Odločanje o zaključku na svetu 11 !

Prosim, da glasujete samo igralci sveta 11 !


  • Total voters
    60

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Anketo sem naredil z namenom, da igralci sveta 11 odločijo o zaključku sveta. Trenutno svet zaključi igralec s pomočjo plemena, kar pa vemo, da je skregano z logiko igre. Vojna plemen je igra v kateri lahko zmaga pleme; trop dobro povezanih posameznikov. Sodelovanje je ključ do uspeha.

Večkrat sem zasledil, da se igralci ne strinjajo s takim načinom zaključevanja svetov. Čas je, da temu naredimo konec. Imam zagotovilo, da se bo vse spremenilo v kolikor se večina sveta odloči za OPCIJO 2.

Pod OPCIJO 1 želite, da se svet zaključi z zmago igralca
Pod OPCIJO 2 želite, da se svet zaključi z zmago plemena (PP - vse je še stvar dogovora)...


Lp
 
Last edited by a moderator:

bs111

Member
Reaction score
0
mislim da brez dobre ekipe, ne moreš bit nikakor na prvem mestu, zato sem jaz tudi zato, da pleme dobi nagrado
saj igralec na prvem mestu kateri je, tudi rabi pomoč in je brez soplemenjakov lahko takoj na zadnjem mestu

Lp Bs111
 

DeletedUser

Guest
Zgrešil sem opcijo. Čeprav sem s11 končal pred približno 1 mesecu sem vseeno glasoval in sem zgrešil opcijo. Drugače sem za pleme
Lp.
 

DeletedUser

Guest
Še nisem zaledil na nobini taki igrici, da bi uspelo posamezniku zmagati, zato sem za opcijo 2, ker edino team lahko doseže da se igra isteče celotnemu plemenu v prid.
 

DeletedUser

Guest
Vojna plemen ali Vojna igralcev?

mislim da sem s tem povedal vse.


lp

Infra, verjetno ne bo zamere, če tudi kdo od bivših igralcev sveta 11 napiše svoje mnenje in glasuje za opcijo, ki se mu zdi primerna. Zakaj? Tole je dobra anketa tudi za naprej, da tisti, ki odločajo o temu, kdo bo zmagal to igro (Ragnarok je itak zadel srž te ankete) - ali igralec ali pleme - nikoli več ne bodo napisali, da zmaga igralec - sam igralec ne more NIKOLI zmagat, razen če vodeči v tej igri tik pred zaprtjem sveta zapusti zmagovito pleme, ustanovi svoje in tako "zmaga" igro. To pa že bolj meji na fantazijo.....
 

DeletedUser

Guest
Infra, verjetno ne bo zamere, če tudi kdo od bivših igralcev sveta 11 napiše svoje mnenje in glasuje za opcijo, ki se mu zdi primerna.

Ne ne, prav je tako, da si z glasom povedal svoje mnenje. Upam, da bomo dobili čimveč glasov in tako nekaj spremenili v tej smeri.
 

DeletedUser

Guest
definitivno opcija dva. razlog pa (kot so že zgoraj omenili) se skriva v imenu igre.
vojna plemen
 

DeletedUser

Guest
Vojna plemen ali Vojna igralcev?

mislim da sem s tem povedal vse.


lp

Definitivno pleme, igralec tako nima možnosti da bi sam zmagal svet......


ali igralec ali pleme - nikoli več ne bodo napisali, da zmaga igralec - sam igralec ne more NIKOLI zmagat, razen če vodeči v tej igri tik pred zaprtjem sveta zapusti zmagovito pleme, ustanovi svoje in tako "zmaga" igro. To pa že bolj meji na fantazijo.....

...dobr, edino takole bi šlo - sam da bi tej fantaziji mogel dodat še: znobla svoje bivše sočlane, saj drugače mu fali % da bi lahklo svet zaključu :D
 
Top