj malo vojske se znajde not vmes?

Na slovenskih serverjih si pa lahko srečen če najdeš koga ko zna kdo snipat vlakec pod 1 sekundo :p

Zato ker itak nima veze a je 100 sekir al 25&25 če snipaš boš itak ubil ali 100 al pa 25&25 :D
 
Top