NoFear na svetu 2

nofear

Member
Reaction score
0
Od danes naprej je NoFear prisoten na svetu 2. Sovražniki spet nimate sreče..

OPA tle je pa Matjazinho moderator... ga bo treba malce jezit ane ???:eek:
 

DeletedUser

Guest
Težko, forum je dokaj mrtev. Razen, če si boš pisal sam s sabo alpa, da bom jaz tako prijazen in odgovarjal na tvoje poste. Lol :D
 

d00men

Member
Reaction score
0
nofear povej kako ti je sploh ime na si2.Nikoli tega ne razkriješ.Verjetno je to razlog,ker se bojiš mene ane?
 

DeletedUser

Guest
nofear povej kako ti je sploh ime na si2.Nikoli tega ne razkriješ.Verjetno je to razlog,ker se bojiš mene ane?

uf ja, ko tvoje ime slišijo se še miši začnejo režat, ne da bi se te kdo bal.
 

gx15

Member
Reaction score
1
nofear povej kako ti je sploh ime na si2.Nikoli tega ne razkriješ.Verjetno je to razlog,ker se bojiš mene ane?

Hja... pa sem res v dilemi ne vem ali si tako KHhmm(i recived a warning :( ).. ali pa si troll, veš ker sedaj se vedno bolj nagibaš h trollu... tako da res nevem :( tako da prosim pomagajte :D

Nofear- Igraš s kom dual, ali ti je kdo podaril račun..
 
Last edited:

nofear

Member
Reaction score
0
Nikoli se ne skrivam za nobenim računom in tudi tokrat se ne. Tisti, ki morajo vedet kdo sem vedo za ostale tako ali tako ni pomembno, da vedo kje sem... glavno je da sem.Edino kar je dobro , da na svet 2 ni matjazinha ( vsaj upam ).

Drugače pa si ne želi spoznat kje sem. Sem med top 500 igralci... če te kaj zanima.
 

DeletedUser

Guest
Nikoli se ne skrivam za nobenim računom in tudi tokrat se ne. Tisti, ki morajo vedet kdo sem vedo za ostale tako ali tako ni pomembno, da vedo kje sem... glavno je da sem.Edino kar je dobro , da na svet 2 ni matjazinha ( vsaj upam ).

Drugače pa si ne želi spoznat kje sem. Sem med top 500 igralci... če te kaj zanima.

On je povsod... Če ga pa ni pa še bo. =D He's like a shadow
 

DeletedUser

Guest
hmmm, mislim da je kar 1. na lestvici, ker se je bistveno karakter spremenil odkar je dobil račun novega lastnika. Pa tudi grožnje so se začele ki jih prej ni bilo.(vsak je lahko pameten preko računalnika) :)
 

DeletedUser

Guest
hm če je pa prvi je pa pr men zgubil kr veliko nukov :D..nima za burek

Nuki rabijo okoli 14dni da se obnovijo, medtem ko obramba rabi 3tedne. Kdo misliš da je zdaj bolj na izgubi?
 

cenc

New Member
Reaction score
0
pa če npr nekdo zgubi cerka 300napadov branilec pa ejde ene 100 pa še to nisem je kr branilec v plusu kar se tiče vojske se pa ne sekiram vojska se vedno obnovi..
 

DeletedUser

Guest
Nikoli se ne skrivam za nobenim računom in tudi tokrat se ne. Tisti, ki morajo vedet kdo sem vedo za ostale tako ali tako ni pomembno, da vedo kje sem... glavno je da sem.Edino kar je dobro , da na svet 2 ni matjazinha ( vsaj upam ).

Drugače pa si ne želi spoznat kje sem. Sem med top 500 igralci... če te kaj zanima.

Si siguren? :) Morda sva celo v istem plemenu. :) Razen, če nimaš takega one man tribe...
Kar se tiče, da si med top 500, khm, če nebi "dobil" računa, ki je med top 10 dvomim, da bi ti igral:)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Cenc in ostali že pametujete... bomo videli kako dolgo... Če niste mogli ponoblat človeka ki v napadu ne uporablja ovnov potem ste res patetični. Vsekakor bo zanimivo... aja jst nikoli ne grozim jst vedno samo obljubim ( matjazinho ti najbolj veš kako je to ko te doleti usoda ). Glede na to da si moderator tega sveta se lahko vzdržiš komentarjev.

Drugače pa da ti odgovorim glede računa. Račun sem prevzel na željo velikega prijatelja in ne zaradi števila točk oziroma mesta kjer je.
 

cenc

New Member
Reaction score
0
Ne dajaj obljube, ki je ne boš izpolnil..

Še zj nisi povedal kdo si? na svetu2 te je strah al ka?
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ne dajaj obljube, ki je ne boš izpolnil..

grrr... Cenc, koliko izmed vas je premagalo njega? (NF mislim ;) ) In koliko izmed vas je premagal on?
pač vprasanje. Odgovor bi bil zanimiv.

Še zj nisi povedal kdo si? na svetu2 te je strah al ka?

Boš že zvedel ob pravem času. Preden boš ponoblan, jaz osebno vrjamem, da se ti bo predstavil, kdo te je ponoblal :)

LP
Flako
 
Top