Novi moderatorji

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kaj zdaj, so novi staff-memberji že izbrani, ali sploh bojo?
 

DeletedUser

Guest
Saj bo vse na forumu objavljeno, ko bodo izbrani ;) Ne bit tak hudo neučakan, nebo zato nič prej ;) Verjetno bodo nekje okoli novega leta. Zdaj se še prijave zbirajo.
 

DeletedUser

Guest
Se mi zdi, da je bilo rečeno, da bodo objavljeni 19-tega.
 

DeletedUser

Guest
Ponavadi se nekje 2-3 tedne zbirajo prijave odvisno od oddanih prijav potem pa se izberejo poskusni moderatorji.
 

DeletedUser

Guest
http://forum.vojnaplemen.si/member.php?u=2650 Datum pridružitve: 17.07.11
http://forum.vojnaplemen.si/member.php?u=2556 Datum pridružitve: 26.05.11

Moderatorja z 0 in 16posti in oba še niti 1no leto na forumu. Pri tem se mi v glavi postavi vprašanje kako lahko opravljata svoje delo, ko pa nista niti 1no leto na forumu, niti ne zgleda da sta aktivna v kakršnih koli debatah. Glede na to da sta tadva bila izbrana me res zanima kakšne so morale bit drug prijave.
 

DeletedUser

Guest
Mah to so zagotovo kaki Grobijevi frendi. Ali pa kaki njegovi backup računi. :(

Ah, korupcija vsepovsod...:)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
;) Pod prijavnimi pogoji ni nikjer pisalo, da moraš biti 5 let aktiven na forumu... Pogoji prijave so jasni in vsi ste imeli možnost prijave.
S katerim nickom sem bil pa pred tem aktiven in koliko časa pa sploh ni relavantno vprašanje.

Če pa ne vidim razloga zakaj bi se prepiral z gumico in ubijalcem je to kvečjem +.
Verjemi pa, da preberem vse nove objave na forumu.

@benjaminsmrdelj Nobenih VIP kartic ni v igri. V to si lahko prepričan. :p
 

DeletedUser

Guest
;) Pod prijavnimi pogoji ni nikjer pisalo, da moraš biti 5 let aktiven na forumu... Pogoji prijave so jasni in vsi ste imeli možnost prijave.
S katerim nickom sem bil pa pred tem aktiven in koliko časa pa sploh ni relavantno vprašanje.

ni treba pisat, bi moralo bit samoumevno da nekdo ki se je komaj pred kratkim prijavil nemore bit moderator. Seveda je .si spet izjema kot pri toliko drugih stvareh.
 

DeletedUser

Guest
a bodo te moderatorji samo poskusno,al bodo bli za dlje časa?
 
Status
Not open for further replies.
Top