Oceni igralca nad teboj

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Standard igra, kopirana iz .net Forumov. Gre pa takole:

Naslednji, ki bo komentiral v tej temi, mora oceniti igralca NAD njim po sledečem kriteriju:

Točke: 0-10
Pleme: 0-10
Popularnost: 0-10

[Točke so od 0 do 10, kjer je 10 najboljse]

1.) TOČKE

Pri točkah se upošteva pač splošen pomen. Normalno je, da nekateri nedavno pridruženi igralci ne bodo med TOP. Ne pomeni pa, da tisti, ki so TOP 10 so upravičeno tam - torej ali so Point Whore-i, ali pa morda res dobri igralci.

2.) PLEME

Pleme se ocenjuje po vaših kriteri. Podlaga je vaše splošno mnenje, glede na vaš vtis.

3.) POPULARNOST

Popularnost se ocenjuje glede na popularnost v igri ali pa na Forumih. Torej kaj menite o osebi, ali pade v oči - pozitivno / negativno? Tako pač ocenite.


Najboljse je, če pod točkami tudi na kratko agrumentirate vaše ocene, zakaj ste tako ocenili.
P.S.: Ne pozabite napisat vaš alias v igri, če imate slučajno na Forumu drugačno ime.



BEGIN!
 

janci89

Member
Reaction score
0
če noče noben začet bom pol jaz začel
jaz bom bolj nasplošno ocenil glede na to kake informacije oz kak vtis mam o določenem igralcu

Sasuke..

9
8
10
 

DeletedUser

Guest
kaj pa če nobenga ne poznam :D

janci89

5 - točke kot točke
6 - TMP mi ni preveč všeč na S6
7 - to sem bolj na pamet ocenil :D
 

DeletedUser

Guest
iz izkušenj vem, da takšne teme po 1 tednu zamrejo tako da brez veze:D predlagam pa da nardimo podobno temo za forum in ne za svetove v igri:) ocenjevalo bi se recimo po spamanju, smiselnih komentarjih, priljubljenosti/popularnosti itd.:)
 

DeletedUser

Guest
iz izkušenj vem, da takšne teme po 1 tednu zamrejo tako da brez veze:D predlagam pa da nardimo podobno temo za forum in ne za svetove v igri:) ocenjevalo bi se recimo po spamanju, smiselnih komentarjih, priljubljenosti/popularnosti itd.:)

to bi blo zakon
 

banner

New Member
Reaction score
0
sobocan:

9-veliko število točk,ter dobro povprečje na vas.
9-odlično pleme,ki sprejema le elitne igralce.
7-ocena na pamet :)
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
Patriki ce ze prosis pa naj ti bo xD :

1-zelo malo tock !!
1-slabo pleme !!
1-nimas pojma !!

xD xD mal za hec :D
Da nebi bil uzaljen ! :D
 

DeletedUser

Guest
mah igram si2
drugi so bedni
u ush je cerku na si6 pa so usi preveč nagužvani
 

janci89

Member
Reaction score
0
saj na sv6 je največ prijavljenih igralcev in to na 4 kontinentih tak da je kar gužva...
sam pa je tud pol to prednost da imaš vasi bolj skup
 
Top