Ocenjujemo igralce

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Nikoli nisem reko, da sem dober.
Nikoli se nisem hvalil v igri z mojimi dosezki..

Bat, pa se me seveda noben ne rabi, kajti to je le igra nevem kaj vam ni jasno, kaj ste taki noliferji, nimate kaj druga za pocet, kot pa bit na eni
je?eni igri?

Pojdite malo ven, z punco, pa bo tale cas, ki ste ga zapravili, dosti bolj izkoriscen.

Igre nikoli nisem jemal osebno, ker mi v RL ne pomeni nic.
Igram jo le za zabavo, ce me ponoblajo me pac bodo...

Prostop ni bil zaradi tega ker bi se bal, dosti mojih nekdanjih soplemenjakov ve, da sem vcasih napadal tudi sam, dobival sem kontre, al jbg taka je igra.

Nikoli nisem prosil za okrepitve, razen za kaksno snipanje ko sam nisem imel nic blizu, za bunker nisem nikoli nobenega prosil in tudi ne mislim!

Veselo blatenje se naprej, na vase besede se vec nemislim ozirat. ;)
;

Lep pozdrav!
Grega


kaki dvoličnež si.. Ne vem nas imaš za idiote al kaj? Enkrat se skoraj pobiješ z gumico prisežeš vojno za vekomaj in "take noliferske". Potem prestopiš v SPQR pa klatiš take neumnosti kot so: "ne bojim se biti ponoblan".
Sedaj pa imam novico zate: Noob si. Ja prav si slišal, mogoče sam sebe lahko lažeš, toda nimaš pravice pametovat po forumu ko pa v igri nisi absolutno nič pokazal. Ti si lahko tiho kot miš in odigraš ta server do konca brez tvojih butastih komentarjev ne pa, da si celo drzneš pamet soliti igralcem, ki dejansko poznajo izraz lojalnost za razliko od tebe.

LP
 

LiverpoolM

Member
Reaction score
0
Nikoli nisem reko, da sem dober.
Nikoli se nisem hvalil v igri z mojimi dosezki..

Bat, pa se me seveda noben ne rabi, kajti to je le igra nevem kaj vam ni jasno, kaj ste taki noliferji, nimate kaj druga za pocet, kot pa bit na eni
je?eni igri?

Pojdite malo ven, z punco, pa bo tale cas, ki ste ga zapravili, dosti bolj izkoriscen.

Igre nikoli nisem jemal osebno, ker mi v RL ne pomeni nic.
Igram jo le za zabavo, ce me ponoblajo me pac bodo...

Prostop ni bil zaradi tega ker bi se bal, dosti mojih nekdanjih soplemenjakov ve, da sem vcasih napadal tudi sam, dobival sem kontre, al jbg taka je igra.

Nikoli nisem prosil za okrepitve, razen za kaksno snipanje ko sam nisem imel nic blizu, za bunker nisem nikoli nobenega prosil in tudi ne mislim!

Veselo blatenje se naprej, na vase besede se vec nemislim ozirat. ;)
;

Lep pozdrav!
Grega

In kdo je rekel ,da nimam nič drugega počet kot pa TW? Tistih pol urce na dan, ki si jih vzamem za Vojno plemen še ne pomenijo da sem no-lifer. In ja prestop je bil zato ker si se bal...
 

Mescalero

Member
Reaction score
0
Nikoli nisem reko, da sem dober.
Nikoli se nisem hvalil v igri z mojimi dosezki..

Bat, pa se me seveda noben ne rabi, kajti to je le igra nevem kaj vam ni jasno, kaj ste taki noliferji, nimate kaj druga za pocet, kot pa bit na eni
je?eni igri?

Pojdite malo ven, z punco, pa bo tale cas, ki ste ga zapravili, dosti bolj izkoriscen.

Igre nikoli nisem jemal osebno, ker mi v RL ne pomeni nic.
Igram jo le za zabavo, ce me ponoblajo me pac bodo...


Prostop ni bil zaradi tega ker bi se bal, dosti mojih nekdanjih soplemenjakov ve, da sem vcasih napadal tudi sam, dobival sem kontre, al jbg taka je igra.

Nikoli nisem prosil za okrepitve, razen za kaksno snipanje ko sam nisem imel nic blizu, za bunker nisem nikoli nobenega prosil in tudi ne mislim!

Veselo blatenje se naprej, na vase besede se vec nemislim ozirat. ;)
;

Lep pozdrav!
Grega

Če ti je vseeno, zakaj te niso potem ponoblali Spqr kot Eowovca?? Imeli bi vsi veliko boljše mnenje o tebi, vključno z tistimi igralci Spqr, ki so ljudje na mestu in nimajo nič skupnega s calimero principi.
 

DeletedUser

Guest
Vsi, ki ste pisali tukaj "neumnosti" namesto, da bi ocenjevali igralce ste dobili kazensko točko za off topic. Temo tudi zaklepam, ker je bila tako ali tako stara.


Če kdo želi, da jo odklenem in bo naprej OCENJEVAL IGRALCE in ne pisal butastih komentarjev jo bom znova odklenil.

Lp M.
 
Status
Not open for further replies.
Top