Obujanje spominov in smešnih prigod.

Flako

Member
Reaction score
0
Skratka, na pobudo člana zmagovalnega plemena odpiram temo, kjer lahko delite smešne situacije, taktike, in vse kar ste "dali skozi" med osvajanjem sveta.

V tej temi imajo vsi NE-ČLANI zmagovalnega plemena PREPOVED pisati.
Ta tema je namenjena izključno zmagovalcem.

Evo, izvolite, beseda je vaša...
 

DeletedUser

Guest
hmmm jst velik nebom ubujal spomine saj sm bil na začetku sovražnik njihov in nato prijatelj ampak ena stvar mi je pa ostala v spominu in to je prijateljstvo in spoznanja nove ljudi z nekaterimo smo ostali dobri prijatelji drugimi žal ne ampak tako je

zame je celi TI carju vsak posameznik
 

Flako

Member
Reaction score
0
Super, zdaj pa lahko še kdo drugi pride in deli svoje občutke o bitki...
 

DeletedUser

Guest
Super, zdaj pa lahko še kdo drugi pride in deli svoje občutke o bitki...

Oprosti ker motim debato, v kateri nebi smel objavljati postov...ampak vseeno, lahko dobim opomin, ban, karkoli.
Zakaj si nam prepovedal komentirati njihove spomine???:D
Z tem si še eno temo na forumu, lahko bi rekel, vrgel čez okno...

In pa tale citat:veš če pred par tedni dandaa slučajno nebi prišel malo na forum pogledat in iz tistega dobil navado za malo resnejše obiske bi ta tema samevala...iz te izjave, flako pa bi si lahko naredil izziv.

Saj zdaj si glavni ne?
In pa tudi naši administratorji, imate dostop do mailov(tudi do vseh ki so igro že zaključili(upam)).
Vrnite jih na forum in v igro..svetove 5, 7, 8 in 9 pa lahko preko igre obvestite, naj pridejo svoje ''občutke sporočit še na forum''.

Hja, zdaj sem v en post spravil skorajda 3 stvari..en (lahkobirekel) opomin, en problem, in pobudo oz. rešitev da slovenska vojna plemen in pa ''njen'' forum ne propadeta!

Pa lepo nedeljo vsem skupaj :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Konstruktivnih predlogov ne kaznujem.
Njihovih mailov ne smemo uporabiti, zaradi varovanja osebnih podatkov, žal.
Lahko pa si naredite , ali vam naredim v vseh svetovih teme za obujanje spomina in sami povabite svoje bivše soigralce h komentiranju.
Glede tega, zakaj pa drugi naj nebi komentirali tega, pa je tako, osebno me zelo moti flajmanje, še posebej sedaj, ko so vojne že mimo, in ker po dosedanji praksi dvomim, da se boste lahko le tega vzdržali, mi ne prepuščate drugo opcije, kot da vas prisilno odstranim z določenih tem, vendar ponovno, dokler je vredu debata, spoštljiva, ipd nimam nič proti.

ps. Odgovor, če želite svojo temo mi lahko sporočiš po zs, ali pa v tej temi in bom, ko preberem, izbrisal komentar, da ne smetiva...
 

settlers

Member
Reaction score
0
Fantje,hrabro smo se borili in za to smo bili nagrajeni z zmago.Prigode bi pa lahko našteval in našteval.

čestitke vsem nam v plemenu in vsem drugim ki so svet zaključili.
 
Top