NoFear se poslavlja od vojne plemen.

DeletedUser

Guest
Kaj ti nikoli ne preveriš???
xDxDxDxD
Mene si spraševal neki kako imam nick, da te znoblam pa nevem ka še use pa še pogledo nisi če imam nick Hilary xDxDxD(Zdej pa najboljši deu)
KAK LOLEK SI XD
(to je bil samo hec al, da neboš jemau resno xDxDxD)
Drugače pa bolje, da skopiraš v iskanje nick tistega igralca iz foruma ki ga misliš znoblat al pa kaj k on ti sigurno nebo povedu xDxDxD
ME ZASTOPIŠ...
AHA NE ZASTOPIŠ ME XD
xD nevem zaka sm se sploh oglasil :confused::confused::confused::confused:

Samo neki še za Nofearja :

Sveta noč blažena noč
vse že spi je polnoč lee
NoFear odhaja v rlllllll počivajmo
lepo o dokler Nofearja neboooo xD

Nofear to lahko napišeš sovražnikam xD
samo da tako :

Sveta noč blažena noč
vse že spi je polnoč
le Nofear odhaja v rl
vsi sovražniki počivajte lepo
dokler mene nebo

xDxDxDxD
je ok???


Aha pa ima res isti nick kot na forumu :)

Join date: 16th March 2010 Precej pozno, za igralca, ki vse ve :p
 
Last edited by a moderator:

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
nism reku da vse vem sam sm povedov svoje mnenje kot vsak na forumu in sedaj si ti povedal svoje
 

hilary

Member
Reaction score
0
Ja a nič ne odgovorite na mojo pesmico ????
Drugače pa lahko rečem, da KOH tudi niste slabi sem pač malo potegnil za TMP je problem ???
Čeprav nevem zakaj sem to rekel xDxDxD kak idio* sem xD
 

DeletedUser

Guest
Ja a nič ne odgovorite na mojo pesmico ????
Drugače pa lahko rečem, da KOH tudi niste slabi sem pač malo potegnil za TMP je problem ???
Čeprav nevem zakaj sem to rekel xDxDxD kak idio* sem xD

Ne rabš tega govort, ker že vem kot za pesmico, kot za tisto, kar si rekel o sebi! :D

TMP, naj bi bila Elita?
Oprostite, vendar jz je ne vidim, edina elita(Kot igralec) je bil NoFear oz. Jances, ker si ni predal ne glede na vse trenutke, ostali (Ne vsi sej vemo, kdo se je vse boril)pa so se šli kdo je bolj offline! :D
 

na obisku

Member
Reaction score
0
TMP, naj bi bila Elita?
Oprostite, vendar jz je ne vidim, edina elita(Kot igralec) je bil NoFear oz. Jances, ker si ni predal ne glede na vse trenutke, ostali (Ne vsi sej vemo, kdo se je vse boril)pa so se šli kdo je bolj offline! :D

hmmm...

[NICK]denycare[/NICK], nevem zakaj vse komente poudarjaš z barvo, ne kapiraš da se nesplača SPAMat foruma z brezveznimi komenti? se absolutno strinjam glede Jancesa.... ampak je še veliko drugih, ki jih nepoznaš in jih nikoli neboš.... glede aktivnosti si pa spet zgrešil....
 

DeletedUser

Guest
Ne rabš tega govort, ker že vem kot za pesmico, kot za tisto, kar si rekel o sebi! :D

TMP, naj bi bila Elita?
Oprostite, vendar jz je ne vidim, edina elita(Kot igralec) je bil NoFear oz. Jances, ker si ni predal ne glede na vse trenutke, ostali (Ne vsi sej vemo, kdo se je vse boril)pa so se šli kdo je bolj offline! :D

Zasluge, da je tmp bil tako imenovana "elita" ne grejo nikakor nofearju ali jancesu. Ampak atasmrku, paradoxu, dejanu itd.. Oni so ustanovili tmp, oni so bili v najhujših časih... Nf se je prismuknil noter, kasneje se izkazal za dobro pridobitev ampak zaradi njega tmp ni bil elita. Bil je že pred njim. Vsekakor "elita" med narekovaji, ker zame je elitno pleme tisto, ki osvoji svet. Zato se pazite jb-ja ;)

Denycare tvoji komentarji so le nabiranje postov. Nimajo smisla:)
 

DeletedUser

Guest
Zasluge, da je tmp bil tako imenovana "elita" ne grejo nikakor nofearju ali jancesu. Ampak atasmrku, paradoxu, dejanu itd.. Oni so ustanovili tmp, oni so bili v najhujših časih... Nf se je prismuknil noter, kasneje se izkazal za dobro pridobitev ampak zaradi njega tmp ni bil elita. Bil je že pred njim. Vsekakor "elita" med narekovaji, ker zame je elitno pleme tisto, ki osvoji svet. Zato se pazite jb-ja ;)

