NoFear se poslavlja od vojne plemen.

nofear

Member
Reaction score
0
Tako napočil je čas, ko moram tudi sam objaviti zaključek na tej igri. V tem letu in pol sem se resnično zelo zabaval, a vsega lepega je enkrat konec. Glede na to, da se je veliko mojih prijateljev že pred časom poslovilo in da nas je v TMP bilo še samo nekaj aktivnih je bilo resnično samo vprašanje časa kdaj se bo to zgodilo. Vsakdo ima pravico do zasebnega življenja in igra je konec koncev le zabava.

Preden začnete vsi skupaj nabijati o raznih zmagah in porazih naj povem, da je KOH z zavezniki pošteno zmagal v tej vojni pa čeprav težko govorimo o tem dasmo bli premagani na terenu, ampak na koncu zmage štejejo in ne glede na vse mislim, da smo v TMP pokazali, da gre za močno pleme pa čeprav nas je bilo aktivnih zelo malo ( o številkah raje nebi ).

Glede na hitrost izbire in-game moderatorjev pa mislim, da se tudi tam ne bom pojavil ne glede na njihovo izbiro, saj traja vse skupaj predolgo in postaja neresno.

Kje bom v prihodnosti.
Mogoče še vedno malo na vojni plemen predvsem na mednarodnih strežnikih.
Za vse zainteresirane pa sem na igri Aika.

Poslavljam se kot 2 napadalec ( 2 jances [TMP] 75,70 Mio. ) na svetu 1 pa čeprav bohor nabija ODA točke na sebi.

TMP 4 EVER... vse ostalo so zgolj plemena
 

DeletedUser

Guest
Fajn, dobro napisano :) Skoraj vse maš prav, razen zadnjega, čisto zadnjega stavka :D Srečno
 

DeletedUser

Guest
Lepo napisano NoFi, vendar mislim, da to berem že 3x ali pač ne...
No uživej v ostalih igrah ter v zasebnem življenju, čeprav mislim, da tole ne bo držalo za kak dolgo... :D
Sej vem NoFear: "Kdo sploh si ti danycare" Kot ti praviš, ja jz sm ti grenil igranje na svet 1, pa še vseeno si prišel daleč kar je pohvalno! :D
Ostalo so zgolj Elitna plemena si hotel napisat sej vem... :)
 

DeletedUser

Guest
Če je to res in če ni to ena izmed tvojih novih fint, ko pleme začne izgubljati in aktivnost vpade, da se posloviš... Uglavnem srečno v rl, pa vsaj meni si zelo poživel igro na s1 kot sovražnik vsekakor :D
 

ninja

Member
Reaction score
0
pogumno, da si javno napisal, kar čutiš in da RL pomeni več kot igra, jasno, tudi meni pomeni več...nisva se napadala, bila sva na nasprotnem bregu, vendar uživaj, s1 je le igra, peskovnik, ki včasih od nas potegne vse najslabše, ali najboljše, je navdih, ki nas zasvoji in posrka, da se spremenimo in stopimo v nov svet, svet vojne plemen, meni osebno je od 2007 ta igra najljubša, ker res odraža resničnost, kruti svet realnosti, kjer pride do izraza človek kot družbeno, socialno bitje itd....
 

nofear

Member
Reaction score
0
Če je to res in če ni to ena izmed tvojih novih fint, ko pleme začne izgubljati in aktivnost vpade, da se posloviš... Uglavnem srečno v rl, pa vsaj meni si zelo poživel igro na s1 kot sovražnik vsekakor :D

Ni finta, ampak je resnica. Težko je usklajevati vse skupaj, ko v realnem svetu ni vse rožnato morm pač postavit prioritete.
 

DeletedUser

Guest
Ni finta, ampak je resnica. Težko je usklajevati vse skupaj, ko v realnem svetu ni vse rožnato morm pač postavit prioritete.

Končno prave modre besede NoFi! :D
Ja, če bi se dalo stisnit "Like" bi ti! :)
Mogoče tole manjka na VP Forum! :)
 

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
tmp in tisti k verjamejo v tmp bodo pocasi zapustil vojna plemen.. ker 1no leto je dolga doba;=) in verjemte da TMP je vec kot pleme ker cene bi se ze razpustil dokler ma tok plemen za sovraznikov.. in jances lepo napisano in velik srece v realy life;=)

drgac pa koh se je znajdu ker je dost zaveznikov najdu to pa se ne pomeni da je boljsi od tmp;=)

in svaka cast tistim ki so se uprli in bojevali (kot so .Q.)

in grem staut ce bodo koga zrusli na nulo se bo 100% vrnu in se masceval(iz tmp)


in tisti k govorijo koh to koh unu se sam prilezujejo..
 

DeletedUser

Guest
tmp in tisti k verjamejo v tmp bodo pocasi zapustil vojna plemen.. ker 1no leto je dolga doba;=) in verjemte da TMP je vec kot pleme ker cene bi se ze razpustil dokler ma tok plemen za sovraznikov.. in jances lepo napisano in velik srece v realy life;=)

drgac pa koh se je znajdu ker je dost zaveznikov najdu to pa se ne pomeni da je boljsi od tmp;=)

in svaka cast tistim ki so se uprli in bojevali (kot so .Q.)

in grem staut ce bodo koga zrusli na nulo se bo 100% vrnu in se masceval(iz tmp)


in tisti k govorijo koh to koh unu se sam prilezujejo..

