Odgovorjeno Novoletno premirje

Status
Not open for further replies.

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
ZAnima me ali bo leto s tudi novoletno oziroma božično premirje tako kot prejšna leta.

L.P. Hvala za odgovor
 

DeletedUser

Guest
Ja to tudi mene zanima, da si znam planirati dopust in praznike. ( no, če bi bilo po moje premirja sploh ne bi bilo..hehe.)
 

DeletedUser

Guest
pomojem je prav da bo premirje ker lahko si z družino praznuješ in ne rabiš pazit da te ne napadejo
 

DeletedUser

Guest
Ok hvala za odgovor.
V tem božičnem in novoletnem času to fajn pride, saj nisi toliko na računalniku saj se družiš z družino, prijatelji... Prazniki pač
 

DeletedUser

Guest
ja premirje :)
Da se med temi prazniki oz. teh nekaj dni ne bomo napadali,saj jih nebo imelo veliko čas.Eni se bodo bolj družili z prijatelji,družino...Na vp bodo samo najbolj obsedeni :p
 

DeletedUser

Guest
ja premirje :)
Da se med temi prazniki oz. teh nekaj dni ne bomo napadali,saj jih nebo imelo veliko čas.Eni se bodo bolj družili z prijatelji,družino...Na vp bodo samo najbolj obsedeni :p

Hvala za ODGOVOR......
:D
 

DeletedUser

Guest
Ne, premirje velja izključno za igralce. Čene pa imaš tudi >>premirje<< ko zaradi razmerja 1:20 ne moreš napadat manjših igralcev. prav obupno

razen če motorka spet kaj preveč vklopi, kot pa lani.
 

DeletedUser

Guest
hahahahahha.. to js nevem ker za novo leto lani nisem igral ;D
 

DeletedUser

Guest
Ma saj lahko napadaš, tudi če je premirje, le da ti namesto poročila, da ti je pomrla vsa vojska napiše, da so enote igralca, ki ga napadaš, pripravile dobro gostijo (seveda ti nič ne pomre) :D.
 
Status
Not open for further replies.
Top