Obrambne in napadalne vasi

DeletedUser

Guest
V mestni hiši lahko zgradiš nove zgradbe ali pa nadgradiš obstoječe. Višja ko je stopnja tvoje mestne hiše, prej lahko gradiš nove zgradbe. Ko bo tvoja mestna hiša dosegla stopnjo 15, boš zgradbe lahko tudi rušil.

To ni travian, da če daš mestno hišo na višjo stopnjo al pa na max., da se ti zgradbe hitrej zgradijo, sej logično piše..
Me ne skrbi preveč, če je nepopolna vas, pač ena taka vas iz 15 vasi, ne škodi :) skladišče se še zdej gradi na 30 stopnjo, tak da ni panike, glede kovačije, pa ne mislim met noter plemiškega dvora, tak da ti ni treba skrbet :)


Sorry ampak noob si :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
V mestni hiši lahko zgradiš nove zgradbe ali pa nadgradiš obstoječe. Višja ko je stopnja tvoje mestne hiše, prej lahko gradiš nove zgradbe. Ko bo tvoja mestna hiša dosegla stopnjo 15, boš zgradbe lahko tudi rušil.

To ni travian, da če daš mestno hišo na višjo stopnjo al pa na max., da se ti zgradbe hitrej zgradijo, sej logično piše..
Me ne skrbi preveč, če je nepopolna vas, pač ena taka vas iz 15 vasi, ne škodi :) skladišče se še zdej gradi na 30 stopnjo, tak da ni panike, glede kovačije, pa ne mislim met noter plemiškega dvora, tak da ti ni treba skrbet :)

To si se zmotil. Mestna hiša je zato, da se zniža čas grajenja torej naj bo na 20. Pa tudi kovačijo se splača dat na 20 ali pa vsaj na 15.
 

DeletedUser

Guest
sej vemo da si ti poseben človek, z posebnimi potrebami :p

js vem, da sem poseben človek in da imam svoje posebne potrebe, ki jih ti pač ne moreš imeti.

glede VP pa si prečitaj enkrat pomoč, mogoče boš iz njaba prišo na naučenega njaba
 

DeletedUser

Guest
heh, tak piše ko klikneš na mestna hiša, sej tko kot sem napisu, ena taka vasica ne škodi, si ne bom zavezu štrik za vrat zaradi ene take vasice, pač sm probu met eno tako vas, pa vidim da maš lahk, pa je zdej ok :D lohk še ti probaš.. pa sej vem da si posebna oseba, hec ni greh pravjo.. pri tebi pa kot je videt, je to največji greh :p
mal heca more bit, a ni res?
 

DeletedUser

Guest
Kovačija mora bit tudi min. na 20 drugače ne moreš meti Dvora.
 

DeletedUser

Guest
takšna vas je nepopolna in te kar hitro stane pomembnih stvari. Mestna hiša mora bit na najmanj lvl20 in kovačija isto, rudniki morajo bit vedno max. In da ne pozabim vas razvita do 8k ni nikoli bolje kot vas razvita do nekje 10k.
@Patriki tvoj nuke je čisti nesmisel, če temu sploh lahko rečeš nuke.

ja dobr no ni moj :D

sam ka je narobe če maš tolko sekir v enem napadu
 

DeletedUser

Guest
Vse lepo in prav, samo potem mi naj eden odgovori s čim in kako braniš vasi v katerih imaš samo napadalno vojsko?
 

DeletedUser

Guest
Vse lepo in prav, samo potem mi naj eden odgovori s čim in kako braniš vasi v katerih imaš samo napadalno vojsko?

Zanimivo vprašanje:confused:
1.Če imaš same napadalne vasi, moraš bit res profi in ne noob, kot je napisal moj predhodnik. Potem jo ne braniš, ampak jo renoblaš, s tem, da napadalno vojsko, ki je v vasi, koristno uporabiš, še preden ti vas napadalec zasede. Moraš bit pa zelo aktiven, drugače nimaš nobenih pogojev, da se brez obrambnih vasi obdržiš na svetu - razen če imaš ogromno pomoč plemena. To je pa že druga zgodba...
2.Verjetno bo tole bolj primeren odgovor zate - to vprašanje postavi svojemu vodji, če kje špilaš, da se nekateri tule na forumu ne bodo delali norca iz tebe, namesto da bi ti lepo odgovorili. Če imaš samo eno vas, je to težko, odmikaj vojsko, ker drugače boš ostal brez nje. Če imaš več vasi, si pa verjetno naredil kakšno obrambno vas, vsaj predvidevam - pošlji sam sebi pomoč ali prosi v plemenu zanjo. Je pa tule na forumu kar nekaj igralcev, ki ti bodo verjetno še bolje odgovorili, kot sem ti jst.
 

DeletedUser

Guest
To si se zmotil. Mestna hiša je zato, da se zniža čas grajenja torej naj bo na 20. Pa tudi kovačijo se splača dat na 20 ali pa vsaj na 15.

Zakaj se splača imet kovačijo na "20 ali vsaj na 15", če v vasi nimaš namena graditi plemiškega dvora?
 

DeletedUser

Guest
Zakaj se splača imet kovačijo na "20 ali vsaj na 15", če v vasi nimaš namena graditi plemiškega dvora?

Če nimaš namena gradit dvora, zadošča že kovačija stopnja 10. , le ta pa je potrebna za izgradnjo delavnice. Stopnja 15. je potrebna za izgradnjo HCjev. Ker pa je najlažje osvojene vasi obdržat z takojšno obrambo (torej, da ne pride do renobla), se nobli gradijo v def. vaseh ...

Za sam napad ti zadostuje kovačija na 10. stopnji.

Upam, da sem ti odgovoril na tvoje vprašanje

lp
 

DeletedUser

Guest
SLIKA = TISOČ BESED

offgc.jpg


DEFF
deffg.jpg
 

eevil king

Member
Reaction score
0
fajn tole za noobe k zmeraj mešajo vojsko to je najslabše
čeprav sam znam sestaviti dobro napadalno in obrambno vas
 
Top