paladin in orožje

DeletedUser

Guest
Imam naslednje vprašanje. Npr. da pošljem paladina s plemenico in 100 katapultov v neko mesto. V tem mestu pa je skupno 1000 katapultov iz vseh vasi skupaj. Zanima me ali orožje paladina, v tem primeru olemenica vpliva samo na katapulte, ki so iz iste vasi kot paladin ali na vse katapulte?
Zanima me tudi, ali res če vključiš tudi paladina npr. v napad čete hitreje pridejo na cilj?
Hvala za odgovore. LP
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Proti turški kres - Poveča škodo, ki jo med napadom povzročijo katapulti za 100% in njihovo obrambo desetkratno.

Torej ni skupno 1000 katapultov ampak poveča škodo za 100%.

Vpliva samo na tvoje katapulte saj bi drugače bilo nesmiselno imeti paladina.

Enote hodijo skupaj torej lahko ti pošleš LAHKEGA KONJENIKA ter OVNA.

Šlo bo po hitrosti enote katera je najpočasnejša.

Mislim, da sem ti odgovoril na vsa vprašanja.

Lep pozdrav, RedEye

-----------------
Za naslednjič lahko vse podatke o paladinu najdeš v naslednjih temah:
http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?t=72
http://si2.vojnaplemen.si/help2.php?article=knight
 

DeletedUser

Guest
Se pravi če pošljem jaz s paladinom 100 katapultov v naselje X, in iz mojih drugih naselij še 900 katapultov v naselje X, bo imel paladin vpliv le na 100 katapultov?
 

DeletedUser

Guest
Torej velja samo za tiste katapulte, ki so iz iste vasi kot paladin, če sem prav razumel?
 

DeletedUser

Guest
Kaj je paladin?
Vsak igralec ima lahko enega paladina. Za urjenje paladina morate klikniti na kip. Svojega paladina lahko tudi preimenujete. Če paladin umre, lahko takoj določite novega.

Paladin je na začetku igre lahko v veliko pomoč, saj lahko nosi relativno veliko surovin in zelo zniža izgube. Paladin je tudi zelo dobra obramba. Najbolj efektiven je, ko veliko prijateljev v obrambo pošlje tudi paladina. S tako obrambo so izgube lahko zelo majhne. Bonusi se seštevajo, če imajo različni paladini različna orožja, če ima več paladinov isto orožje, se ti bonusi ne seštevajo.

To sem prebral na tem forumu pod opisom paladina. Vendar iz tega opisa jaz razumem da orožje paladina deluje na vse iste enote, ki so poslane v to naselje kjer je paladin? Se motim?
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Orožja paladina v obrambi veljajo za vse vojake, katerim je orožje namenjeno. Torej tudi za vojake, ki niso tvoji. Bonusi paladinov se ne seštevajo (če imajo ista orožja).
 

DeletedUser

Guest
Orožja paladina v obrambi veljajo za vse vojake, katerim je orožje namenjeno. Torej tudi za vojake, ki niso tvoji. Bonusi paladinov se ne seštevajo(če imajo ista orožja).

čak malo, zdaj je tu že spet ena druga plat, jaz sem vedno slišal da velja samo za tiste enote, ki so poslane zraven paladina. Čeprav se mi nikoli ni dalo it preverit.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Tako si jaz razlagam ta odstavek. Seveda dopuščam možnost da se motim ,ker se nikoli nisem zares poglobil v to zadevo.
/.../Paladin je tudi zelo dobra obramba. Najbolj efektiven je, ko veliko prijateljev v obrambo pošlje tudi paladina. S tako obrambo so izgube lahko zelo majhne. Bonusi se seštevajo, če imajo različni paladini različna orožja, če ima več paladinov isto orožje, se ti bonusi ne seštevajo./.../

V prejšnem postu sem malo čudno napisal. Bonusi orožij se seštevajo samo če imajo različni paladini različna orožja.
 
Top