Obletnica plemena SPQR.

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav.


Že sam naslov teme pove o čem govorimo. Prosim, da se komentarji navezujejo le na to. Blatenja je bilo že veliko preveč; se vam ne zdi?

Če ste bili toliko fer in smo se po Zs lahko pogovorili, kot normalni ljudje potem vas tudi na forumu prosim, da se držite tega.

I.
hmmm, čestitam za kaj ? Za umazano igro že od začetka ko smo prišli v vojno ?

Za kakšno umazano igro. Rekrutiranje je bilo taktično nastrojeno. Kar se tiče obtožb o podkupovanju pa je to le domišljija praznih glav.

II.
A zgledam kot da mi je mar kje sem zaželjen ali ne?
Kot prvo o tvojem izgledu ne bi govoril, ker mi gre na smeh in hkrati celo na bruhanje.
Zaželjen pa si v zelo ozkem krogu družbe, kar pa mislim, da nam ostalim veliko pove. Sam dobro veš, da sva včasih govorila in izmenjavala mnenja; tudi med našo vojno. Pač si svojevrsten primerek, katerega zaradi različnih razlogov ne želim več imeti pod kontakti.


Lp infra
 

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav.


II.
Kot prvo o tvojem izgledu ne bi govoril, ker mi gre na smeh in hkrati celo na bruhanje.
Zaželjen pa si v zelo ozkem krogu družbe, kar pa mislim, da nam ostalim veliko pove. Sam dobro veš, da sva včasih govorila in izmenjavala mnenja; tudi med našo vojno. Pač si svojevrsten primerek, katerega zaradi različnih razlogov ne želim več imeti pod kontakti.


Lp infra

Seveda sem le v ozkem krogu družbe, kar je čist dovolj. Večina tistih izven tega kroga je itaq noobov in beseda, ki je žal nesmem napisat na forumu. Glede tega govorjenja in izmenjavanja mnenj pa je bilo to enostransko, saj sem ti jaz velikokrat povedal da nemislim o vojni razpravljat po skypu, pravtako bi te rad spomnil da sem jaz bil tisti, ki je tebe blokiral tako se prosim ne joči zdaj tukaj po forumu zarad tega. Kot Drugo pa to sploh ne spada na forum, in se mi neda razpravljat o mojem mnenju o tebi. Glede blatenja pa si očitno moraš oči umit saj je tvoj predragi dual calimero in izdajalec lastnega plemena grega začela z njim. Jaz sem vam le lepo povedal da nihče razen vas samih vas nima za "elito" tako da ste si ta naziv kar sami dali. Ker ste v resnici še zelo daleč od elite. Resnica boli kajne?

Patriki said:
joj zakaj pa se zdaj vsi na tega ubijalca spravljate...morda pa ima res prav... ...

oh, o tem sploh ni dvoma.

Veselo praznovanje samooklicana elita.
 

DeletedUser

Guest
Dragi ubijalec. Kdo je govoril o vojni na skypu; kdo se je jokal, ko je dobil moje prve pozdravčke. Dej nehej sam sebi lagat. Lahko smo samooklicana elita, kakor jo imenuješ, ampak ta elita bo zmagala na s4. To je že drugo pleme s katerim bom slavil zmago. Tebi to še ni uspelo, saj je tvoj krog družbe malo premali, da bi spravil skupaj konkretno število igralcev. Tema se navezuje na s4 na katerem ti nisi igral torej se brigaj zase in svoje zamere iz s1 napacaj kje drugje. Zavist dela svoje. Je pa lepo, da si svoj bogat besedni zaklad zapolnil z novo besedo (samooklicana ...).


Lp Infra
 

DeletedUser

Guest
Dragi ubijalec. Kdo je govoril o vojni na skypu; kdo se je jokal, ko je dobil moje prve pozdravčke. Dej nehej sam sebi lagat. Lahko smo samooklicana elita, kakor jo imenuješ, ampak ta elita bo zmagala na s4. To je že drugo pleme s katerim bom slavil zmago. Tebi to še ni uspelo, saj je tvoj krog družbe malo premali, da bi spravil skupaj konkretno število igralcev. Tema se navezuje na s4 na katerem ti nisi igral torej se brigaj zase in svoje zamere iz s1 napacaj kje drugje. Zavist dela svoje. Je pa lepo, da si svoj bogat besedni zaklad zapolnil z novo besedo (samooklicana ...).


