NoFear na SI4

Status
Not open for further replies.

nofear

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni zelo veliko vas je, ki ste odšli na svet 4 in tudi sam se podajam tja, tako da bomo imeli zelo konkretno in zanimivo ekipo.

O imenih, ki se bodo bojevala poleg mene trenutno še ne bomo. Povprečna starost ekipe bo nekje 35 let in zaenkrat še sprejemamo predloge kdo bo prišel. Predvsem potrebna je velika aktivnost in predanost plemenu.

Verjamem, da bodo mnogi presenečeni nad tem kdo vse se je znašel v moji ekipi.
Ustvaril sem tudi poseben ventrilo server za člane plemena uporablja pa se lahko tudi skype!

V primeru, da se bomo ugodno dogovorili kje bo katero pleme pričelo se bomo tega držali:
SV - nofear TEAM
SZ - SHOP
JV - CBears
JZ - WHO?

Za vsa vprašanja sem dosegljiv na svet 1 - Jances ali pod zasebnim sporočilom.
Sam ne bom vodja plemena imel pa bom naziv barona.

LP

PS: Ime plemena še ni določeno, a ga bomo objavili, ko bo za to prišel čas.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Hehe velika pričakovanja majo eni že zdaj :) to bo še zabavno. drugač pa sv je naš :)

lp
 

DeletedUser

Guest
svet 4

Se veselim sveta 4. Sicer ne vem še v katermu plemenu bom.Bomo vidli :)
 

ninja

Member
Reaction score
0
delitev sveta, ki se še ni začel ... ko bodo vasice zrasle, bo delitev precej težja, a se pustimo presenetit

če bodo barbari rasli vek kot 1000 pik ne bom klikal, ker ne vidim pointa v tem, raje na s1 'barbare' na severu preganjam
 

nofear

Member
Reaction score
0
delitev sveta, ki se še ni začel ... ko bodo vasice zrasle, bo delitev precej težja, a se pustimo presenetit

če bodo barbari rasli vek kot 1000 pik ne bom klikal, ker ne vidim pointa v tem, raje na s1 'barbare' na severu preganjam

Ti popolnoma verjamem in tudi sam nisem 100% ziher. Okoli delitve sveta bom rekel samo da nobena stvar ni sedaj sveta ampak samo načeloma bi naj šli vsak na svoj konec si najprej dogradimo vasi in se potem udarimo.

Kako se bo vse skupaj odvijalo in kdo bo kje in kdo s kom pa se bo še videlo. Lp
 

DeletedUser

Guest
Ti popolnoma verjamem in tudi sam nisem 100% ziher. Okoli delitve sveta bom rekel samo da nobena stvar ni sedaj sveta ampak samo načeloma bi naj šli vsak na svoj konec si najprej dogradimo vasi in se potem udarimo.

... če seveda bodo vaša plemena sploh obstala.
Zaenkrat še nisem na nobenem svetu zasledil, da bi pre-made pleme uspelo ... razen grobijev Team-pa še to na slovenskem serverju, kjer pa je kvaliteta tako ali tako minimalna.

Mogoče bo na S4 celo kateremu od vaših plemen uspelo, ker so se pač že zdaj naredila 4 plemena (kar se mi zdi veliko), poleg tega ste si pa že razdelili svet.

Ampak tako kot je že ninja rekel.
Delitev sveta, ki se še ni začel?!
 

DeletedUser

Guest
če pa bo deliteu uspela in bodo plemena že na začetku nastala bodo imela velik možnosti da se uvrstijo med najbolše
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
... če seveda bodo vaša plemena sploh obstala.
Zaenkrat še nisem na nobenem svetu zasledil, da bi pre-made pleme uspelo ... razen grobijev Team-pa še to na slovenskem serverju, kjer pa je kvaliteta tako ali tako minimalna.

Mogoče bo na S4 celo kateremu od vaših plemen uspelo, ker so se pač že zdaj naredila 4 plemena (kar se mi zdi veliko), poleg tega ste si pa že razdelili svet.

Ampak tako kot je že ninja rekel.
Delitev sveta, ki se še ni začel?!
Nikoli nisem igral si3 in nikoli nisem bil v TEAM :rolleyes:.
 

hawbix

Member
Reaction score
0
sicer pa zakaj bi čakali da zrastemo pa se udarmo? boring. pa svet si razdelt? še bl boring. itak ns bo fuknlo tko vsaksebi da jst ne bom mel nofearja na pragu, tko kot ga mam zdej na s1. najbolš da mu ne izdam svojega nika na s4 :p
 

DeletedUser

Guest
sicer pa zakaj bi čakali da zrastemo pa se udarmo? boring. pa svet si razdelt? še bl boring. itak ns bo fuknlo tko vsaksebi da jst ne bom mel nofearja na pragu, tko kot ga mam zdej na s1. najbolš da mu ne izdam svojega nika na s4 :p

maš prav, razdelitev že zdaj je brezzveze, še bolj pa met upanje da bodo tam dominirali 100%, v drugem primero pa upam da bo NoFear moja soseda, da ga na hitro zaklučimo

lp
 
Status
Not open for further replies.
Top