Odločanje o zaključku na svetu 11 !

Discussion in 'Svet 11' started by infra, Aug 22, 2013.

Share This Page

?

Prosim, da glasujete samo igralci sveta 11 !

1. OPCIJA 1

10.0%
  2. OPCIJA 2

90.0%
  1. infra

infra Guest

Pozdravljeni

Anketo sem naredil z namenom, da igralci sveta 11 odločijo o zaključku sveta. Trenutno svet zaključi igralec s pomočjo plemena, kar pa vemo, da je skregano z logiko igre. Vojna plemen je igra v kateri lahko zmaga pleme; trop dobro povezanih posameznikov. Sodelovanje je ključ do uspeha.

Večkrat sem zasledil, da se igralci ne strinjajo s takim načinom zaključevanja svetov. Čas je, da temu naredimo konec. Imam zagotovilo, da se bo vse spremenilo v kolikor se večina sveta odloči za OPCIJO 2.

Pod OPCIJO 1 želite, da se svet zaključi z zmago igralca
    Pod OPCIJO 2 želite, da se svet zaključi z zmago plemena (PP - vse je še stvar dogovora)...

Lp

Last edited by a moderator: Aug 22, 2013
  2. bs111

bs111 Member

mislim da brez dobre ekipe, ne moreš bit nikakor na prvem mestu, zato sem jaz tudi zato, da pleme dobi nagrado
    saj igralec na prvem mestu kateri je, tudi rabi pomoč in je brez soplemenjakov lahko takoj na zadnjem mestu

Lp Bs111

3. woley837

woley837 Member

pleme, vedno je tako in vedno mora bit tako

Last edited: Aug 22, 2013
  4. taho

taho Guest

Zgrešil sem opcijo. Čeprav sem s11 končal pred približno 1 mesecu sem vseeno glasoval in sem zgrešil opcijo. Drugače sem za pleme
    Lp.

5. ragnarok

ragnarok Member

Vojna plemen ali Vojna igralcev?

mislim da sem s tem povedal vse.

lp

6. bs111

bs111 Member

to si pa zadel v polno, se strinjam s tabo, naslov ti že vse pove ;)

7. markuzi

markuzi New Member

opcija 2 se strinjam

8. Jovan Veliki

Jovan Veliki Guest

Še nisem zaledil na nobini taki igrici, da bi uspelo posamezniku zmagati, zato sem za opcijo 2, ker edino team lahko doseže da se igra isteče celotnemu plemenu v prid.

9. Mitja64

Mitja64 Guest

Infra, verjetno ne bo zamere, če tudi kdo od bivših igralcev sveta 11 napiše svoje mnenje in glasuje za opcijo, ki se mu zdi primerna. Zakaj? Tole je dobra anketa tudi za naprej, da tisti, ki odločajo o temu, kdo bo zmagal to igro (Ragnarok je itak zadel srž te ankete) - ali igralec ali pleme - nikoli več ne bodo napisali, da zmaga igralec - sam igralec ne more NIKOLI zmagat, razen če vodeči v tej igri tik pred zaprtjem sveta zapusti zmagovito pleme, ustanovi svoje in tako "zmaga" igro. To pa že bolj meji na fantazijo.....

10. infra

infra Guest

Ne ne, prav je tako, da si z glasom povedal svoje mnenje. Upam, da bomo dobili čimveč glasov in tako nekaj spremenili v tej smeri.

11. Gigiislo

Gigiislo Guest

definitivno opcija dva. razlog pa (kot so že zgoraj omenili) se skriva v imenu igre.
    vojna plemen

12. Dr.Menace

Dr.Menace Guest

Definitivno pleme, igralec tako nima možnosti da bi sam zmagal svet......

...dobr, edino takole bi šlo - sam da bi tej fantaziji mogel dodat še: znobla svoje bivše sočlane, saj drugače mu fali % da bi lahklo svet zaključu :D

13. bs111

bs111 Member

to pa mi je znano :D :D :D

14. mafijko

mafijko New Member

normalno da mora zmagat pleme vse druga je b... shit!