Lp Infra

zgleda da ti spomin nagaja, in to ne malo. Glede mojega kroga, pa te moram žal razočarat je čisto dovolj velik in ti moram povedat da je v njem 99% igralcev ki so veliko boljši od tebe. Glede zmage pa si žal ne za eno in ne za drugo nemoreš lastit zaslug zanjo. Glede zavisti pa mi prosim razloži komu sem lahko zavisten? Calimerotu? Tebi? Ali gregatu? žal si mimo pihnil, še miši vam nebi bile zavistne.

Mislim da sem zadost povedal za enkrat. Drugače pa kot sem že rekel vselo praznovanje, čeprav nimate kaj praznovat.
 

DeletedUser

Guest
Ubijalca ubistvu samo hranite s tem ko ga dejansko upostevate v svojih postih. Tko kt na primer jaz sedaj. Sej vemo vsi kako gre.
Ni teme v katere nebi kenjal čez nekoga. Tud js sm ga zdej recimo nahranu :)



Jah, vse najboše za čez 3 dni SPQR :)
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam z Ubijalcem. Ni kaj za čestitat oz. ni kaj za čestitat vodstvu SPQR ampak gredo vse zasluge njihovim članom.
 

DeletedUser

Guest
Salah ti pa si že prav patetičen. Samo čakaš v luknjici, da bo ubijalec kaj napisal, da bi se norca z nas delal in nam "kajle" spuščal po forumu. Še tebi napišem; to je s4 na katerem ne igraš in na podlagi zamer iz s1 ocenjuješ situacijo. Vodstvo SPQR so člani le tega plemena torej zasluga za to kjer so/smo danes gre tudi njim oz. še enkrat povedano vsem članom SPQR-a.

Ti kar kajlaj naprej, dovolj že imam tvojih neumnih izpadov s katerimi misliš, da si nas zabil. Bla bla bla...

Ubijalca ubistvu samo hranite s tem ko ga dejansko upostevate
ON sam sebe hrani s tem. Je kot parazit. :D


Lp
 

calimero

Banned
Reaction score
0
izdajalec ostaja izdajalec a ne ubijalec jaz svojih nisem nikdar,ti pa si vohunil za fluxa joj
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
izdajalec ostaja izdajalec a ne ubijalec jaz svojih nisem nikdar,ti pa si vohunil za fluxa joj

seveda, če ti to omogoča da lažje spiš ponoči. Sam sebi lažeš, tako s prvim in drugim delom izjave.

Vodstvo SPQR so člani le tega plemena torej zasluga za to kjer so/smo danes gre tudi njim

to je spet ena velika laž, ki vam pač omogoča da lažje spite ponoči.

ON sam sebe hrani s tem. Je kot parazit. :D

Lp

Bi napisal kaj si ti, a žal ni primerna beseda za na forum.
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
Ja res je ubijalec vedno v pripravljenosti, sem njegova nocna mora, ne vem s cem sem si to prisluzil mi pa je v cast.Naj zivi SPQR.:D
 

DeletedUser

Guest
Ja res je ubijalec vedno v pripravljenosti, sem njegova nocna mora, ne vem s cem sem si to prisluzil mi pa je v cast.Naj zivi SPQR.:D

ti pa nočna mora sta dva izraza, ki nebosta nikoli spadala skupaj. Enako velja za čast in tebe.
 

DeletedUser

Guest
[mod=Matjazinho]Torej pohvale calimerotu za lep pnp.. Sedaj pa v kolikor se ne mislite držati teme in žaliti med seboj (ciljam na ubijalca, calimerota, infro in grego) bom temo zaklenil in vam vsem podelil kazenske pike.

Torej ali ohranjate nivo komunikacije na ravni odraslih in inteligentnih oseb ali niti ne pišite po forumu.

Lp M.[/mod]
 

DeletedUser

Guest
Salah ti pa si že prav patetičen. Samo čakaš v luknjici, da bo ubijalec kaj napisal, da bi se norca z nas delal in nam "kajle" spuščal po forumu. Še tebi napišem; to je s4 na katerem ne igraš in na podlagi zamer iz s1 ocenjuješ situacijo. Vodstvo SPQR so člani le tega plemena torej zasluga za to kjer so/smo danes gre tudi njim oz. še enkrat povedano vsem članom SPQR-a.

Ti kar kajlaj naprej, dovolj že imam tvojih neumnih izpadov s katerimi misliš, da si nas zabil. Bla bla bla...


ON sam sebe hrani s tem. Je kot parazit. :D


Lp


Dol mi visi. Za tebe in s4. Svoj odvečni čas trošim da trosim resnico okoli ampak resnica ne pride skozi najbolj trdovratne betice ;).


Matjaž dej en intraction point :)
 
Status
Not open for further replies.
Top