Fajn, spet en ki vse ve.:rolleyes:
1.Zakaj bi nekdo razpuščal pleme zarad sovražnikov. I mean WTF? :confused:
2.Ne pomeni pa da so slabši in dvomim da ti veš. Oboji se bojujejo po svojih močeh. Kar nekaj. In ne spet nakladat kaj je kaj fer pa ne fer, ker 'vojne nikoli niso fer'. Važno da je po pravilih igre so rekli :p
3.Na tem svetu težko kaj sam narediš oz. če si ponoblan in na novo začneš nimaš kaj iskat. Edino če dobiš kak velik račun. Pa še to ne more sam proti enem plemenu... Nevem zakaj bi se kdo hodil maščevat. To je igra. I mean WTF?:confused:
4.Vsak je za eno stran, kar pa ne pomeni da je tam zato ker se prilizuje. In dvomim da si mel dost vpogleda pri obeh plemenih da bi lahko o tem sodil. Again, I mean WTF?:confused:

PS: za take igre eno leto ni veliko, če misliš resno igrat ;)
PS: Čemu so se uprli?(.Q. mislim)
 
Last edited by a moderator:

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
vitez za toliko malo ljudi na svetu je 1no leto nekej normlano na angleskih se to full vec vlece ker tam majo igralce iz celga sveta. in verjemi da se jih dost prilizuje sam da bi cim dlje lahk spilali.. in napaka ce si znooblan verjemi da lahk na novo zacnes jih poznam dost ljuid;=) in ce je teb vseno ce te kdo znoobla sploh nevem zakaj spilas nevem zakaj ne zastops zakaj lahko na novo zacnes da napades nazaj unga k je tebe mislsm wtf ? in zame bo tmp za vedno vec kot pleme... brez zamere ampak jst nikol nism mel opravke z koh kot z tmp templarjovo stran vem da niso slabi igralci in osebe kot pa vidm na forumu ma koh res vlk ego in vse..



peace
 

DeletedUser

Guest
Ja mogoče kdo se ampak tisti ki jih jaz poznam vem da temu ni tako. Če sem znoblan, ja probam s tistim računom se borit ne pa popustit in nazaj pridt, vedno je težje nekoga vjet kot pa da si že nekako tako visoko kot on a ne? Prav povedal si svoje mnenje ampak ne govori napačnih informacij. Če je tabi tako všeč, prav, nekomu drugemu je pač drugače. Saj je kar nekaj vredu jih tud v TMP nič ne pravim čez njih... Na tem forumu pa se ne da itak nič vidt kot pa kreganje, kdo ma prav.
Tako je moje mnenje in nikakor ne pravim da tako je. To bo z moje strani...
 

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
kdo je reku popustit? dokler spilas spilej napolno ce hocs prids nazaj in se mascujes..

jst sm povedal svoje mnenje bomo vidli k se svet konca;)
 

DeletedUser

Guest
vitez za toliko malo ljudi na svetu je 1no leto nekej normlano na angleskih se to full vec vlece ker tam majo igralce iz celga sveta. in verjemi da se jih dost prilizuje sam da bi cim dlje lahk spilali.. in napaka ce si znooblan verjemi da lahk na novo zacnes jih poznam dost ljuid;=) in ce je teb vseno ce te kdo znoobla sploh nevem zakaj spilas nevem zakaj ne zastops zakaj lahko na novo zacnes da napades nazaj unga k je tebe mislsm wtf ? in zame bo tmp za vedno vec kot pleme... brez zamere ampak jst nikol nism mel opravke z koh kot z tmp templarjovo stran vem da niso slabi igralci in osebe kot pa vidm na forumu ma koh res vlk ego in vse..



peace


Ma ti si z lune padel :p, kje si videl, da se kateri KOH-ovec napihuje??

Če vzamem samo, ko sem jaz malo tiste slike prilepil, ki so bile iz čiste zajebancije, ne vidim, da bi se še kdo napihoval..


Sploh pa, a ti sploh igraš s1, glede na to, da vse veš??
 
Last edited by a moderator:

hilary

Member
Reaction score
0
Ma ti si z lune padel :p, kje si videl, da se kateri KOH-ovec napihuje??

Če vzamem samo, ko sem jaz malo tiste slike prilepil, ki so bile iz čiste zajebancije, ne vidim, da bi se še kdo napihoval..


Sploh pa, a ti sploh igraš s1, glede na to, da vse veš??

Kaj ti nikoli ne preveriš???
xDxDxDxD
Mene si spraševal neki kako imam nick, da te znoblam pa nevem ka še use pa še pogledo nisi če imam nick Hilary xDxDxD(Zdej pa najboljši deu)
KAK LOLEK SI XD
(to je bil samo hec al, da neboš jemau resno xDxDxD)
Drugače pa bolje, da skopiraš v iskanje nick tistega igralca iz foruma ki ga misliš znoblat al pa kaj k on ti sigurno nebo povedu xDxDxD
ME ZASTOPIŠ...
AHA NE ZASTOPIŠ ME XD
xD nevem zaka sm se sploh oglasil :confused::confused::confused::confused:

Samo neki še za Nofearja :

Sveta noč blažena noč
vse že spi je polnoč lee
NoFear odhaja v rlllllll počivajmo
lepo o dokler Nofearja neboooo xD

Nofear to lahko napišeš sovražnikam xD
samo da tako :

Sveta noč blažena noč
vse že spi je polnoč
le Nofear odhaja v rl
vsi sovražniki počivajte lepo
dokler mene nebo

xDxDxDxD
je ok???
 
Last edited:
Top