Denycare tvoji komentarji so le nabiranje postov. Nimajo smisla:)

Če bo tisto pleme, ki bo osvojilo svet res elitno bomo še videli, v primeru da JB osvoji svet, jih nebi nikoli v življenju kot takšne poimenoval, KOH je poleg TMP edino, ki bi si mogoče ta naziv zaslužilo. TMP je elitno pleme postalo ker je prebilo in preživelo več vojn kot katerokoli pleme na tem svetu, zasluge za to pa gredo vsem članom ki so sodelovali v vojnah.
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
moje misljenje je, da je nofear eden iz med najvecjih in najboljsih igralcev sveta1 osebno mu cestitam za vse kar je naredil za sebe in pleme tmp nofeara poznam tudi osebno in vem,da se ne predaja v igri primoz zelim,da ne poslusas babjih cenc obenem pa ti zelim veliko srece v privatnem zivljenju.Naj zivi legenda po imenu nofear.
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,

zakaj se vedno najdejo pikrice in podobne zbadljivke, ko nekdo od vidnejših oz. vplivnejših igralcev na Vojni plemen preneha (Bumbar, XmigX, Nofear...lahko, da sem koga iz preteklosti izpustila)?? Tega enostavno ne bom nikoli razumela.
Zame osebno je bil Nofear aka. Jances aka. Primož eden najboljših igralcev, soigralcev in prijateljev v tej igri, ki je vedno držal besedo, seveda ob predpostavki, da sem tudi sama držala dogovorjenega, pripravljen nesebično pomagati, deliti svoje znanje z mano in preostalimi soigralci, kar je redka vrlina in cenjena.

Mislim, da si lahko veliko njegovih sovražnikov zelo oddahne, ker je prenehal, pa naj se gre sedaj za njegov primer, kot za preostale, ki sem jih navajala + tiste, ki tega niso nikoli na javnem forumu "oznanili".

Just moje razmišljanje :)

Lily aka. bosko28
 

DeletedUser

Guest
Jaz mislim,da je NoFear bil in bo še kar nekaj časa eden izmed igralcev,ki so pustili velik pečat v tej igri...Ni se vdal,igral je do konca,kot rečemo...Čestitam ti,NoFear,za to,kar si naredil zase in za TMP,definitivno si pustil globok pečat v zggodovini TMP...Čimveč takih igralcev bi moralo biti na VP!In...Primož,veliko sreče v RL... :D Naj tvoj duh na VP živi naprej ;)
 

DeletedUser

Guest
Zato se pazite JB-ja ;)
Moje osebno najboljše pleme! :D
Denycare tvoji komentarji so le nabiranje postov. Nimajo smisla:)
Nevem kje nimajo smisla, saj se tema nanaša na NoFeara in imajo smisel, kar sem hotel reči, da je resno dober strateg in dobro voliva na posamezno pleme...
Pač kaj češ, povsod je pustil pečat!

In ja, vem za vsa njegova dejanja oz. njegovo zgodovino igranja saj sem igral poleg njega... (Od začetka igranja do sedaj)
[NICK]denycare[/NICK], nevem zakaj vse komente poudarjaš z barvo, ne kapiraš da se nesplača SPAMat foruma z brezveznimi komenti? se absolutno strinjam glede Jancesa.... ampak je še veliko drugih, ki jih nepoznaš in jih nikoli neboš.... glede aktivnosti si pa spet zgrešil....
Pač, kaj neveš kaj sem?<--- je to zate spam? Oh Moj Bog kaj vse danes slišiš, da je barva = spam!
Lahko pišem kakor hočem le rdeče ne smem, čeprav jo včasih a me majo modi radi! :D
Hehe, ka te je?
Kdo sploh si ti?

Neveš, da sem na svet dlje od tebe in ziher pustil večji pečat od tebe, zato mislim, da imam pravico komentirat vse kar se dogaja svet 1, saj sem sam marsikaj spremenil! :D
Saj sem napisal, da so tudi ostali, ki so se bojevali ampak tema se nanaša nanj in zato sem izpostavil njega ter ostale neaktivneže, jah pa poznam marsikoga iz tam in oni mene... :)
Kak obožujem barve... :)
NoFear=Legendarni igralec!
 

na obisku

Member
Reaction score
0
Pač, kaj neveš kaj sem?<--- je to zate spam? Oh Moj Bog kaj vse danes slišiš, da je barva = spam!
Lahko pišem kakor hočem le rdeče ne smem, čeprav jo včasih a me majo modi radi! :D
Hehe, ka te je?
Kdo sploh si ti?
Neveš, da sem na svet dlje od tebe in ziher pustil večji pečat od tebe, zato mislim, da imam pravico komentirat vse kar se dogaja svet 1, saj sem sam marsikaj spremenil! :D
Saj sem napisal, da so tudi ostali, ki so se bojevali ampak tema se nanaša nanj in zato sem izpostavil njega ter ostale neaktivneže, jah pa poznam marsikoga iz tam in oni mene...:)
Kak obožujem barve... :)
NoFear=Legendarni igralec!

