Obletnica plemena SPQR.

Status
Not open for further replies.

calimero

Banned
Reaction score
0
Bilo je na datum 27.9.2010, ko se je rodilo pleme SPQR.
[SPOIL]
capture.png
[/SPOIL]


Elitno pleme SPQR, je ustanovil igralec Calimero.
[SPOIL]
capture2.png
[/SPOIL]


Pleme je že na samem začetku vstopalo v manjše in večje vojne.
[SPOIL]
capture1.png
[/SPOIL]



Z veliko truda se je pleme kmalu povzpelo v prvo deseterico plemen, nakar se mi je v vodstvu pridružil Sanzes.
Pleme je dobilo dodaten zagon in tako postalo eno najboljših plemen na s4.
[SPOIL]
spqr1.jpg
[/SPOIL]



Pleme se je skozi zgodovino prebijalo skozi veliko vojn, nihalo v svoji moči, a vselej izšlo iz vojn in kriz kot zmagovalec.
[SPOIL]
spqr2.jpg
[/SPOIL]



V čast nam je, da vam danes lahko oznanimo, da SPQR praznuje svoj prvi rojstni dan!
[SPOIL]
firstbirthday-spqr.jpg
[/SPOIL]


Vse najboljše SPQR!



Zahvaljujemo se naslednjim igralcem, za sodelovanje, in nesebično početje:
[SPOIL]
spqr-clani.png
[/SPOIL]


Sovragom, pa sporočamo, da bomo v nadaljevanju, še bolj neizprosni, vse da uresničimo naš cilj - KONČNA ZMAGA NA SVETU 4!
 

DeletedUser

Guest
lepo te prosim kako elitno pleme, vi ste samooklicana elita kar pa še zdaleč ni enako kot elita. Vi neboste nikoli elita pa če vsi boljši igralci prenehajo igrat na .si. Glede truda pa ti tudi nimaš nič pri tem trudu zraven, ker ti samo vlečeš SPQR dol.
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec postavi se na polje, da bos ptice odganjal.
Bo vsaj kaj koristi od tebe. :p
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ubijalec na tej strani si nezazelen,lahko sam cestitas nam za obletnico in ne kvari nasega praznovanja LP
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ubijalec vtikaš nos vsepovsod in tudi tam kjer nisi zaželjen
če kaj ne razumeš mi lahko napišeš na zs
 

DeletedUser

Guest
samo neki bi reku...zakaj ima SPQR že ta prvi rojstni danče še nismo 27.9!
Če je blo pleme "rojeno" 27.9.2010 je potem prvi rojstni dan 27.9.2011 in ne 24.9.2011...
 

calimero

Banned
Reaction score
0
:D:D:Ddali smo cestitko prej ven,da nam boste lahk juter preko oddaje-zeleli ste poslusajte podarili kako lepo pesem:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
lepo je biti del te velike, srčne ekipe. in to smo mi. SPQR.

ps: hvala sovragom za vsako vas.
ps2: lamber, you're next.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
lamber pocasi mi nacenjas moje potrplenje vprasi milosa kako je ce me gdo razjezi ajd uzivaj dokler se lahko zdaj pa nehaj smetit z svojimi bedastimi vlozki lp
 

lamber

Member
Reaction score
0
lamber pocasi mi nacenjas moje potrplenje vprasi milosa kako je ce me gdo razjezi ajd uzivaj dokler se lahko zdaj pa nehaj smetit z svojimi bedastimi vlozki lp

oh grozit si mi začel. edin problem je da je to igrca in ne rl in mi je čisto vseeno če mi boš vasi zrušil. še enkrat bom ponovil in to samo zate, to je samo igrca
 

calimero

Banned
Reaction score
0
nic hudega ce je igrca,bom organiziral parado nukov na tebe,da bos imel kaj pocet vidim,da ti je dolgcas
 

lamber

Member
Reaction score
0
nic hudega ce je igrca,bom organiziral parado nukov na tebe,da bos imel kaj pocet vidim,da ti je dolgcas

očitno se nisi dojel da me to ne briga. meni je vseeno če mi boš rušil vasi v primerjavi s tabo, ti bi najvrjetneje samomor naredil, samo ker bi ti vasi zrušili ali pa bi stisnil rep med noge tako kot izdajalci ki so prešli v spor med vojno

lp
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec postavi se na polje, da bos ptice odganjal.
Bo vsaj kaj koristi od tebe. :p

močne besede od nekoga ki je izdal lastno pleme za 5min slave ob koncu sveta. Glede koristi pa nebi razpravljali.

ubijalec na tej strani si nezazelen,lahko sam cestitas nam za obletnico in ne kvari nasega praznovanja LP

A zgledam kot da mi je mar kje sem zaželjen ali ne? Čestitati ni za kaj, nevem kdaj se je že komu čestitalo za umazano igro? Glede kvarjenja vašega praznovanja pa si lahko misliš kako je.

ubijalec vtikaš nos vsepovsod in tudi tam kjer nisi zaželjen
če kaj ne razumeš mi lahko napišeš na zs

preberi si eno vrstico zgoraj.

Pa čestitke za najbolj umazano igro na celem .si serverju gumica, nagrado lahko zdigneš pri najbližji kmetiji.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
:Dnikdar nisem stisnil repa med noge te pravljice vam prodaja ubijalec,ki je isto izdal salabajske na svetu1 bil je osebni vohuncek paradoxa in ata smrka:D
 

DeletedUser

Guest
:Dnikdar nisem stisnil repa med noge te pravljice vam prodaja ubijalec,ki je isto izdal salabajske na svetu1 bil je osebni vohuncek paradoxa in ata smrka:D

ah lepo te prosim sam sebi lažeš. Na 1ki si ga 2X stisnil, še KOHovci vedo to. Glede ŠB pa prosim lepo da si čist tiho ker nimaš pojma kaj je bilo tam, sploh pa si ti zadnja oseba ki lahko koga obtoži da je izdal pleme. To pravljico sem slišal že nešteto krat pa nikoli nisem videl da bi kdo kakšen dokaz predložil.

Idi lepo nazaj v svoj kot se doma jokat in se nehaj napihovat in nam pravljic prodajat. Mogoče bi tvoj jezik malo proti In-KOHu preusmeril, ker zgleda da vaši samooklicani eliti delajo kar veliko problemov.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pa čestitke za najbolj umazano igro na celem .si serverju gumica, nagrado lahko zdigneš pri najbližji kmetiji.

Joci se zaj, druga tak neves kot pa palamudit eno in isto....
 

DeletedUser

Guest
joj zakaj pa se zdaj vsi na tega ubijalca spravljate...morda pa ima res prav... :D...
 
Status
Not open for further replies.
Top