nova verzija...

  • Thread starter player of the refugee
  • Start date

DeletedUser

Guest
kaj to je VP ali je kdo bruhal?
resno sprašujem..mene je minlo ko sem videl posodobitev, sploh pa karta, vsaj na ostalih serverjih...pa še da ste zgoraj premaknili pleme pa sporočila pa to me najbolj moti,...
malo še pa bojo zajebali vp s temi novimi verzijami
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pozdravljeni!

Igra je še vedno enaka tisti, ki ste jo igrali prejšnji teden, in ne vidim nasprotnega razloga. V novi posodobitvi je bilo narejenih nekaj manjših sprememb videza in menija. Verjamem, da se boste hitro navadili na nov meni in pozabili, kako ste včasih prišli do karte ali plemena.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
nekaj manjših sprememb?
na prvi pogled zgleda kot da bi naredli novo igro podobno VP..
 

DeletedUser

Guest
Čist vredu je nova verija Vojne, tudi jaz prvič nisem najdel registracije ampak sem čez čas "ukapiral" kje je.... Lp!
 

DeletedUser

Guest
Kar na bruhanje mi gre vsak mesec nekakša posodobitev zaj... ste celo vp tko da se ne čudit če boste upazel majn igralcev ;)


Lp.
 

klavnca

Member
Reaction score
0
Ja sam to je pa res,...
pa če ni nč zadelat (npr. dle med božičnimi prazniki) bo velik igralcev šlo igrt kkšn travijan al pa ikarijam al pa wow al pa kej taka.
zato bi blo fino da bi bli vsaj dle kkšni poskusni speedi al pa kej taga,...
pa še če bi mel poskusne speede bi se vm lahko dokazal da smo dovolj aktivni in da nas je kar veliki ki speede igra na tujih serverjih,...
 

DeletedUser

Guest
al pa bi naredli en old school server-speed round..da se spomnimo malo še na stare čase hehe
 

woley837

Member
Reaction score
0
mene pa zanima kje se pogleda koliko sem nafarmal od začetka serverja do sedaj!!!

kje najdem ta podatek?

če bi imel recimo srebrno odličje bi mi kazalo da sem recimo 90 mio. nafarmal od 100 mio., ki jih rabim za zlato odličje. Toda jaz imam zlato odličje in mi tega podatka ne kaže. Včasih si miško premaknil na zlato odličje in ti je pokazalo da si nafarmal recimo 3.522.000 surovin. Toda sedaj ni tako.

Kje je skrit sedaj ta podatek???

ps: ne gre se samo za eno odličje, gre se za vsa zlata odličja
 

DeletedUser

Guest
Glejte, VP je v vsaki posodobitvi slabša.... Še približno 10 posodobitev, pa bo en ****. Tako da se zamislite.. Tale verzija ali pa prejšna je vredu, razen katra na drugih svetovih je najslabša (na 13. svetu je vredu)
 

woley837

Member
Reaction score
0
mapo se da spremenit- to ni problem

mene še vedno zanima kje se pogleda koliko surovin sem nafarmal od začetka serverja pa do sedaj???

čakam na odgovor kak teden pa še nič- to leti predvsem na osebe, ki bi morale biti seznanjene s tem- PODPORA!!!
 
Top