Oddaja izdelkov: Naslovnica revije

DeletedUser

Guest
Okej. Osnovni izdelek je tukaj:
[spoil]
untitled-2.jpg
[/spoil]
Link do slike!

Še nekoliko drugačna postavitev:
[spoil]
naslovnica.jpg
[/spoil]

Osnova (ozadje) je pobrano iz našega foruma. Spodaj desno je praznina za morebiten text - pomembna obvestila, mogoče logo InnoGamesa, stvari, ki so dovolj nujne, da bi zasedle tale prostor. Zgoraj je prostor za (sedaj lahko že rečemo) stalen rob, kjer je napisana številka revije ter datum. Nisem ga naredil, ker ima itak oblikovalec spravljen rob v photoshop obliki in je potem samo copy/paste pa za tekst spremenit.

V celoti sem hotel uporabiti vse slike iz Vojne plemen in narediti 'čisto' naslovnico, pregledno, takšno, da ne preveč bode v oči.
 
Last edited by a moderator:

thegamlc

New Member
Reaction score
0
naslovnica

Tribal-Wars-wallpaper-1.jpg še moj prispevek

v kvadratu bi lahko pisalo plemenske novice

lp.
 
Last edited:

Chopper

Member
Reaction score
0
2 tedna ni več veliko časa? Toliko je namreč minilo od tvojega prispevka... ;)

Ja, na žalost ni vse steklo kot smo pričakovali in zaradi tega bo revija izdana pozneje kot smo načrtovali. Zmagovalec bo objavljen v naslednji številki revije, in ne vidimo smisla, da bi sodelovanje pred tem onemogočili. Za nevšečnost se opravičujem.

Lep pozdrav,
Chopper
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Predvidoma v začetku naslednjega meseca... Natančneje ne bom povedal, da bo presenečenje ;)

Lep pozdrav,
Chopper
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Ja, žal. Čeprav sem že veliko krat rekel, da bo revija kmalu lahko povem, da je nov izvod že res blizu. Žal se ni vse izšlo kakor smo si predstavljali - šola, služba in ostale dejavnosti so nas nekako časovno omejile. Vsi, ki imate kaj prostega časa in ste ga pripravljeni posvetiti k razvoju Vojne plemen lahko tukaj oddate prošnjo.

Lep pozdrav,
Chopper
 

Mr. Anonymous

Spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Zmagoval
Reaction score
0
to je še moja slika ampak je potrebna še napisov
[spoil]
tribalwarscampfirenight.jpg
[/spoil]
 
Last edited:
Top