ne me smejat, zdaj pa reci da tole ni spam --->
Hehe, ka te je?
pohvalno, res imaš zanimive zamisli & komente...
Kdo sem? sem igralec vojne plemen... za svet 1 raje nebom govoril, ker sem vohun v KOHu.... sem pa absolutno bolj pomemben kot ti :rolleyes: dosežkov raje nebom pisal, ker jih je preveč za A4 format...:cool:
 

DeletedUser

Guest
ne me smejat, zdaj pa reci da tole ni spam --->
Seveda, da je sej sem spammer? Lmao ker vprašanje! :D
pohvalno, res imaš zanimive zamisli & komente...
Kdo sem? sem igralec vojne plemen... za svet 1 raje nebom govoril, ker sem vohun v KOHu.... sem pa absolutno bolj pomemben kot ti :rolleyes: dosežkov raje nebom pisal, ker jih je preveč za A4 format...:cool:
Če si vohunček nisi nič vreden, mogoče si zdej bolj pomemben, vendar nevem, če bi bil, če mene ne bi bilo! xD
Drgač pa Owned!

Pohvalno:)
Still JB FTW!!!
KOH I HOPE YOU'LL DOMINATE THIS WORLD!
NoFear se je poslovil, zato prosim, čim manj takih spam komentarjev, kot jih nabijaš ti!
Hvala za razumevanje!
Jaz sem končal...
 

na obisku

Member
Reaction score
0
Če si vohunček nisi nič vreden, mogoče si zdej bolj pomemben, vendar nevem, če bi bil, če mene ne bi bilo! xD
Drgač pa Owned!
Pohvalno:)
Still JB FTW!!!
KOH I HOPE YOU'LL DOMINATE THIS WORLD!
NoFear se je poslovil, zato prosim, čim manj takih spam komentarjev, kot jih nabijaš ti!
Hvala za razumevanje!
Jaz sem končal...


:rolleyes:[NICK]denycare[/NICK] bolje da ne nabijava več kometov, če se želiš prepirat mi piši na zs, ostalega nebom komentiral...:eek:fftopic:
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Popolnoma nobene potrebe ni, da se tako razburjate zaradi komentarjev drugih uporabnikov ("denycare" in "na obisku"). Bomo že mi moderatorji poskrbeli za red, vendar imamo novince v ekipi, ki še potrebujejo malo časa. Če meniš, da kateri prispevek ni v skladu s pravili boš največ naredil, če boš pritisnil na gumb (
report.gif
) za prijavo neprimerne vsebine.

[mod=Grobi]Tovrsten debate naj drugič potekajo preko zasebnih kanalov.
Naslednji prispevki se naj nanašajo temo.[/mod]

Lep pozdrav,
Grobi
 

nofear

Member
Reaction score
0
Evo danes sem po dolgo časa spet našel nekaj časa za vojno plemen pa sem si rekel, da pridem malce pogledat na forum in vas vse skupaj lepo pozdravim.

Ali je bil "NoFear" elita ali ne vam ne morem povedati ker v bistvu še sam ne vem. NoFear je karakter, si ga človek ustvari in ga nadgrajuje. Jaz sem še vedno samo navaden človek, ki je na tej igri pustil veliko časa ( ni mi žal da sem ga ) pa čeprav mi igra kot takšna totalno ne ustreza, saj je preveč časovno omejena in te včasih prisili k igranju pa čeprav ne moreš in si potem že kar malce na silo gori.

Ali je pleme TMP elita ali ne je v glavnem samo kost za glodanje nam vsem skupaj je bilo najbolj pomembno, da smo se resnično nasmejali in zabavali vse drugo ni nikoli bilo tako zelo pomembno.

Zame je lahko elita vsakdo, ki da nekaj svojega v tisto kar počne. Elita so tisti, ki jim lahko v igri zaupaš in veš da ti bodo pomagali, elita so tisti, ki ne vohunijo in elita so tisti, ki spoštujejo igralce in se obnašajo spoštljivo in dostojno.
Verjamem da to lahko pričakujemo od vsakega posameznika, a resnica je daleč od tega.

Za vse tisti, ki si želijo drugačne vrste iger in jim angleščina ni problem jih vabim na igro Aika, ki je pravtako brazplačna.
ob priliki še kaj napišem.

Pozdrav vsem skupaj še posebej pa plemenu TMP:

NoFear - svet1 - Retired
 

DeletedUser

Guest
Točke niso niti važne, samo izkušnje in znanje ;)

No ja realno gledano bi pa vseeno moral imeti vsaj ene 500k, ker s 5 vasmi težko kaj narediš v tem stanju sveta..
 
Top